Zena me prevarila i ostavila

kURTALICI - Prijatelju.Zaista nemas nikakvog razloga za brigu i ocajanje.Tvoja zena,nuje tebe prevarila.Ona je jednostavno,otisla da proba nesto novo.Kao kada se
mi muskarci,zasitimo svog auta,pa ga prodamo i kupimo drugi. Znas kako je to,nov auto,nov volan...Eto,neko ode u banju da se kupa i pije mineralku.To je nekima
najbolji odmor.Tvoja zena je izabrala takav vid rekreacije.da ode,da proba drugi "motor",da vidi kako drugi to "rade". Dakle,moj ti je savet,smiri zivce,idi malo na po
neko pivce,i sve ce se srediti.Kada je taj novi momak,dobro "protrese",vratice se ona tebi. Uvidece i sama,da je na kraju svaki muskarac isti.!!!:think:
 
Zasto ona rusi sve sto imamo skoro smo se uzeli dece nemamo ali dugo godina smo bili zajedno i nisam imao razloga da sumnjam da me je ranije s nekim varala. Sad se pojavio on. Ja imam kola, stan i posao sa platom koja je skoro troduplo jaca od prosecne pri tom imamo slobodne vikende. On nema nista od toga i radi svaki dan za recimo duplo jacu platu od prosecne dakle za trecinu manje od mene. Nema nista kako je moguce da mi se ovo desava.


Stalno svirate onoj stvari da su zene materijalisti i da su sa vama zbog love..pa eto ti imas dobar posao, dobro zaradjujes , stan i kola a on to sve nema, pa ti je zena otisla sa njim..ovo je primer kako kinta nije uvek sve u zivotu ..treba imati nesto i u glavi a boga mi i u gacama ..pa ti razmisli
 
Stalno svirate onoj stvari da su zene materijalisti i da su sa vama zbog love..pa eto ti imas dobar posao, dobro zaradjujes , stan i kola a on to sve nema, pa ti je zena otisla sa njim..ovo je primer kako kinta nije uvek sve u zivotu ..treba imati nesto i u glavi a boga mi i u gacama ..pa ti razmisli

ako je vrh lepotica to je tacno.nisam sreo nijednu lepoticu koja je u vezi sa taksistom ili poštarom

- - - - - - - - - -

Sumnjao sam da me zena vara vec duze vreme ali nisam mogao to nikako da dokazem. Kad sam radio drugu smenu ona je mogla da radi sta zeli a da ja to ne znam jer ona uvek radi prvu. Prvo je izbegavala da imamo odnos, uvek joj nesto nije po volji onda su pocele i svadjice uglavnom sam se povlacio da ne bih napravio i gore ali dzaba. Na kraju sam saznao da je u pitanju jedan momak kojeg poznajem preko nje. Ok je lik ali eto. Jeste on zgodniji od mene iako ne trenira nista dobro izgleda dosta je mrsaviji od mene o lepoti ne mogu ali ok je lik. E sad.

Zasto ona rusi sve sto imamo skoro smo se uzeli dece nemamo ali dugo godina smo bili zajedno i nisam imao razloga da sumnjam da me je ranije s nekim varala. Sad se pojavio on. Ja imam kola, stan i posao sa platom koja je skoro troduplo jaca od prosecne pri tom imamo slobodne vikende. On nema nista od toga i radi svaki dan za recimo duplo jacu platu od prosecne dakle za trecinu manje od mene. Nema nista kako je moguce da mi se ovo desava. Ostavila me je zbog njega a nece da prizna da je to navodno nisu zajedno a ljudi ih vidjaju u gradu itd. Bio sam vise nego dobar prema njoj. Sta mi je ciniti? Jos uvek se nismo razveli ja ne znam sta da radim ali najradje mi dodje da se razvedem. Cak i da se potucem sa njim iako nisam nasilan ali mislim da je to glup potez samo cu sebi napraviti problem bez potrebe. Sta uraditi? Fali mi jako i ne znam kako da nastavim bez nje cak bih joj i oprostio sve. Sad zivim sam u tom mom stanu jedino sto imam to su mi drugovi koji su tu uz mene.
dosadio si joj.emocije su nestale,nisi se potrudio oko nje,monotonija
 
E, Kurtaliću, Kurtaliću... Nije sve baš tako crno. Malo si naiebao u životu. Ali ipak, malo. Veliko naiebavanje je kad se, ne daj Bože, nešto ozbiljno razboliš ili neko iz tvoje okoline. A ovo, pa šta ćeš, živ si, zdrav, teraj dalje.
E sad, razumem zašto si došao ovde da se ispovediš i bar na ovaj način nekome ispričaš svoju muku, i ja to radim, ali ipak u ovom tvom slučaju, možda to i nije bila baš dobra ideja. Kažem to jer inače važi jedno zanimljivo pravilo a to je da, kada žena ostavi muškarca, obavezno je taj muškarac kriv jer ju je zapostavio, postao dosadan, nije ispunjavao njene prohteve i potrebe... a kada muškarac ostavi ženu onda je opet on kriv jer je kurvar, muška svinja i goveče i trči za suknjama i nema srca čim je mogao da ostavi ženu zbog druge.
Tako da, najbolje ti je da o tome pričaš isključivo u krugu nekih najbliskijih prijatelja koji ti se, ako ništa drugo, neće podsmevati i nabacivati ti osećaj krivice i niže vrednosti.
 
