5G mreza

ова слика говори о моралној чистоти (а и физичкој) вакцина,
овде сам је постовао јер су одређени ментално ретардирани је брисали са теме вакцина,
па сам је постовао на једно 50 тема..

него да се вратимо на тему,
итекако знам шта причам, него "траст" јес ти научио као се раде експерименти?
а ево и гејцово тате.. који му је направио ону гаражу одакле је мали били програмирао..
овај, да ли је заиста програмирао - биће да га је таја подучавао геноциду све време,
а данас мали били је стасао и жели да нам покаже шта је научио!
eacSQ9moOY0.jpg
 
телефони, вируси, телевизори, социјалне мреже, радни осноси, ланци супермаркета и брзе хране, лекови, права жена и мањина, још мало па и порез на промају (со2)
За нормалан живот су довољни фиксна телефонија, средњеталасни радио, један тв канал на ВХФ-у и један тв канал на УХФ-у.

Све остало је непотребно и загађује нашу животну средину..
 
ako si primetio više ti se i ne smejemo, sada te stvarno žalimo.
само ти (ви) жалите... ја ћу и даље да отварам очи народу да га соле металима који после реагују са микроталасима на земљи! (негативно по појединца)

за сада могу да читају и пишу по мислима путем репетитора спрегнутих са локалним побудама тела (локалне побуде се врше вајфај/блутут одашиљачима у телефонима, рутерима, телевизорима...)
 
Poslednja izmena:
а, можете ли вас двојица да демантујете то што сам написао (читање мисли путем микроталаса)?

а чекајте, у мозгу су зупчаници, тако да им радиоталаси не могу ништа или
у мозгу су електричне струју које реагују са радиоталасима?
Stvarno mi otežavaš posao, svaki post ti je sve luđi 😂
нисам ја, већ ови из мајкрософта што су умислили да су неки полни ограни на овој планети су:
https://forum.krstarica.com/threads/microsoft.896928/page-28#post-43005492
 
а, можете ли вас двојица да демантујете то што сам написао (читање мисли путем микроталаса)?
Možeš li ti da mi dokažeš da oko Zemlje ne orbitira nevidljivi čajnik?

Ja ne znam za naučnu osnovu čitanja i interpretiranja ekstremno slabih neuronskih procesa, ako je imaš okači.
 
мани се чајника,

али мозак преноси информације у себи и осталим деловима тела путем електричних сигнала,
на те сигнале може да се утиче електромагнетним пољима - може,

...мени и многима близу мене искачу рекламе а да само помисле на нешто! - то ти је један од доказа да читају мисли!
 

Back
Top