Quantcast

10 razloga zašto ne glasati za Tomislava Nikolića

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vinetu

Zainteresovan član
Poruka
450
a bas ste vi dezerteri i "vojnici" koji sluze vojsku civilno sa lopatama, metlama i cetkama da sudite ko je pravi heroj a ko ne.

Treba da napraviš razliku između heroja i ratnih profitera. Kad si toliki junak idi sutra u profesionalnu vojsku za pare i kolji te Muslimane po celom svetu! Nemoj da braniš ovde politiku zbog koje ti je sopstveni narod izginuo! Nego tebi se tresu gaće kad pomisliš da će ti neko platiti da ideš u rat, a da ne možeš u ratu da pljačkaš.

goxy

Zaslužan član
Poruka
106.834
Nisam govorio o sebi...Basic obuku za vojaka možeš da završiš i kod kuće ,ako imaš cevi i nekog da ti pokaže...E, vidiš ,ti Irci su se na početku suprotstavili 2-3 puta jačoj anglo-saxonskoj sili, sa kratkim cevima uz vrlo malo pušaka...I skoro svi su se žrtvovali...
Ceo komandni kadar tadašnje ire...
Mladić je imao i puške i topove i avione...Drž'o je Bosnu na dlanu...
Da je bio malo pametniji danas bi mirno sedeo sa unukom, primao DOBRU vojničku penziju i niko ga ne bi trkeljisao...Ali, čovek pomislio da je novi Napoljeon...
E, to tako ne funkcioniše...

zvezdarac81

Aktivan član
Poruka
1.551
2. Naplatio 250.000 dinara od 14. februara 2007. godine prevoz od kuće do skupštine, iako je uvek dolazio vlastitim autom
To je naplatio racun za gorivo, kao i svi ostali poslanici...
A ko si ti 'rvat da nam govoris za koga treba, a za koga ne treba da glasamo...???

3. Nazivao ministre govnima.
Sasvim normalna recenica u nasem jeziku. Ne prilici javnim licnostima....ali opet nedovoljno za ne glasanje ili glasanje...
A ko si ti 'rvat da nam govoris za koga treba, a za koga ne treba da glasamo...???

4. Nazivao domaće političko vođstvo Ustašama (Borisa Tadica)
Ustasa je jedna od najpoganijih reci koje se mogu reci kod nas a izgovara se i kod situacije kada neko radi za 'rvatske interese.

5. Želi da postavi Vojislava Šešelja, najgoreg Srbina u istoriji čovečanstva, za Premijera (a on mu je i idol).
Ko je utvrdio da je Seselj najgori Srbin u istoriji covecanstva??? Sta je, nema vise slobe pa vam treba neko drugi odavde...

6. Bio u vladi takozvane Crveno-crne koalicije od 1998. do 2000. godine koja je uništila demokratiju i sprovela teror, gušeći svaki tračak slobode štampe i građanskih prava u Srbiji (P.S., interesantna konstatacija, ali Miloševićeva vlast se u svakom pogledu pretvorila u onu pravu diktaturu tek kada su radikali ušli u nju)
Budalastine.....nemam mesta, a ni volje da objasnjavam...Kao sto rekoh...nema slobe pa su ovi gori;)

7. Želeo i dalje želi da napravi Veliku Srbiju, sprovodeći iredentističku revizionističku i zločinačku politiku.
I ja se slazem sa politikom velike Srbije, kao i vecina ljudi u Srbiji. Sta fali u ideji da jedan narod zivi u jednoj drzavi???

8. Tvrdio da će Zoran Đinđić umreti momenat pre nego što će biti ubijen, a danas tvrdi da će Boris Tadić biti ubijen
Meni je zao coveka (djikia) ali opet...rekla kazala....za koliko si ti Srba pozeleo smrt? Ili makar neko u tvom okruzenju??

9. Nazivao Srbijine susede idiotima (Milorad Dodik)
Nije sused nego nasa zemlja i nas covek.....

10. Borio se kao vojnik ozloglašene jedinice u jugoslovenskim ratovima, i pod sumnjom je od strane nekih da je počinio ratni zločin; dobio je titulu četničkog vojvode od najveće moderne srpske sramote i ponosi se njome
Nije dokazano za bilo kakve zlocine. A za borbu mu svaka cast. Covek se borio za svoj narod i to treba da mu bude plus...

