Kada ce konacno poceti rat?

Hej, hajde da kačimo fotke iz Hirošime nakon bačene atomske bombe, pa da se slatko smejemo!:mrgreen:

***

Psihološki, korisnice Bix, za nuklearni rat u kome bi - kako ti kažeš - nestalo 2/3 čovečanstva, spreman je samo neko ko je u dubokom ... vrlo dubokom problemu sa samim sobom. I verski fanatizam spada u tu vrstu problema.

No, temu neću zaključati.

Vi ste u probelmu jel bezite od istine,,, krijete se, pod maskom zao bi vam bilo,,satro,,, a mi sto otvoreno pricamo sta ce biti,,mi smo kako ludaci,,, ee pokvareni svete... i zasluzujete ratcinu,,,, i to znas kakvu,, pokvareni izrodiiii
 
Svet kakav je postao i zasluzuje rat,,, da je bolji svet ,,rata ne bi ni bilo,,, Tema je i otvorena za realne ljude,,a ne za folirante koji dodju i napisu kako im je zao,, kako su dobrice,, kako smo mi losi sto pricamo o dugadjaju koji samo sto nije zvanicno i poceo...!
haha
 
Svet kakav je postao i zasluzuje rat,,, da je bolji svet ,,rata ne bi ni bilo,,, Tema je i otvorena za realne ljude,,a ne za folirante koji dodju i napisu kako im je zao,, kako su dobrice,, kako smo mi losi sto pricamo o dugadjaju koji samo sto nije zvanicno i poceo...!
haha

Ti ocigledno imas neki problem
Nista, hajmo jovo-nanovo
Nece da bude rata samo zato sto se nekom bogomoljcu zacrnelo pred ocima i sto je uvideo da je svet zao, ma hajte molim vas, dugo mu je trebalo
Tema nije za realne ljude, vec za dokone ljude koji ne znaju sta ce da rade sa svojim zivotima pa mastaju o nekom ahretipskom ratu dobro/zlo gde ce dobro pobediti i svi cemo ziveti u kucama od cokolade
Svako ko prizeljkuje rat treba da priupita sebe "Ebote, dal' sam ja normalan"
 
Poslednja izmena:
Vi ste u probelmu jel bezite od istine,,, krijete se, pod maskom zao bi vam bilo,,satro,,, a mi sto otvoreno pricamo sta ce biti,,mi smo kako ludaci,,, ee pokvareni svete... i zasluzujete ratcinu,,,, i to znas kakvu,, pokvareni izrodiiii

Kaže se "jer".

Pazi, Bix, ja bih sad mogla da ti oćutim, kao što inače radim kada smatram da post nije zavredeo odgovor. Ali, pošto ovo nije tek ordinarna glupost, nego je i opasna glupost, skrenuću ti pažnju na nekoliko stvarčica:
"Kakve su ti misli, takav ti je život" - rečenica je koja piše ispod tvog avatara. Ne ulazeći u analizu Tadejevih mudrolija, citiraću samo jednu tvoju misao. Više je nego dovoljno.
"i zasluzujete ratcinu,,,, i to znas kakvu,, pokvareni izrodiiii"
Dakle, ta i takva misao (tvoja) ... to si TI. Priželjkuješ rat. One koji ne misle kao ti nazivaš izrodima. Mrziš. A to nekako uopšte nije u skladu sa filozofijom autora rečenice kojom si se zakitila.
Nisi jedinstven primer fanatika koji priželjkuje rat i koji o ostatku čovečanstva misli na isti način kao što istrebljivač buba misli o bubašvabama. Takvih je bilo u istoriji - "zadužili" su nas milionskim ciframa stradalih ... sa istom mišlju-vodiljom: da "neko" nije "zaslužio" život, da se svet pokvario zahvaljujući truležnim ljudima (druge vere, rase, boje, seksualnih afiniteta, muzičkog ukusa, stila oblačenja itd.) među kojima, naravno, nisu zagovornici ratova. Zagovornici i inicijatori ratova su naj, najbolji ljudi. Takoreći nadljudi. Oni su mali bogovi koji bi hladno pritisli crveno dugme, usput doživljavajući orgazme samo pri pomisli da im se tako može, te i zbog činjenice da će s lica Zemlje biti zbrisani "oni drugi, pokvareni izrodi". Ne smatra se džabe da su inicijatori ratova sociopatske ličnosti. To konkretno znači da ne poseduju sposobnost saosećanja i da, voleći samo sebe, ne biraju sredstva kako bi došli do cilja.. a taj cilj, afkors, s ljubavlju veze nema. No ne treba zaboraviti da, u slučaju velikog nuklearnog rata, ne stradaju samo ljudi, već i planeta (biljke, životinje), čiji se resursi decenijama obnavljaju za život eventualno preživelog dela čovečanstva. Pa ako ti je svejedno što bi u tom priželjkivanom ratu stradala, recimo, deca među kojom bi se našli i potencijalni genijalci čiji bi umovi doprineli boljitku, verovatno ti nikada nije bilo žao ni Bambija.

