a sad parfem..

o.152.jpg


Trenutno koristim ovaj
 
ab615d808c0115f98b455bfbd52321878f6473b4.jpg


Najnoviji, kupljen pre 7 dana.. :zaljubljena:

http://4.***************/_51c5XvuPKUM/SzH0IVgPtvI/AAAAAAAAAjE/Jr_yYn4tRmA/s400/chloe+perfume.jpg

Dobila sam ga na poklon... sama se nikada ne bih odlucila da ga kupim, jer volim sladunjave parfeme, ali, dopada mi se, i rado ga nosim..

4.21867168221E+13.jpg


Najdrazi! :aha: Ostalo mi je jos vrlo vrlo malo.. Na listi je za kupovinu, odmah posle nekog malo svezijeg mirisa, za leto... :)
 
Ако ти је утеха, ни ја их више не добијам на поклон...
А више немам везу ни за директну куповину...

Али, морам овог пролећа да купим Дискверд Вуд и Долче Габану...
За лето планирам и неки Балдесаринијев...
Надам се да ће бити пара за све то... :)

Иначе, Диоровог Хај енерџија имам за још два прскања али то чувам за посебне околности... :)

:D :D :D
 
Dune, najbolji, uvek moram da ga imam, star je 20 godina ali je nenadmasan, topao, sladak i drugaciji od svih |:zaljubljena:

dior-dune-100ml-dama.jpg

Escape je odlican i muski i zenski, muski mirise na pravog muskarca, nije macho napadan, ,bas je prefinjen z:)
350_escape-ck-edp.jpg

volim i 212,

carolina-herrera-212-sexy-edp-for-her.jpg
 
Poslednja izmena:
Uh, 212 sexy, jedan od najseksi parfema koji sam imala. :heart:

Ja naruchila neka 2 parfema iz Avon kataloga, jedan se zove Far away, ima skroz super bochicu, a po sastojcima mi se chini bash fin (ne, nisam ga probala :lol: ) Poklonicu ga mami za 8. mart :D
nd.4908.jpg

I neki Bond Girl nemampojmakakosezove, znam da pise da je gorak i neobican, taj cu za sebe zadrzati :)

Uglavnom, mislim da sam mogla kupiti neki drugi parfem za te pare u parfimeriji, al posto nemam dovoljno novnca trenutno za zeljeni (kosta 130 km 50ml), onda ce ova 2 koja su zajedno 50 dobro odigrati ulogu. :)
 
...uvek, uvek, uvek isti u kolekciji...bez njega ni dva dana...samo je kod nas bas dosta skuplji nego van, marze su ogromne ocigledno...

o.6183.jpg


...inace uz omiljeni troskarim i...

fw-CCp17.gif

wish-perfume-chopard-eau-parfum-spray-women583616.jpg


....a nigde ne uspevam da pronadjem najsavrseniji parfem na svetu koji sam imala kao klinka i nemilice istrosila bez ikakvog postovanja...cula sam da se moze nabaviti kod nas, na zalost na meni sasvim nepoznatom mestu...:(

http://1.***************/_T8jmzzBIK-Y/S-eq-YxuGcI/AAAAAAAAHjY/W-vOP1YyXJ0/s640/vintage+ysl+champagne+perfume+ad+1993+b.png
 
Cao,od parfema sam najvise kosristila armanijeve i hugo boss parfeme pre svega she i moj najomiljeniji code...od boss a deep reed i intense.....sad hocu nesto da menjam al nemam ideju odakle da pocnem.ima li neko neki predlog....hvala unapred:)
 
Увек и за сва времена Nina Ricci

nd.6179.jpg

(некада је изгледао овако.....први пут када сам га пробала, знала сам да је то мој мирис,
чешће сам користила тоалетну воду, а понекад парфем)




!B-VoTSQBGk~$(KGrHqF,!mEEy+jC1N9+BM8,ek7T1w~~0_12.JPG


41s-Q5xFg-L.jpg


2347984037_591b501dcf.jpg
 
Poslednja izmena:
Cao,od parfema sam najvise kosristila armanijeve i hugo boss parfeme pre svega she i moj najomiljeniji code...od boss a deep reed i intense.....sad hocu nesto da menjam al nemam ideju odakle da pocnem.ima li neko neki predlog....hvala unapred:)

Mogu da ti preporucim da probas (ako vec nisi, a mozda ga i imas), Verry Irresistible od Zivansija, ja ga mnogo volim, lice za taj parfem je glumica koja je glumila Arwen u LoTR tj. Liv Tajler.
I ja volim Armanijeve parfeme, She je moj omiljeni, sada sam dobila Aqua di Gioia, vodenast je i svez, za prolece.
Danas sam probala najnoviji Kenzov i onako je bas po mom ukusu... puderast, razlicit, za njima ludujem.
Mora biti moj kad-tad.
 
Megi, sjajan izbor.
Marka Bvlgari je fantasticna. Meni njihovi parfemi odgovaraju, odlicno se slazu sa mojom kozzom, koristila sam onaj u zutom pakovanju ``for women``, klasican, ocaravajuci, tako jedinstven, svoj.
Moj muz je ludovao kada bih mirisala na Bvlgari for Women.

A opet za kanc sam koristila She od Armanija i nikad necu zaboraviti moga sefa kako mi se i suvise priblizavao... samo da bi udahnuo Emporio She...
 
Hvala Arvena, ja sam prezadovoljna :)

Laskaju zenskoj kozi, njihove mirisne note sa kozom zene stvaraju jedinstvenu hemiju...

Za Novu godinu ih je u Sephori bilo u sjajnim ponudama sa losionom za telo i neseserom ili vecernjom pismo tasnicom...

Zao mi je sto sam propustila da da kupim to... Bilo je i vise nego povoljno...
 

Back
Top