Da vas vidim danas 8

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ZAista ne mrzim nikoga.Citam ponovo sta sam napisao i ne vidim ni jedan trag mrznje.Vise neka vrsta frustracije kad te sramota tudje sramote. a to su ljudi koji spadaju u moj narod,komsije,rodjake...
Ja nisam otisao zato sto mrzim Srbiju,nego zato sto ona nije dala nama ono sto treba da nam da,ma koliko se mi trudili.Previse je ljudi kojima je bolji lov u mutnom nego lepa i sredjena Srbija.A nema lepseg mesta od nje.

Žena kad je lepa, lepa je bila iz grada, ili iz te tvoje pripi...,
 
ZAista ne mrzim nikoga.Citam ponovo sta sam napisao i ne vidim ni jedan trag mrznje.Vise neka vrsta frustracije kad te sramota tudje sramote. a to su ljudi koji spadaju u moj narod,komsije,rodjake...
Ja nisam otisao zato sto mrzim Srbiju,nego zato sto ona nije dala nama ono sto treba da nam da,ma koliko se mi trudili.Previse je ljudi kojima je bolji lov u mutnom nego lepa i sredjena Srbija.A nema lepseg mesta od nje.

Ovde na forumu je to regularno stanje većine ljudi koji žive i-ili rade napolju. Zašto, nemam pojma. Krenu sa nekim podučavanjem o demokratiji i ekologiji da bi ubrzo to prešlo u: "Malo smo vas bombardovali."
U realnosti to nisam čuo, mada je ovde možda lakše zbog anonimnosti.
 
Ajd sad da objasnim svima koji se prave neuki.
Pripizdina kao izraz ja licno znam skoro ceo zivot.I cuo sam ga od coveka koji je tako nazivao SVOJE RODNO MESTO! Iz sale naravno.
Ovde ste potegli polemiku kao da sam nekoga uvredio licno,a komentarisao sam malogradjane (i rekao da TAKVIH IMA I MEDJU LJUDIMA KOJI GENERACIJAMA ZIVE U BG/NS nevazno).
I da vam kazem,mozda i suvisnu informaciju,ja niti sam rodjen u BG niti zivim tu trenutno i ne zivim u Srbiji.Ali volim taj grad vise nego bilo koji drugi,i niko me nece ubediti da je los,nikakav...itd.
Cak ako me neki grad gde sam ziveo podseti na Beograd odmah dobije veliki plus kod mene licno.
NAdam se da sam dovoljno objasnio i sta mislim i sta osecam,Ako se neko pronasao u bilo kojoj recenici,sta da radim,ja nikoga ovde licno nemam nameru da vredjam.



dobro ali ti si provincijalac iz pripizdine, uz to si gastos. tvoje mišljenje je bezvredno
 
Meni su najjadniji ljudi koji dođu u Bg pa ga uredno pljuju
I zauzimaju mesto po ustanovama deci koja su odatle
A nije bitno ko je odakle ni ko je koja generacija već nekultura i pljuvanje po onome gde živiš
To mi smeta
Ako ti se ne sviđa Bg što si tu?
 
Ovde na forumu je to regularno stanje većine ljudi koji žive i-ili rade napolju. Zašto, nemam pojma. Krenu sa nekim podučavanjem o demokratiji i ekologiji da bi ubrzo to prešlo u: "Malo smo vas bombardovali."
U realnosti to nisam čuo, mada je ovde možda lakše zbog anonimnosti.

Od mene tako nesto neces ni cuti.Ja nikoga ne poducavam,nego govorim onako kako jeste,tako sam govorio i dok nisam otisao iz Srbije.Ne volim nekulturne i proste ljude,nevazno koje su nacionalnosti,ali duplo vise boli kad je to neko uslovno receno tvoj.

dobro ali ti si provincijalac iz pripizdine, uz to si gastos. tvoje mišljenje je bezvredno

Provincijalac je dusevno stanje,sitna,pokvarena dusa.A to si ti,nevazno gde zivis.I da,pored toga si prost.I veruj mi,bas me boli uvo za tvoje misljenje.
 
Jeste, lepa je... <3

Fotografija0086.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top