Quantcast

5G mreza

Schrodinger

Aktivan član
Poruka
1.555
Miroljub bi se odusevio tim nebulozama koje iznosite. Jeste, Japanci su zdravi zato sto su zabranili vakcine, kako da ne. Napredujete svakim danom u svakom pogledu... :D

Zdraviji su od Evropljana zato sto:

- Imaju dva puta manji nivi prirodne radijacije u odnosu na svetski prosek zajedno sa Fukusimom
- Ne koriste metalne duseke
https://blogs.scientificamerican.com/guest-blog/left-sided-cancer-blame-your-bed-and-tv/
- Napon u kucnim instalacijama je samo 100V
- Ishrana im je vrlo umerena (povecani unos bilo kakve hrane ubrzava starenje)

Kamael

Buduća legenda
Poruka
36.479
Polovina letecih vrsta je vec izumrla, niko nista ne preduzima, niti se zabranjuju pesticidi, nitio bazne stanice
http://www.politika.rs/sr/clanak/422664/Insekti-u-svetu-nestaju-alarmantnom-brzinom-Hitno-menjati-nacin-proizvodnje-hrane
Svetska banda koja je pretvorila obicne ljude u najobicnije parazite. Sta je falilo onim telefonima na preklop, tada je telefon bio telefon.

Bili su manji i zgodniji za nosenje od ovih danasnjih sto su veliki ko tepsije.

Trust no one

Poznat
Moderator
Poruka
9.645
a ja a ja a ja a ja, a gde sam tu ja???
U kavezu...
I Miroljub ima forum, dobro bi mu dosli ovi nasi trolovi kao pojacanje tamo :lol:
Imam utisak da bi se Trust no one najbolje uklopio...
Pa ne znam za tebe ali evo Muadib i trustnoone ocigledno veruju u svaku...
Malo aktiviraj to sto (ako) imas izmedju usiju pa procitaj moje postove...Teorije zavera su skoro pa dijagnoza,da ne pricam o verovanju da ce te tri ogledala napraviti ekstrasensom ili verovanje da varikina leci rak,to nije vise ni teorija zavera,nego krivicno delo.
A za Miroljuba,ne sumnjam da si tamo redovan,ja tu spodobu ne pratim ni na jednom mediju,cudi me samo sto je jos na slobodi.
Malo si omasio u proceni ko je ovde zagovornik TZ a ko ne.
Svetska banda koja je pretvorila obicne ljude u najobicnije parazite. Sta je falilo onim telefonima na preklop, tada je telefon bio telefon.

Bili su manji i zgodniji za nosenje od ovih danasnjih sto su veliki ko tepsije.
Da,ali su ti stari telefoni imali vece zracenje od ovih danasnjih,koji imaju zdravstveno prihvatljivu kolicinu zracenja.
Mada,sad ce da ti kolege objasne da se od wifi greje mozak,jedan ce cak da ti tvrdi da mu wifi smrdi (ima miris) alidansnji telefoni generalno nemaju jako zracenje,kao sto je bio slucaj pre 10+ godina.

openbox

Aktivan član
Poruka
1.750
зато расте продаја заштите (зато што је "безбедно")!:
https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=emf+fabric&_sacat=0

конфиндусрија већ види 5г као реалност - опа које наметање!
5Г је увођење смрти на велика врата!

као хоће италијани да инвестирају у србију - ма дај.. оће да нам дају динар да узму два! - то су инвестиције заправо. Биће да је Драгаш управу "Нама треба усе и у своје кљусе!"

Schrodinger

Aktivan član
Poruka
1.555
Malo aktiviraj to sto (ako) imas izmedju usiju pa procitaj moje postove...Teorije zavera su skoro pa dijagnoza,da ne pricam o verovanju da ce te tri ogledala napraviti ekstrasensom ili verovanje da varikina leci rak,to nije vise ni teorija zavera,nego krivicno delo.
A za Miroljuba,ne sumnjam da si tamo redovan,ja tu spodobu ne pratim ni na jednom mediju,cudi me samo sto je jos na slobodi.
Malo si omasio u proceni ko je ovde zagovornik TZ a ko ne.
Nije teorija zavere krivicno delo nego je svako krivicno delo po definiciji zavera, malo si pomesao pojmove :confused:

Na primer skujes plan da ubijes nekoga, ostvaris ga i drzava te posalje u zatvor, zbog zavere cije postojanje naravno ne priznajes. Zatvori su puni nevinih ljudi i svako od njih krivicni postupak protiv sebe smatra teorijom zavere. Sa druge strane, desi se i da drzava ubije nekoga, na primer ibarska magistrala, Ivan Stambolic, i u tom slucaju institucije ne reaguju posto su one te koje su se zaverile.

