Zašto ne ruski avioni?

Baš vam žao što se ipak Srbija naoružava, uprkos vaših prognoza?

P.S. Kupuju se i avioni od Kine, u igri je i J-10C, a i J-35 i Su-57, ko zna, možda Rafali budu tek treći-četvrti ešelon.
. . . kupuju se avioni iz skupih kredita, iako smo vec prezaduzeni, a kamate placamo novim kreditima. Usput, "investitori" se kupe cim isteknu drzavne povlastice, a nama ostaju novi gubitci. Mislim, strasno za razumjeti? Ovo moze samo umobolnik i neprijatelj da nam pozeli.
 
Зато што је окупатор забанио.
Не смемо да купујемо руске авионе, јер ће запад да нас згази, на сто начина. Окпатор би нас нагрдио. Овако плаћамо рекет Французима, а сами Рафали ће нам бити потпуно бекорисни. Са њима ћемо моћи да ратујем само против Руса, а то се никад неће догодити.
 
Srbija je potpisala ugovor o kupovini francuskih Rafala i odrekla se kupovine ruskih aviona koji su objektivno mnogo bolji od francuskih, možda čak i jeftiniji. Juče je predsednik govorio da se kroz istoriju Srbija naoružavala sa više strana (i time kupovala savezništvo i naklonost od istih) a zar nije bilo bolje od Francuza kupiti na primer nek minobacače čisto da im se zamažu oči ili nešto slično tome i sačekati da se rat u Ukrajini završi (ratovi traju od 4-6 godina) i onda kupiti ruske avione Mig-35 ili Mig-29 SMT?
MiG-29? Zašto ne MiG-21?
 

Back
Top