Bogata žena

Kad bi ste birali izmedju bogate žene i žene u koju ste zaljubljeni, koju bi izabrali

  • Bogatu

  • Onu koju volim, pare me ne interesuju

  • Ja sam impotentan i takve stvari me ne interesuju


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Kad biste morali da birate izmedju bogate žene i žene u koju ste zaljubljeni, koju biste izabrali?
Ali budite iskreni... kažu da zaljubljenost prođe brzo, a da pare ostaju... a isto kažu i da je ljubav najvažnija, bez nje život nema smisla….
Meni je bitno samo da brije noge... bar do kolena... da...
Omiljena bajka nas u zrelim godinama, pa i starijih, a neretko i mladjih je spetljavanje sa nekom strankinjom solidnih prihoda i solidnog imetka, najbolje sa nekom tetom koja ima deviznu penziju, sto znaci da bi u perspektivi mogla da baci kasiku i ostavi je bracnom drugu u nasledstvo. No retki su takvi sreckovici. Bivsi zet mog drugara je ubo takvu premiju, ozenio se Nemicom, EU beamterkom, koja je riknula i ostala mu je EU beamterska penzija, nekretnine je velikodusno prepustio njenoj deci iz prethodnog braka, u maniru balkanskog lafa, i ispade i vuk sit i ovce na broju. Ono ko provede u braku najmanje tri godine sa Nemicom bez obzira da li ima drzavljanstvo ili nema moze da je nasledi kad ona ode u vecna lovista. Elem tako ga je osralo da njegov slucaj izaziva divljenje i zavist. Drugar kaze da mu eks zetonja kao znak zahvalnosti svakodnevno na grob Nemice odnosi buket cveca, sto smo propratili komentarima da bi i mi tako, isli bi i dva puta dnevno da se poklanjamo senima kad bi i nas tako ukenjala sreca.
 
Zena mora da ti donese miraz e sad ne mora bas da bude milonski ali recimo nista ispod 200.000 evra pa koja nije to kadra ta neka steka i trudi se d azaradi ako misli da je ozenis
 
Kad biste morali da birate izmedju bogate žene i žene u koju ste zaljubljeni, koju biste izabrali?
Ali budite iskreni... kažu da zaljubljenost prođe brzo, a da pare ostaju... a isto kažu i da je ljubav najvažnija, bez nje život nema smisla….
Meni je bitno samo da brije noge... bar do kolena... da...
Ovu u koju sam zaljubljen.

Nisam sponzorusa.
 

Back
Top