Zar je moguce da smo mi tolika stoka?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
ovo je komentar dat na clanak koji govori o Jovanki Broz i njenom zivotu u onoj kucerini i o buketu ruza koji su joj novinari NOVOSTI dodelili link:http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php?Id=10&status=jedna&vest=83603&datum=2006-01-02


Treba se pitati gde su pravi vlasnici te otete Vile na Dedinju nestali i sta je njen muz Hrvat Tito sa njima uradio. Ja znam da vlasnici te otete Vile gde Licanka Jovanka danas zivi na Dedinju, pripradala je predratnom beogradskom trgovcu, koji je zahvaljujuci Tito zavrsio u krecani, kao i Ivan Stambolic. Nije se bavio politikom niti je bio u bilo kakvoj vojsci. Tako da drugovi neka novo nastale banana drzavice koje su nastale zahvaljujuci Hrvatu Titu i Jovanki neka se oni brinu za njenu egzistenciju a ne Srbija koja je opljackana doslaljica iz Bosne, Krajine, Like......

molim vas da obratite paznju na ovaj podebljani deo!
Srbija opljackana od strane izbeglica

I zato sto su opljackali drzavu oni zive u prihvatnim centrima....
 
Odavno sam zavrsila sa politikom,a moj komentar je bio ovakav zato sto me nepravda i bezosecajnost, kao i sebicnost pojedinaca, uzasno bole! Da Zilot, ponosna sam sto sam Srpkinja,ali sam i tuzna zbog toga! Ti tumaci po svojoj volji! Ne skacimo odmah kao pitbul jedni na druge...pa mi se ni na Forumu ne mozemo sloziti ,a kamoli ziveti zivot zajedno! :-( Odjavljujem se sa ove teme, svima zelim lepu i laku noc!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top