Savremena žena i pas. Dekoracija ili ljubimac?

kalis

Buduća legenda
Poruka
31.485
Sve na ovu temu.
(mišljenja, slike, pesme, citati, slike vašeg ljubimca)

Sve je veći broj žena koje nose psa u rukama gde god da krenu.
Da li je pas postao dekoracija savremene žene ?
Da li je "šetati psa" stvar prestiža ?
Da li oni manje imućni šetaju pse ?
Dame , penzionerke, koga još viđamo ?

IMG_20240325_132613.jpg


Gde se izgubio kućni ljubimac, najbolji čovekov prijatelj ? (ako je sad pas ukras i pokazatelj da si "dama"). Čini mi se, da je kao neko pravilo : "što manji pas, to si veća dama."

Gde su nestali stari dobri porodični psi , koji su bili za celu porodicu ?
zena-se-poverava-svom-psu-petface2.jpg



Kojeg psa biste Vi rado imali ?
 
Ја скоро целог живота имам пса, увек теријери, најблесавији, најенергичнији, паметни, разиграни.
Не шетамо је, јер има своју кућицу у дворишту и велико двориште за трчање и играње.
И није нам статусни симбол, мешанац је, али то нам није важно.
Али, не могу да поредим пса и дете, то је сулудо.
 
I detinjstvu zamišljamo ovakve neke da imamo
Pogledajte prilog 1520745

Zašto devojke kupuju jako male pse ?
Ми смо ћерки узели малог јер је и она била мала, играле су се без бојазни да ће је оборити. А размишљала сам о лабрадору.
 
Sve na ovu temu.
(mišljenja, slike, pesme, citati, slike vašeg ljubimca)

Sve je veći broj žena koje nose psa u rukama gde god da krenu.
Da li je pas postao dekoracija savremene žene ?
Da li je "šetati psa" stvar prestiža ?
Da li oni manje imućni šetaju pse ?
Dame , penzionerke, koga još viđamo ?

Pogledajte prilog 1520741

Gde se izgubio kućni ljubimac, najbolji čovekov prijatelj ? (ako je sad pas ukras i pokazatelj da si "dama"). Čini mi se, da je kao neko pravilo : "što manji pas, to si veća dama."

Gde su nestali stari dobri porodični psi , koji su bili za celu porodicu ?
Pogledajte prilog 1520737


Kojeg psa biste Vi rado imali ?
Da pogodim: Ti nemaš psa ?
 
Mali pas je jednostavniji,manje prostora treba,manje hrane.
Mislim da je to razlog .
Сећам се девојке са факултета, у 45 квадрата су живели њени родитељи, сестра близнакиња и огроман пас, али огроман. Ево и данас се питам на шта је личио тај стан, нисам се усудила да им одем у госте :lol:
 
Сећам се девојке са факултета, у 45 квадрата су живели њени родитељи, сестра близнакиња и огроман пас, али огроман. Ево и данас се питам на шта је личио тај стан, нисам се усудила да им одем у госте :lol:
Vjerovatno uzas. Veliki psi nisu za stan.
 
I detinjstvu zamišljamo ovakve neke da imamo
Pogledajte prilog 1520745

Zašto devojke kupuju jako male pse ?

Zato što hoće psa, ali zapravo neće ni tu ogromnu obavezu, već, eto, nešto skromno što može da bude i ukras, a da opet ne bude nemam baš nikog i ništa, već imam psa.

To odavno nije ljubimac nego utočište sebično i razlog da se prošeta ili ima neko.
 
Mama, brat i pas žive u stanu od 40 kvadrata i potpuno im je ok. Redovno je izvode vani na šetnnje i istrčavanje tako da većinu vremena u stanu provede spavajući. Mislim da tu nema veze sa veličinom koliko sa energijom psa. Možda i griješim, šta znam.

Apsolutno. Ako kupiš Malinou, treba ti stan od 215125 kvadrata jer je pas hiper i treba ti traka za trčanje ako ga imaš.
 
Smarate sa psima i mackama.

Plus ste uvalili cak i macke, koje, umesto da love miseve i golubove, cekaju redovan obrok od ljudi.

Ima da nas proguta epidemija golublje balege zbog vas ljubitelja kucnih ljubimaca.

Hajde ok da bas volite kucne ljubimce, to je ljudski; ali brate da ih onoliko uvaljujete, haos.

Potpuno unosite disbalans u ekolosku nisu gradova, koje niste ni svesni.
 

Back
Top