A sta je tacno?

Gazdarica:
bgrdr:

A ljubav je ustvari samo sex, sve ostalo je drugarstvo? :lol:
A ti si htio da ispadnes komican, je li...? :roll:
Gazdarice draga, komicno nema nista! Suva istina! Razmisli malo, ako nekog volis, volis kako se odnosi prema tebi, volis da mu verujes, volis da razgovaras sa njim, a to su sve odlike drugarstva. Bez dobrog seksa neam ljubavi, kakva je pozeljna izmedju muskarca i zene. Seks je prirodan i potreban. Bez seksa, ti i muskarac ste drugovi! 8)
 
bgrdr:
Gazdarica:
bgrdr:

A ljubav je ustvari samo sex, sve ostalo je drugarstvo? :lol:
A ti si htio da ispadnes komican, je li...? :roll:
Gazdarice draga, komicno nema nista! Suva istina! Razmisli malo, ako nekog volis, volis kako se odnosi prema tebi, volis da mu verujes, volis da razgovaras sa njim, a to su sve odlike drugarstva. Bez dobrog seksa neam ljubavi, kakva je pozeljna izmedju muskarca i zene. Seks je prirodan i potreban. Bez seksa, ti i muskarac ste drugovi! 8)
Naravno da je sex i prirodan i potreban, ko je rekao da nije...
Ali, ne mogu se sloziti sa svodjenjem ljubavi samo na sex... Da je to tako, najvise bismo voljeli one s kojima se najbolje slazemo u sexu, a to cesto ne mora da ima veze jedno sa drugim...
Takodje, jeste ljubav bez sexa nekompletna, ali i takva ona i te kako moze da se zove ljubavlju, upravo zato sto nije sve u sexu...
 
Gazdarica:
bgrdr:
Gazdarica:
bgrdr:

A ljubav je ustvari samo sex, sve ostalo je drugarstvo? :lol:
A ti si htio da ispadnes komican, je li...? :roll:
Gazdarice draga, komicno nema nista! Suva istina! Razmisli malo, ako nekog volis, volis kako se odnosi prema tebi, volis da mu verujes, volis da razgovaras sa njim, a to su sve odlike drugarstva. Bez dobrog seksa neam ljubavi, kakva je pozeljna izmedju muskarca i zene. Seks je prirodan i potreban. Bez seksa, ti i muskarac ste drugovi! 8)
Naravno da je sex i prirodan i potreban, ko je rekao da nije...
Moze se zvati ljubavlju ali samo drugarskom! Jer ljubav pocinje i zavrsava sa seksom, htela ti to prihvatiti ili ne. Ljubav o kojoj ja pricam naravno! Volim i ja prijatelje-ce i sa njima ne vodim ljubav, ali sa onom sa kojom vodi ljubav nju volim kao zenu a ne kao prijatelja. A da bih je voleo kao zenu prvenstveno moramo biti prijatelji da bi se slozili oko osnovnih principa u zivotu. :wink:
Ali, ne mogu se sloziti sa svodjenjem ljubavi samo na sex... Da je to tako, najvise bismo voljeli one s kojima se najbolje slazemo u sexu, a to cesto ne mora da ima veze jedno sa drugim...
Takodje, jeste ljubav bez sexa nekompletna, ali i takva ona i te kako moze da se zove ljubavlju, upravo zato sto nije sve u sexu...
 
bgrdr:
little:
one:
*bi ga, ne pijem pivo.U svakoj varijanti se neko primi na nesto vise.
ne bih se tako olako slozila...

To je mozda tako zato sto ja pijem pivo :lol:
Zao mi je sto cu ti reci ovako, ali to ti je iskreno, ti si vec uskracena za ljubav samim tim sto pijes pivo. Kako muskarac moze biti zaljubljen u zenu koja nije zenstven. PIVO JE UBICA ZENSTVENOSTI!!! :(
pa i Hali Beri (mrzi me da spelujem sad) pije pivo... u filmu Bumerang, bas pre... khm, khm :roll:
 
d1:
bgrdr:
little:
one:
*bi ga, ne pijem pivo.U svakoj varijanti se neko primi na nesto vise.
ne bih se tako olako slozila...

To je mozda tako zato sto ja pijem pivo :lol:
Zao mi je sto cu ti reci ovako, ali to ti je iskreno, ti si vec uskracena za ljubav samim tim sto pijes pivo. Kako muskarac moze biti zaljubljen u zenu koja nije zenstven. PIVO JE UBICA ZENSTVENOSTI!!! :(
pa i Hali Beri (mrzi me da spelujem sad) pije pivo... u filmu Bumerang, bas pre... khm, khm :roll:
Pa ko je rekao da je u tom momentu sexy? :)
 
Bgrdr, sex i drugarstvo, samo su sastavni dijelovi neceg mnogo kompleksnijeg, mnogo sofisticiranijeg, a sto zovemo ljubavlju...
Svodjenje jednog tako slozene emocije, samo na ta dva elementa, znaci samo njeno siromasenje...kasapljenje...
Btw. zena moze da bude jako sexy dok pije pivo, isto kao sto moze djelovati kao sofer kamiona dok pije sampanjac ili najskuplji liker...
Treba znati kako piti...
 
Gazdarica:
Bgrdr, sex i drugarstvo, samo su sastavni dijelovi neceg mnogo kompleksnijeg, mnogo sofisticiranijeg, a sto zovemo ljubavlju...
Svodjenje jednog tako slozene emocije, samo na ta dva elementa, znaci samo njeno siromasenje...kasapljenje...
Btw. zena moze da bude jako sexy dok pije pivo, isto kao sto moze djelovati kao sofer kamiona dok pije sampanjac ili najskuplji liker...
Treba znati kako piti...
Zena i alkohol retko idu zajedo, ma sta god da pila! Ali moram priznati da zna da bude sexy, nekada! Sto se tice siromasenja ljubavi, nju je nemoguce osiromasiti ako su dvoje stvarno jedno za drugo. Prvo sex je strasno bogat, garantujem da nema kraja. Drugo prijateljstvo je toliko bogato da se sastoji iz svih delova naseg zivota. Pocev od ljutnje, veselja, zbilje, rada...... I tako mogu do sutra. Znaci i jedno i drugo su siromasni samo onoliko koliko smo mi sami u biti siromasni. E tu se nikom nemoze pomoci, to je karakte i takav je kakav je. A
 
Chernobill:
bgrdr:
d1:
uh.... ona mi je u svakom momentu sexy :( ... (bas kao i angelina jolie, monica beluchi....)
Dobra je! Ustvari odlicna je tu se slazemo! :lol: Ali stvarno mi je to turn off kad vidim zenu sa pivom, a posebno ako ga konzumira iz flase!
Zar nije sexy ako podriguje posle svakog gutljaja?
:lol:
Ma da, posebno me odusevi kad sam ja blizu pa osetim smrad skembica koje je pojela pre nego sto ih je zalila Pivkusom! :D
 
Ma da, zena treba samo da pije sokice, trepce okicama i zadivljeno slusa svog muskarcinu, koji slobodno moze da ljusti pivcugu, rakijestinu ili sta god mu padne na pamet, jer njemu sve dobro stoji...
Ako nije takva, ona nije sexy... :roll:
Da zaboravih, treba i da isturi sise... :twisted:

P.S. Sto se tice teme, sve vise mi se cini da ti i ja zapravo pricamo o necemu istom, ili vrlo slicnom, samo sto tome prilazimo iz razlicitih uglova...
 

Back
Top