Dalje od dva primera koji si naveo taj sa ogledalima niti je zavera niti teorija zavere, dok je promovisanje laznih lekova tip zavere koji cesce sprovode institucije nego pojedinci (na primer poznato je da su mnoge dijagnosticke procedure u onkologiji kancerogene, sto lekari koji ih sprovode nikada nece priznati, jer bi to znacilo da su krivi za posledice).

openbox

Aktivan član
Poruka
1.750
и шта каже овај (од места 01:07:00) да је зрачење штетно - још један електро инжењер који тврди!

Schrodinger

Aktivan član
Poruka
1.555
Gle ove debile iz Blica, napisali novi tekst, i posto nemaju koga da citiraju, ponavljaju izjavu Irini Reljin od pre par meseci :lol:
Dok u jedinom dozvoljenom komentaru, prepismeni bot navodi sledece
Pozdrav svima. Pazite u šta verujete vrlo je važno da srbija nedođe do sličnih dezinformacija o štetnosti novih tehnologija. 5 G mreža već godinama postoji u japanu a nikake stetne posledice nisu doživeli obična mikrotalasna pećnica je skoro milion puta štetnije od radio frekvencije. Verska udruženja šire po drustvenim mrežama razne teorije zavere da bi usporili naučno napredovanje ne nasedajte na gluposti nego pogledajte svet kako žive ljudi u savremenim državama. Istorija je proslost okrenite se budućnosti i boljem životu
Be
Inace, ko ima pamcenje, prisetice se da su do pre samo par godina Blic bile jedine novine uz Kurir i Alo koje su cesto pisale o zracenjima. Kako se uredjivacka politika promeni preko noci... :confused:
Naravno ne bi objavili ovakve tekstove u stampanom izdanju, ali sto je previse, previse je...

Poslednja izmena:

Schrodinger

Aktivan član
Poruka
1.555
I iako su strani mediji objektivniji, pojam "electrohipersensitivity" je netragom nestao iz Guglove pretrage vesti (na srBskom nikada nije ni postojao...)
Претрага „electrohipersensitivity“ се не подудара ни са једним резултатом вести.

Schrodinger

Aktivan član
Poruka
1.555
Preobrati se Srbija iz zemlje zatucanih buzdovana koji promovisu Slobino carstvo u zemlju zatucanih budzovana koji promovisu Tesla SpaceX patente - bitno je samo da konacni cilj (Tokio) ostaje nepromenjen... :super:

openbox

Aktivan član
Poruka
1.750
Tesla SpaceX patente
ево ја бих ти дао моје виђење.. индустријски развој уопште нема смисла уколико нећемо да идемо рецимо на Месец или Марс или већ даље. Зато морају да сервирају "идемо на марс" сваки дан.. ах да имали смо и ми то деведесетих али не од елона маска већ од Ђоганија :)

Schrodinger

Aktivan član
Poruka
1.555
Spisak inzenjerskih potpisnika iz Srbije tri puta kraci nego iz Slovenije. Sramota. Mada kad razmislim, gde smo i mi bili kad se ovo potpisivalo :cool:

Schrodinger

Aktivan član
Poruka
1.555
Meni je sumnjiv ovoliki spisak naucnika iz zapadnih zemalja, narocito Britanije (pokusao sam da kopiram, ne moze da stane u jednu poruku). Mozda peticija nije popularizovana na istoku...
U svakom slucaju iz Indije ih se potpisalo ukupno 20-ak, Kine 6, Hong Konga 3, Kazahstana 2, Belorusije 1 (i to politikolog!). Zatajila "ruska propaganda". Nesto se ne uklapa...