važi jedno zanimljivo pravilo a to je da, kada žena ostavi muškarca, obavezno je taj muškarac kriv jer ju je zapostavio, postao dosadan, nije ispunjavao njene prohteve i potrebe... a kada muškarac ostavi ženu onda je opet on kriv jer je kurvar, muška svinja i goveče i trči za suknjama i nema srca čim je mogao da ostavi ženu zbog druge.




to je taj narod jadni i napaceni koji nista nije kriv za ono sto mu se desava, vlas je kriva
 
Mislim da vas covek zeza , prvo na jednoj temi prica da ima ogromnu platu a na drugoj temi prica o zapocinjanju biznisa sa 3 soma evra , sta moze da se s tim zapocne.

Plata nije ogromna nego dobra ali biti komercijalista nije ni malo lako. Ustedjevina nije veca zbog nacina zivota koji smo ziveli, nisam imao potrebe da stedim jer imam i kola i stan, nemam za cega da stedim. Ucim uporedo i jedan zanat vezan za kola ali to nije tema.
 
Sumnjao sam da me zena vara vec duze vreme ali nisam mogao to nikako da dokazem. Kad sam radio drugu smenu ona je mogla da radi sta zeli a da ja to ne znam jer ona uvek radi prvu. Prvo je izbegavala da imamo odnos, uvek joj nesto nije po volji onda su pocele i svadjice uglavnom sam se povlacio da ne bih napravio i gore ali dzaba. Na kraju sam saznao da je u pitanju jedan momak kojeg poznajem preko nje. Ok je lik ali eto. Jeste on zgodniji od mene iako ne trenira nista dobro izgleda dosta je mrsaviji od mene o lepoti ne mogu ali ok je lik. E sad.

Zasto ona rusi sve sto imamo skoro smo se uzeli dece nemamo ali dugo godina smo bili zajedno i nisam imao razloga da sumnjam da me je ranije s nekim varala. Sad se pojavio on. Ja imam kola, stan i posao sa platom koja je skoro troduplo jaca od prosecne pri tom imamo slobodne vikende. On nema nista od toga i radi svaki dan za recimo duplo jacu platu od prosecne dakle za trecinu manje od mene. Nema nista kako je moguce da mi se ovo desava. Ostavila me je zbog njega a nece da prizna da je to navodno nisu zajedno a ljudi ih vidjaju u gradu itd. Bio sam vise nego dobar prema njoj. Sta mi je ciniti? Jos uvek se nismo razveli ja ne znam sta da radim ali najradje mi dodje da se razvedem. Cak i da se potucem sa njim iako nisam nasilan ali mislim da je to glup potez samo cu sebi napraviti problem bez potrebe. Sta uraditi? Fali mi jako i ne znam kako da nastavim bez nje cak bih joj i oprostio sve. Sad zivim sam u tom mom stanu jedino sto imam to su mi drugovi koji su tu uz mene.

navodiš mi tu prvo lepotu...lepota kod žena ne igra neku ulogu...misim dobro, jedino ako nisi stopedes kila na metare i po...misim ne znam što kod opisa njega prvo pišeš o fizičkom izgledu...
linija manjeg otpora prema ljudima koji te ne vole im daje za pravo da veruju da su u pravu
to što imaš pare kola stan ne treba da ti daje sigurnost da je ona samo tvoja...misim ženska ćud je to...možda si i milioner, ona će se pojebat s baštovanom
čim se šeta s likom po gradu, znači da je boli dupe dal će da je vide s njim i dal će da ti kažu, znači tolko te poštuje...čim te ne poštuje sada, ko zna kakvo popišavanje po tebi će da bude posle...
tuča s njim ? zašto s njim...? nije on kriv... njegovo je da proba da joj priđe, ostalo je do nje
to što si bio dobar i više nego dobar nije razlog da te ne prevari...štaviše...dobrota kod muškaraca nije na ceni...imaš arapsku poslovicu - dobrog čoveka i dobrog konja svi jašu
sve je drugačije kad nema dece....
oprostio bi joj sve ? bio si maksimalno dobar ?
onda me ni ne čudi što te prevarila
štaznam...mukami malo dok čitam ovo što si napiso i kontam što te vara, a s druge strane mi te žao
 
Stalno svirate onoj stvari da su zene materijalisti i da su sa vama zbog love..pa eto ti imas dobar posao, dobro zaradjujes , stan i kola a on to sve nema, pa ti je zena otisla sa njim..ovo je primer kako kinta nije uvek sve u zivotu ..treba imati nesto i u glavi a boga mi i u gacama ..pa ti razmisli

Zene da vole da trose vole dok ne stignu deca tu malo zakoce ali ebes muskarca koji svojoj zeni neomoguci da je nasminkana,fino obucena da izgleda svetski.Za dobar auto i nisam onda si u problemu..Zena je ogledalo muza.
 

Back
Top