Bogata žena

Kad bi ste birali izmedju bogate žene i žene u koju ste zaljubljeni, koju bi izabrali

  • Bogatu

  • Onu koju volim, pare me ne interesuju

  • Ja sam impotentan i takve stvari me ne interesuju


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.913
Kad biste morali da birate izmedju bogate žene i žene u koju ste zaljubljeni, koju biste izabrali?
Ali budite iskreni... kažu da zaljubljenost prođe brzo, a da pare ostaju... a isto kažu i da je ljubav najvažnija, bez nje život nema smisla….
Meni je bitno samo da brije noge... bar do kolena... da...
 
Novac žene me nije zanimao ni kad nisam imao za beli hleb svaki dan.
Diskvalifikujem ih iz drugih razloga, ne leži mi nikako taj nobliš mentalitet.
A žene se lako kvare gde leži ozbiljna para...
Neka koja ustaje u 5 i pije najjeftiniji čaj, oblači se skromno ali zna pet
stranih jezika i obišla je 3 kontinenta... to bi išlo. Žena koja živi za nematerijalno.
Motivisana da bude neko, ne da ima nešto bombastično u imovinskoj karti...
 
Poslednja izmena:
Oну коју волим. Мада......јеббем му кеву.....ваљало би да има своју гајбу и неку бољу кинту да не морамо да плаћамо стан и радимо два посла да би отплатили рату кредита или да имаш за храну, одећу и лекове (По потреби) :) Него да то буде опуштена варијанта живљења. Јер.....џаба ти што је волим иако нема пара.....како ту љубав да спроведеш у дело кад немаш лову за заједнички живот.
 
Zavisi kako izgleda. Granicu pravim na od prilike sledećim ženskim izazovima:

f669abb9ba71.jpeg
 

Prilozi

  • 8d0081970a1f.jpeg
    8d0081970a1f.jpeg
    68 KB · Pregleda: 63
Poslednja izmena od moderatora:
Kad biste morali da birate izmedju bogate žene i žene u koju ste zaljubljeni, koju biste izabrali?
Ali budite iskreni... kažu da zaljubljenost prođe brzo, a da pare ostaju... a isto kažu i da je ljubav najvažnija, bez nje život nema smisla….
Meni je bitno samo da brije noge... bar do kolena... da...

Ko hoće može da radi i zaadi a ko neće može i da se proda :D

Mene zanima šta fali dlakavim ženama :D
 
Kad biste morali da birate izmedju bogate žene i žene u koju ste zaljubljeni, koju biste izabrali?
Ali budite iskreni... kažu da zaljubljenost prođe brzo, a da pare ostaju... a isto kažu i da je ljubav najvažnija, bez nje život nema smisla….
Meni je bitno samo da brije noge... bar do kolena... da...

Ja bih uvek birao onu koja je u mene ludo zaljubljena. Pare ja sređujem.
 
Kad biste morali da birate izmedju bogate žene i žene u koju ste zaljubljeni, koju biste izabrali?
Ali budite iskreni... kažu da zaljubljenost prođe brzo, a da pare ostaju... a isto kažu i da je ljubav najvažnija, bez nje život nema smisla….
Meni je bitno samo da brije noge... bar do kolena... da...

bogatu
 
Kad biste morali da birate izmedju bogate žene i žene u koju ste zaljubljeni, koju biste izabrali?
Ali budite iskreni... kažu da zaljubljenost prođe brzo, a da pare ostaju... a isto kažu i da je ljubav najvažnija, bez nje život nema smisla….
Meni je bitno samo da brije noge... bar do kolena... da...

Najvise volim slobodu, tako da hebo tu bogatu ....
 
kao nepristojna ponuda pa obrnuto, zaljubljeni ste u jednu al druga bogata vas prosi? : )))
a posle ne da da se švrlja al imaš internet besplatno
:think:

- - - - - - - - - -

ajd ova prva je i devojka
 

Back
Top