Orilo se Beranama: „Milo, lopove“ i „Srbija, Srbija“!

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.419
Orilo se Beranama: „Milo, lopove“ i „Srbija, Srbija“!

Opozicija je na lokalnim izborima koji su održani u nedelju u Beranama proglasila pobedu. Predsednik Demokrata Aleksa Bečić kazao je da na 100 odsto obrađenog biračkog materijala opozicija ima 18, a koalicija okupljena oko Demokratske partije socijalista 17 mandata.



Konacno neke lepe vesti iz Crne Gore :ok:

Vucicev ortak Milo popusio na izborima
 
Bilo je i vreme,nego bojim se da ne dodje neki veci lopov.Kod nas u Srbiji,a i Crnogorci su Srbi,samo se sad nesto kriju,kazu."I od goreg ima gore".valjda ce se tamosnji Srbi zbiti u zajednicke redove i uci u vladu i krojiti kapu sami sebi.A sto se tice Crnogoraca,kada bi Njegos sada ustao,pokazao bi im ko je i sta Srbin.

Ja sam svoj stav po pitanju crnogoraca promenio . Radi se o stoci bez repa a dokaza za to ima isuviše . Tamo nema Srba ili ako ih ima , onda su to Srbi po potrebi , tj kada im interes nalaže , inače u svim drugim situacijma su crnogorci i to oni zatucani .

Ako se uzme u obzir njihov broj u Srbiji i crnoj gori , čovek bi rekao da je prosto nemoguće da milo vlada , i ne samo to , nego da se donesu silni zakoni koji su direkno suprotni interesu Srba ......kažem Srba a ne Srbije .

Počev od ocepljenja , priznanja Kosova , ukidanje srpskog jezika , omalovažavanje OGROMNE srpske populacije itd .

Ako se analizira odcepljenje , onda će se videti da je bezrepa stoka dala PREDNOST SVOJOJ DRŽAVI u odnosu na srpski nacionalni interes , gde su se pokazali kao crnogorci a ne kao Srbi .

Ovaj motiv se provlači kroz sve crnogorske izdaje , tj i tamošnji Srbi , nekako gledaju da su prvo crnogorci pa tek onda Srbi iako se trude da pokažu da je drugačije .

Primer za sve ovo je igra rukometne ženske reprezentacije , kada su u meču sa crnogorkama pevale i našu i crnogorsku himnu i izgubile kao da su celu noć radile u javnoj kući .....možda nisu radile ali su ispale velike qurve .

Takvo ponašanje je prisutno kod izuzetno velikog broja takozvanih crnogorskih srba .

PS qurve se nisu bunile ni za ulazak u nato jer znaju da im to donosi ekonomske benefite ......to što su im ebali mamu pre par godina sa bombardovanjem to nema veze ......to ima obraz kao djon .

Nešto sasvim drugo Srbi iz Bosna , Srbi pa Srbi u svim prilikama , kako lepim tako i ružnim .....za razliku od stoke bez repa i sitnog zuba
 
Orilo se Beranama: „Srbija, Srbija“ pa eto novi rukovodeci kadrovi u najavi ...

ja uospte ne razumem te "glasace"...................kakve veze ima "SRBIJA SRBIJA............." sa opstinskim izborima u Crnoj Gori?

Izgleda da u Crnoj Gori i kada crnogorka u seksu ima orgazam , ona vice "SRBIJA SRBIJA................."

- - - - - - - - - -

Nikad nisam shvatio zasto je Srbija dopustila crnogorcima da odvale te teritorije od Srbije?


Berane, Pljevlja, Andrijevica itd. Zasto to Srbija nije zadrzala kada su crnogorci odlucili da idu svojim putem.

ruku na srce............ni ja nikada nisam shvatio zasto je Srbija prisvojila Vojvodinu koja nikada u istoriji nije pripadala nikakvoj srpskoj drzavi.............sve do momenta 1918 kada je Vojvodina oteta i prikljucena Beogradu.

- - - - - - - - - -

Nijesi bio dolje, Crna Gora Srbija braca dovijeka! Politika je nesto drugo!

nijesi u pravu. Braca treba da lice jedan na drugog..........a mi i crnogorci licimo ko IGLA I JAJE.
Nemamo mi ni etnicke korene jer su cg iliri a mi srbi sloveni...........jedino zajednicko nam je cinjenica da je i nad crnom gorom i nad srbijom uvek vladao CRNOGORAC............a to je premalo da bismo bili braca.
 
