Tražiš kafu a dobiješ seks, šta ćeš bolje?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.370
Pročitala sam da su još pre par godina u Ženevi i Londonu otvoreni „Fellatio cafe“u kojem klijenti imaju oralni seks dok piju kafu .
Muškarci prvo izaberu svoju prostitutku na iPad-u, naruče šta žele, a zatim sednu za bar i za pet ili deset minuta sve je gotovo. :D

A gde je ovde ravnopravnost, da žene izaberu decka, naruce kafu, sednu za bar i dobiju oral :lol:
 
Pročitala sam da su još pre par godina u Ženevi i Londonu otvoreni „Fellatio cafe“u kojem klijenti imaju oralni seks dok piju kafu .
Muškarci prvo izaberu svoju prostitutku na iPad-u, naruče šta žele, a zatim sednu za bar i za pet ili deset minuta sve je gotovo. :D

A gde je ovde ravnopravnost, da žene izaberu decka, naruce kafu, sednu za bar i dobiju oral :lol:
Vjerovno su zene manje zainteresovane za takav kafic, lik koji je otvorio kafic je to uradio zbog zarade da je mislio da bi ga zene cesce posjecivale otvorio bi ga za zene.
 
Pročitala sam da su još pre par godina u Ženevi i Londonu otvoreni „Fellatio cafe“u kojem klijenti imaju oralni seks dok piju kafu .
Muškarci prvo izaberu svoju prostitutku na iPad-u, naruče šta žele, a zatim sednu za bar i za pet ili deset minuta sve je gotovo. :D

A gde je ovde ravnopravnost, da žene izaberu decka, naruce kafu, sednu za bar i dobiju oral :lol:
kako se krecu cene?
 

Prilozi

  • Screenshot_20240216_224246_Instagram.jpg
    Screenshot_20240216_224246_Instagram.jpg
    49,8 KB · Pregleda: 8

Back
Top