sunovrat i pobednici

А, ми смо синоћ видели најаву, супруг је рекао сутра не иде нигде, седи уз тв и гледа пренос најважнијег догађаја деценије :zcepanje:

Постали смо оно што нам се сервира.

Или нам се сервира оно што јесмо.

Посељачена земља, у оном најгорем смислу те речи (мада ми жао сељака, оних правих, здравих, нормалних кад год употребим овај израз, најбоље је рећи џиберска земља).
 
А, ми смо синоћ видели најаву, супруг је рекао сутра не иде нигде, седи уз тв и гледа пренос најважнијег догађаја деценије :zcepanje:

Постали смо оно што нам се сервира.

Или нам се сервира оно што јесмо.

Посељачена земља, у оном најгорем смислу те речи (мада ми жао сељака, оних правих, здравих, нормалних кад год употребим овај израз, најбоље је рећи џиберска земља).

pa ebemti, da nije vas danas, ja bih ostala u potpunom neznanju o iventu godine :rotf:
tako mi i treba kad gledam samo fudbal na tv :aha:
 
pa ebemti, da nije vas danas, ja bih ostala u potpunom neznanju o iventu godine :rotf:
tako mi i treba kad gledam samo fudbal na tv :aha:

Ова реклама ишла после фузбала, превртиш канале и наиђеш на свашта занимљиво :lol:
 
Ова реклама ишла после фузбала, превртиш канале и наиђеш на свашта занимљиво :lol:

ja prevrtim samo do hrvata da vidim sta i kako oni analiziraju. eventualno ako negde zakacim neki film.
kad na prvoj vidim ivanovica ili onog sto vodi corbu, slosi mi se :sad2:
al neka se ozenio brenin sin i nek zna cela srbija :heart:
 
Da je to na kablovskoj ili nekom net kanalu sasvim je ok.
Licno im cestitam vencanje.
................................................................................................................................................................................
A sad ovo za obican narod : https://svetosavlje.org/vencanje-u-toku-posta/

Па, сад, нисам гледала, али да је посна трпеза и без весеља, чисто сумњам.

А не знам ни да ли је било венчање у Цркви.

- - - - - - - - - -

ja prevrtim samo do hrvata da vidim sta i kako oni analiziraju. eventualno ako negde zakacim neki film.
kad na prvoj vidim ivanovica ili onog sto vodi corbu, slosi mi se :sad2:
al neka se ozenio brenin sin i nek zna cela srbija :heart:

Ја ништа и не гледам, само Слагалицу, стварно нема шта да се гледа.

Али, ово сам синоћ чула док сам јела лубеницу у невреме :(
 
Majku mu... pa ja bih zvirnula da sam znala da vidim šta je ko obukao i tako to a mladencima nek je sa srećom...:lol:

Имаћеш прилике наредних 10 дана, и да желиш нећеш моћи да пропустиш и не видиш...

Биће пуне новине, емисије, интервјуи, утисци.
 
aaaaaaaa tu ste tice, kao i kada su se oni pirgavci venčavali pa su svi slučajno pratili prenos..jerbo, od 100 i nešto kanala, šta ubosti, čak i na National Geographic me ubediše da ide prenos venčanja, ja pogledah..ono nema..:lol:
ova krsta me strašno dezinformiše, sva sreća pa ne slušam savete i novosti :lol:
 
aaaaaaaa tu ste tice, kao i kada su se oni pirgavci venčavali pa su svi slučajno pratili prenos..jerbo, od 100 i nešto kanala, šta ubosti, čak i na National Geographic me ubediše da ide prenos venčanja, ja pogledah..ono nema..:lol:
ova krsta me strašno dezinformiše, sva sreća pa ne slušam savete i novosti :lol:

Па ту смо, и то на погрешном месту, видиш да нико није гледао, остадосмо ускраћене :lol:
 
Ja samo znam da je cveće plaćeno 70.000€ to sam juče pročitala. Jos da vidim te haljine krem de la krema i meni dosta.

А венчаница око пола милиона, вероватно, сад ће да се фрљају цифрама...

- - - - - - - - - -

evo ne znam, sad sve saznah :lol:

Ма, знаш мућак, исто као и ми, само да се венчавају.

Одох да прелистам штампу и да се обавестим :lol:
 
imam par sati izmedju zakazanih obaveza, napravila sam rucak, ubacila ga u rernu i sela da provrtim kanale i na prvoj me zatekne direktan prenos vencanja
nek im je sa srecom, a ko se vencava?
pevaljka i pevacicin sin
jesmo li dotle dosli? direktan prenos na nacionalnoj televiziji?

:lol: Nek im je sa srećom!
Emituju šta narod zanima.
Ovo da se nadaš da će se desiti neka kataklizma da tehnika i civilizacija nestanu, da krenemo lepo sve ispočetka.
 

Back
Top