Kad se govori o Crnoj Gori i Milovom rezimu treba uvjek imati u vidu i vjersko etnicku strukturu stanovnistva CG

U CG zivi preko 25% muslimana Albanaca,Bosnjaka,Muslimana a jedan veliki broj ih se izjasnjava i kao Crnogorci ,tu je i nesto vise od 1% katolika Hrvata itd

Skoro 30% stanovnistva nisu etnicki Srbi odnosno pravoslavci

Uz ogroman udio manjina siptara i muslimana koje preziru srbe i sve sto ima veze sa srbima u stanovnistvu CG i nesto *********a Milo moze da vlada do kraja zivota

- - - - - - - - - -

Evo iz ovog videa mozete da skontate kakvu mrznju muslimani u CG gaje prema Srbima

 
Nikad nisam shvatio zasto je Srbija dopustila crnogorcima da odvale te teritorije od Srbije?


Berane, Pljevlja, Andrijevica itd. Zasto to Srbija nije zadrzala kada su crnogorci odlucili da idu svojim putem.

cela Crna Gora je srpska.

Kompletno

CIa je odvojila Crnu Goru od Srbije preko namestenog referenduma

250.000 drzavljana Crne Gore koji zive u Srbiji su uskraceni za pravo glasa na tom referendumu ,a Milo djukanovic ubica i lopov, je gomili albanaca radio lazne licne karte i upisivao ih u biracki spisak da bi glasali na istom.

- - - - - - - - - -

Janko kad gledas ovaj snimak kako da ne zakljucis da je Bar srpski koliko je Sankt Petersburg ruski?

 
cela Crna Gora je srpska.


pa i ja sam tako mislio , sve dok se nije pokazalo da su oni samo Srbi iz interesa i ništa drugo .

Pa jel ti nije dovoljan podatak da 250.000 njih nije HTELO A NE MOGLO DA GLASA . Qurave nisu htele da glasaju jer su zatucani ko šiptari i ta država im je trebala više nego leba jesti , što se kaže .

Šta bi Milo i ostali mogli da urade da je njih 200.000 otišlo na glasanje ......ništa . Ajde malo otvori oči i pogledaj SAMO REALNOST DOGAĐAJA , glasanje , koje za čega glasao . koji zakoni su donešeni i td .

Volu oni biti crnogorci pa makar ih otac ebo u prkno ......to je realnost . Sada su u nato , i šta pošten čovek da kaže na TAJ KARAKTER
 
cela Crna Gora je srpska.

Kompletno

CIa je odvojila Crnu Goru od Srbije preko namestenog referenduma

250.000 drzavljana Crne Gore koji zive u Srbiji su uskraceni za pravo glasa na tom referendumu ,a Milo djukanovic ubica i lopov, je gomili albanaca radio lazne licne karte i upisivao ih u biracki spisak da bi glasali na istom.

- - - - - - - - - -

Janko kad gledas ovaj snimak kako da ne zakljucis da je Bar srpski koliko je Sankt Petersburg ruski?


Nije cela. Ali ova severni deo plus Niksic i Herceg Novi su mogli biti sacuvani u sklopu Srbije.

U Baru muslimani cine i do 30%. Turska je napravila tamo veli islamski centar. Googlaj
 
ja uospte ne razumem te "glasace"...................kakve veze ima "SRBIJA SRBIJA............." sa opstinskim izborima u Crnoj Gori?

Izgleda da u Crnoj Gori i kada crnogorka u seksu ima orgazam , ona vice "SRBIJA SRBIJA................."

- - - - - - - - - -



ruku na srce............ni ja nikada nisam shvatio zasto je Srbija prisvojila Vojvodinu koja nikada u istoriji nije pripadala nikakvoj srpskoj drzavi.............sve do momenta 1918 kada je Vojvodina oteta i prikljucena Beogradu.

- - - - - - - - - -



nijesi u pravu. Braca treba da lice jedan na drugog..........a mi i crnogorci licimo ko IGLA I JAJE.
Nemamo mi ni etnicke korene jer su cg iliri a mi srbi sloveni...........jedino zajednicko nam je cinjenica da je i nad crnom gorom i nad srbijom uvek vladao CRNOGORAC............a to je premalo da bismo bili braca.

znaci crnogorci iliri znaci aljbanci haha...ima ima tu nesto..mrznja prema srbima,nemanjicima je ista ako nije i gora..
 
Orilo se Beranama: „Milo, lopove“ i „Srbija, Srbija“!

Opozicija je na lokalnim izborima koji su održani u nedelju u Beranama proglasila pobedu. Predsednik Demokrata Aleksa Bečić kazao je da na 100 odsto obrađenog biračkog materijala opozicija ima 18, a koalicija okupljena oko Demokratske partije socijalista 17 mandata.



Konacno neke lepe vesti iz Crne Gore :ok:

Vucicev ortak Milo popusio na izborima

Одбрањено је Беарне , тамо је опозиција и била на власти. У улцињу са друге стране лоши резлтати опозиције.
Биће весело овог пролећа иду председнички и редовни локални избори у 12 општина
 

Back
Top