A borba je neravnopravna ?

Moj muz i ne prilazi racunaru.Eventualno da odigra jamb,ili da poseti sajt Crvene Zvezde :mrgreen:
Klinci obicno imaju toliko obaveza da su samo vikendom na fb, ili igraju neku igricu .Najmladji mi je skoro oborio sistem pa sam morala sama da ga opravljam :P
Inace ,citam forum (ovaj i jos jedan),koristim chat programe da se ispricam sa prijateljima,rodbinom rasutom po belom svetu,citam strucnu literatruru,i ima me na fb .Od igrica volim samo one tipa Zuma i tako to..
 
Држиш порниће на компу :per::whistling:

Nope :lol: ne zbog xxx filmova, to je najmanji problem...Držim svakave filmove od Guinea pig pa do Lyncha...
Računar radi ceo dan tako kad neko bi hteo da ga koristi mogao bi svojom nepažnjom da mi zatvori excell/word /file makerpro u kojima radim, ugasi torrent i rapid ili ne daj bože da mi prekinu dumping podataka iz sql baza ...za sql ubijam i najviše zbog toga ograničavam pistup bilo kome :rtfm: hehe, to mi je sveto pismo :D
Lap-top- u njemu su samo podaci za projekat ...
Mada, iskreno moj računar sa svim knjigama, člancima iz stručnih časopisa, filmovima, muzikom, accountima raznih servisa mnogo vredi ....
 
Poslednja izmena:
Do pre par meseci imali smo samo jedan kompjuter u kuci i najvishe ga je koristio stariji sin jer se bavi fotografijom i kompjuter mu je ne izbezna alatka zbog komunikacije i realizacije svog posla, pa smo mi ostali na kashicici bili.Onda je mladjem sinu bio rodjendan i reshili smo da kupimo josh jedan kompjuter, seli, dogovorili se shta kome treba na njemu i tako odabrali konfiguraciju i sada je mir u kuci.:)
Pored redovnog posla bavim se i privatnim poslom u kuci, posao nije vezan za komp, ali mi mnogo znaci da skinem neke ideje u vezi mog posla, sa neta, a i upoznala sam josh zenica koje se bave slicnim , preko ovoga foruma i videle smo se i licno i ostvarili divna druzenja i prijateljstva i u stalnom smo kontaktu.Za igrice nemam vremena, vishe volim da komuniciram na ovakav nacin i da na razne teme ucestvujem iznoseci svije mishljenje.
Suprug obozava motore, pa mu je to glavna zabava da se povezuje sa ostalima istomeishljenicima preko neta.Mladji sin uglavnom igra igrice i pronalazi sve shto ga interesuje.Pozdrav:bye:
 
posto svi znaju da smo mi porodica koja ne veruje u virtuelne sadrzaje:mrgreen: a osim toga ja ne negujem kult super-sam-sa-svima, iako je to ultra fancy, od net sadrzaja posecujem rapidshare redovno jer skidam omiljenu muziku i krstu, fb mi je dosadan, ranije sam isla na infostud, sad ne smem:mrgreen: .... tako da od virtuelnih drugara imam samo ove s krste, i to mi je mnogo:lol:
 
Naravvno da sa vima i ne mozesh biti super, mishljenja se itekako razilaze, ali ne znaci da sa svima ne mozesh ucestvovati u "razgovoru", pa bio to i virtuelni, kada se nema vrmena za prave, prave prijatelje itekako mi ih nadomeste neki virtuelni, pa makar oni to i glumili, ja se onda bolje osecam ,svakako sam u plusu.Pozdrav:bye:
 
Izgleda da se u svakom domu vodi borba ko će pre sesti za kompjuter...
Deca, žena, muž, roditelji ...
Ko u vašem domu odnosi pobedu , i ko ima neprikosnoveno pravo da sedi za računarom ?
...mrtva trka, a ?


E, da još nešto...
Kad neko od vas uspe da se izbori i priđe računaru, šta radi na njemu ?
deca - igrice / žene - forumi? / muževi - ?

Znači, kad dođe vaših pet minuta vi ...a oni ...

imamo 2 kompjutera...od kojih je jedan vezan za internet.
nemamo sukoba oko vremena za kompjuterom, jer deca retko tokom nedelje sedaju za njega (sem ako nešto ne insistiraju) - takav je dogovor....a muž i ja se nikako ne sudaramo na stolice kompa, jer je on po ceo dan kod kuće i švrlja po netu kad sam ja na poslu....
igrice ne igramo...u pitanju su uglavnom forumi, fejsbuk, majspejs i tako....
 

Back
Top