Gdje je Sara?

zendeli

Elita
Moderator
Poruka
17.311
Kako da covjek ostane normalan poslije ovog,da ne poludi i silom natjera onog ko zna da kaže istinu?
Kakvi ljudi mogu tako da unesrece dvije porodice? Pogledajte film.
 
naravno da ne postoji..al je tezak nacin da se stisnu doticne osobe...ovakvi primjeri ce samo podsticati majke da radjaju u kucnoj admosferi..jer povjerenje u zdravstvo se vec odavno izgubilo..

stavila si trailer..neces se ljutiti sto sam stavio komplet film..

Naravno da neću.
U filmu se vidi da doktor laze. Kako moze?
 
168 милиона деце широм света је експлоатисано

https://www.worldschildren.org/child-trafficking-statistics/

Зашто ?

Јер некима додноси зараду.

Неморају да плаћају порез .. Школство .. здравство образовање.....

Деца су третирана као ресурс.

Законски су мање заштићена него природа због ментално девијантних система зараде и профита

Или можда није тако ?

Можда је баш овакав систем добарда убрза еволуцију па да направи нову генерацијоу отпорнију и здравију

Имате мозак

Чим се укаже на проблем.. јаве се дежурни бранитељи профита и њачу како 'комунизам опет јаше '

Кажу да би и бабе продали ... Да.. али не своје .. Своје бабе и децу чувају .. Али туђу децу и бабе износе на 'слободно тржиште '
 
168 милиона деце широм света је експлоатисано

https://www.worldschildren.org/child-trafficking-statistics/

Зашто ?

Јер некима додноси зараду.

Неморају да плаћају порез .. Школство .. здравство образовање.....

Деца су третирана као ресурс.

Законски су мање заштићена него природа због ментално девијантних система зараде и профита

Или можда није тако ?

Можда је баш овакав систем добарда убрза еволуцију па да направи нову генерацијоу отпорнију и здравију

Имате мозак
Moj mozak ne može da prihvati da smo toliko zvijeri.
 
Ovo baš ne mogu da svarim. Uzasna mi je pomisao da će moja kcer ili sin sutra da čeka djete i bude u panici umjesto da uziva u tom šta se desava.
To je bilo 90-tih. Roditeljima bi rekli da je dete umrlo i ne bi im ni pokazali, samo ga prodaju. Gadno. Odvratno. Zlocinacki i monstruozno. Zena ceka 9 meseci to dete, radosna i niko joj otme dete. Sve to treba muciti javno na srednjevekovni nacin.
 
uslikano u januaru 2024, UKC Banja Luka..znam osobu licno..taj dan je pronaso samo jedna kolica da izvezes ljudsko bice iz bolnice..

74365141871b3e44253feebbb858634c.jpg
 
to je tako glupo da niko u bolnici ne zna nista, ni ko je sta potpiso i kako je moguce sahraniti bebu bez znanja roditelja...i sutra kad ocu pukne i uzme oruzje i nekoga ubije u toj bolnici pisat ce se o njemu kao nekom manijaku..
Mene cudi da se to cesce ne desava u nedostatku drzave; gde rodbina uzme zakon u svoje ruke.
 

Back
Top