A gde je DS na protestu?

Iz koje god ja sam Srpkinja i Srpskog roda! Jedan pradeda mi je bio na Solunskom frontu i plako kao kisa pred smrt jer u komunizmu nije smeo da pomene da je Solunac!

Drugi mi je deda iz srca Srbije na pocetku rata odveden u zarobljenistvo u Nemacku. I u logoru je slavi Sv Nikolu, tako sto bi skupio nekoliko cigareta za ortake i podelio im na taj dan! Sam nije pusio...
Oooooooooooooooooooo Božeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
Odakle su svi Jevreji? Jesu li svi u Izraelu?

Ali svi imaju jedan jedini cilj: Dobar, jak i bogat Izrael! i ginu za njega! I poubijase Palestince ali to nije ljudska katastrofa! I tu drzavu su im glupi amerikanci dali samo da nikada ne bi bilo mira, a oni brali kajmak. E tako je i nama sada...
 
bio je toma nikolic u ime SRS

u ime DS nije bio niko i to je poenta.

Za DS je ovaj miting nevazan za njih Kosovo nije Srbija

Bili su Bodiroga i Dodik ispred DS :)
Žao mi je kako ljudi ovde ne shvataju neke stvari i kako nisu čuli pre protesta ko je pozivao na MIRNI protest. Svima je bilo jasno da se ujedinila država a ne stranke (ili ipak nije svima bilo jasno...)
 
E pa onda ti se deda okrece u grobu jer ti nemas pojma sta pises!

Osim toga pises sa takvim prizvukom cinizma podsmeha i gluposti da mi je muka. Zao mi je ali polemika sa tobom bi mi bila ispod casti pogotovo u ovom trenutku.

Meni ruse drzavu dok se ti zajebavas!
 
E pa onda ti se deda okrece u grobu jer ti nemas pojma sta pises!

Osim toga pises sa takvim prizvukom cinizma podsmeha i gluposti da mi je muka. Zao mi je ali polemika sa tobom bi mi bila ispod casti pogotovo u ovom trenutku.

Meni ruse drzavu dok se ti zajebavas!

Šta? Zaratilo se još negde u svetu???? Koju državu ti ruše?
Ne k***j po forumu nego idi da organizuješ protest u toj tvojoj državi! Da se vidi da nas ima svuda po svetu...
 

Back
Top