I na kraju pitanje:

Oko Sokolovo

Primećen član
Banovan
Poruka
552
Nisam govorio o sebi...Basic obuku za vojaka možeš da završiš i kod kuće ,ako imaš cevi i nekog da ti pokaže...E, vidiš ,ti Irci su se na početku suprotstavili 2-3 puta jačoj anglo-saxonskoj sili, sa kratkim cevima uz vrlo malo pušaka...I skoro svi su se žrtvovali...
Ceo komandni kadar tadašnje ire...
Mladić je imao i puške i topove i avione...Drž'o je Bosnu na dlanu...
Da je bio malo pametniji danas bi mirno sedeo sa unukom, primao DOBRU vojničku penziju i niko ga ne bi trkeljisao...Ali, čovek pomislio da je novi Napoljeon...
E, to tako ne funkcioniše...
То само неко ко нема појма о војсци сматра да се може код куће обући војник. "Демократи" су скоро уништили Српску војску. Ти о ирцима:lol:. Пре свега би требао да знаш да су ирци били међу првима да употребе бомбе на (енглеске) цивиле.

Смета "демократама" Ратко Младић, генерал који је са малим средствима и малим бројем војника се борио против натоа, муслимана са балкана и блиског истока, усташа, и крвожедних добровољаца са запада. Ратко Младић је спасио многе хрвате у Херцеговни 1992. Многи од њих су отишли да се накољу у Олуји. Ратко Младић је ослободио Сребреницу од насерових кољача. Твоји "деморкати" су давали оружје насеровим кољачима и усташама. Највеће подмукли лицемери човечанства су запад. Ваши "демократи" су подржали све који су хтели да кољу Србе. Доста ваше демагогије, која само штету наноси Србији.

Slaven777

Legenda
Poruka
51.926
mi , SRS, smo na vlasti bili od 98me do 2000te .

vi , hrvati, balije, turci, siptari, demokrate svi zajedno na gomili vladate vec 8 godina.

vreme je za nove snage, vreme je za promene, vreme je za SRS
S obzirom da sve "nas" (a ja nisam politicar nikakav) trpas na jednu gomilicu, evo ja radim isto s vama - dosli ste na vlast 1987. godine, i svrgnuti ste krajem 2000.

Imali ste 13 godina, a ovi za sada 7. Dajte i tu drugu polovinu, pre nego sto vas vratimo.

P.S> tvoj recnik "hrvati, balije, turci, siptari" mnogo govori o "vama" iz SRS-a. :roll:

UbicaDecijegaLica

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.071
S obzirom da sve "nas" (a ja nisam politicar nikakav) trpas na jednu gomilicu, evo ja radim isto s vama - dosli ste na vlast 1987. godine, i svrgnuti ste krajem 2000.

Imali ste 13 godina, a ovi za sada 7. Dajte i tu drugu polovinu, pre nego sto vas vratimo.

P.S> tvoj recnik "hrvati, balije, turci, siptari" mnogo govori o "vama" iz SRS-a. :roll:
Alooo Njofra, ae lakse malo, pa sine mislim stvarno jesi li ti lud, pa tebi kao domoljubu ako je u interesu da Nikolic ne pobedi trebao bi bas njega da podrzis, da li ti znas da 90% ljudi u Srbiji ne moze ocima da vas smisli i da bi za crnog Tacija glasali samo da je kontra vama :D Ae pali sada u lijepu vasu i ne osvrci se sine ;) :D

Slaven777

Legenda
Poruka
51.926
to su nasi junaci koji branili srpsku nejac, starce i zene od ustaskog i balijskog noza i jatagana.

to je najbolje sto je srbija imala u tom trenutku.

MOMCI SLAVA VAM I HVALA VAM

PONOSNI SMO NA VAS

jedan Srbin
Oslikao si neo-nacističku stranku i podržao je? Ti si NEO-NACISTA? :shock:

Hahahaha :lol::lol::lol::lol: Pa ne samo sto Tomu podrzavaju neonacisti, vec su izgleda i njegovi CLANOVI?

Sada nemam nikakve dileme da cinim pravu stvar kada izlazim i zaokruzujem broj 2. Hvala ti sto si me ubedio na pravi put, kao i sto ce moj politicki nezainteresovani brat od strica sada glasati za Tadica samo zato sto je video tvoj post. ;-)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.