a sad parfem..

Cure, predlozite mi neki parfem, toaletnu vodu koja je istovremeno i puderast i vockasto-cvetan...
Nesto fiiiino za prolece.
Ili bar samo da je puderast... ali da nije Bvlgari za mame i decu... taj imam...
Ljubim vas sve <3
 
18740.jpg


perfume-calvin-klein-euphoria-for-women.jpg

izuzetno ocaravajuci za izuzetne zene kao sto sam ja... :D
Savrsen izbor :ok:
 
Oranz...Hugo Bos...:)

U skladu sa nickom :) Savrseno!

Ma zeznuh se i uzeh Akva di Djoju - Armanijevu. Msm, volim ja Armanija, pogotovo Emporio - iliti She, ali... mnogo mi je blaga, jeste da je toaletna voda, ali ipak sam ocekivala mnogo vise, da mi duze ``stoji`` na kozzi, msm na papiricu je bio mnogo postojaniji, nosala sam taj papiric danima i on mi je mirisao lepo i mislila sam to je to, ali ipak nije.
Potraga se nastavlja.
Sada sam na Addictu 2.
Ali je zaista neprikosnoven za mene Very Irresistible Givenchy i naravno Kenzo Amour (onaj najnoviji), pa kad budem opet solventna, kupujem nesto od ta dva...
 
trenutno koristim Marc jacobs Dasy eu so fresh, Imam i od JLo Love and Glamour, Miss dior cheri Leau, Chanel Chance eu Tendre, Romance Ralf Loren i imam i Bclgari Crystaline .... :heart:

A mom dragu sam donela Dolce&Gabana The One :heart:
 
Zeznuh se i kupih na nekom levom sajtu jednu toaletnu vodu za ne bas male pare, kao malo koriscen, vidim clan je cenjen, svi od njega kupuju, kad sam dosla kuci, naspricah se kad ono za par minuta... izceze u vidu lastinog repa...
Izgleda da joj je izvetrio, pa ga ona nasla meni uvaliti... osecam se bas bas grozno, prevareno.
Ljudi, nemojte da kupujete polovne parfeme, bolje sacekajte, skupite lovu i kupite normalan parfem, toaletnu vodu, sta god, lepo u parfimeriji, gde se takve stvari i kupuju.
Ja sam se zeznula, svaka skola se placa... Necu vise.
 
...uzela pre mesec dana Cool water i mislim da mi se nije desilo da ga zaobidjem ni jedan jedini dan ovog leta...savrseno se stopio sa mnom na vrucini...

Davidoff-Cool-Water.jpg


...inace sam na pocetku vrelih meseci koristila Jasmin noir...ako ikada sebe skinem sa Cool water nastavicu da strckam ovu cvetnu divotu...

http://3.***************/-wggf9MBmNEo/TagMGTVFLkI/AAAAAAAADW4/l7Fve7bws2E/s1600/Kirsten_Dunst_Bvlgari_Campaign_02.jpg
 
...uzela pre mesec dana Cool water i mislim da mi se nije desilo da ga zaobidjem ni jedan jedini dan ovog leta...savrseno se stopio sa mnom na vrucini...

Davidoff-Cool-Water.jpg


...inace sam na pocetku vrelih meseci koristila Jasmin noir...ako ikada sebe skinem sa Cool water nastavicu da strckam ovu cvetnu divotu...

http://3.***************/-wggf9MBmNEo/TagMGTVFLkI/AAAAAAAADW4/l7Fve7bws2E/s1600/Kirsten_Dunst_Bvlgari_Campaign_02.jpg


Bvlgari je jedan od mojih omiljenih parfemskih kuca...
A na njihovo prstenje otkidam. Dobro, ne bas ovaj lilast, ovaj na domalom prstu je suuuper, samo da je od srebra ili belog zlata. Ne mora da bude bas Jasmin Noir, moze i onaj prvi ``cajni`` beli, jedan od mojih prvih ljubavi.
 
Castila sam sebe sa dva parfema...msm jednom sam cula da stvari treba kupovati u paru :lol:nisu bash parfemi nego parfimisane vode...oba su Versace i to zeleni i beli zeleni za dan a beli za vece...i super su,msm na mojoj kozi lepo mirisu:)zaboravih da kazem da sam ih kupila odavno dok sam jos imala pare:sad2:ispade da sam dobro uradila jer sada mogu samo da sanjam dobar parfem:roll:
 

Back
Top