Neću ni da pretpostavim na osnovu kojih i kakvih ličnih kvaliteta pretpostavljaš da bi se ti našla među povlašćenima, odnosno pošteđenima u toj apokaliptičnoj viziji. Ili možda ne pretpostavljaš?
 
Ne razume Bix jer ne zna da je dovoljno da se " omakne" jedna "bombica" i padne recimo u Marijanski procep u Tihom okeanu koji je pun
teške vode i da eksplodira iznad! Dolazi do lančane fuzije u milionitom delu secunde i u sledećem milionitom delu sekunde nema planete Zemlje-ima Supernova!
Za tu mogućnost znaju sve nuklearne sile i zato su i prestale nuklearne probe i zato se ganja >Severna Koreja da prestane s probama raketa! Tačno može to njihovo sranje
da padne u Marijanski procep!
Ako se to desi-nećemo znati,a neće ni Bog-i njemu će brkovi biti spaljeni!:sad2:
(Uostalom,Bin Laden je ubijen jer je znao za tu mogućnost a bile su u toku nabavka crvene materije za potrebe izgradnje bombe i to iz
Ukrajine...)
 
Poslednja izmena:
Vi ste u probelmu jel bezite od istine,,, krijete se, pod maskom zao bi vam bilo,,satro,,, a mi sto otvoreno pricamo sta ce biti,,mi smo kako ludaci,,, ee pokvareni svete... i zasluzujete ratcinu,,,, i to znas kakvu,, pokvareni izrodiiii

I evo kako govori neko ko sebe naziva vernikom, zar ti zaista veruješ da si bolja od drugih? Da se ljudi dele na dobre i zle, da je sve
crno-belo... Ali zašto uopše pokušavam da nešto objasnim verskom fanatiku.
A što se tiče rata, pa ratovi postoje od kada postoji civilizacija, nisu ljudi sada postali loši, a pre su bili super.
 
I evo kako govori neko ko sebe naziva vernikom, zar ti zaista veruješ da si bolja od drugih? Da se ljudi dele na dobre i zle, da je sve
crno-belo... Ali zašto uopše pokušavam da nešto objasnim verskom fanatiku.
A što se tiče rata, pa ratovi postoje od kada postoji civilizacija, nisu ljudi sada postali loši, a pre su bili super.

Ne razumes o cemu je rec,,, :mrgreen: ne mogu objasnjavati,,nije ni bitno ,,svako misli i vidi kako zeli da vidi,,,
makar ima belog papira za zvrljanje :mrgreen:
 
Ne razume Bix jer ne zna da je dovoljno da se " omakne" jedna "bombica" i padne recimo u Marijanski procep u Tihom okeanu koji je pun
teške vode i da eksplodira iznad! Dolazi do lančane fuzije u milionitom delu secunde i u sledećem milionitom delu sekunde nema planete Zemlje-ima Supernova!
Za tu mogućnost znaju sve nuklearne sile i zato su i prestale nuklearne probe i zato se ganja >Severna Koreja da prestane s probama raketa! Tačno može to njihovo sranje
da padne u Marijanski procep!
Ako se to desi-nećemo znati,a neće ni Bog-i njemu će brkovi biti spaljeni!:sad2:
(Uostalom,Bin Laden je ubijen jer je znao za tu mogućnost a bile su u toku nabavka crvene materije za potrebe izgradnje bombe i to iz
Ukrajine...)


Wow, ja sam na Krstarici video gomilu zaista neverovatnih gluposti i nebuloza, ali ova baljezgarija je verovatno u top 10 najglupljih pseudonaučnih poruka ovde, zajedno sa antivaxxerima i ravnozemljašima :hahaha:
 
Naravno, ide sa ka smanjenju populacije, to je vladarima iz senke plan... naravno Novi svedski poredak,, antihrist,,, sve je to samo niz dogadjaja...
neki dan sam citala starca jednog Pravoslavnog gde kaze januara 2017 god, ovo je poslednji Bozic koji ce mo doziveti u Miru... Znaci blizu je pocetak zvanicni,,koji ce trajati 5 meseci al za to vreme 2/3 ce ubijeno biti,,, kako je receno ovo je rat sa one koji veruju za spasenje i za one koji ne veruju za pogibiju dusa... Ovo nije rat za spasenje,,, ovo je rat, bez obzira kakav je ko,,, tako ce mu i biti...





hoćeš li sad prestati čitati tog starca pravoslavnog, to jest lažnog proroka, jer ti je prošao još jedan božić u miru?
 
Mislim na bas rat, rat, u pravom smislu te reci,,,, ono pravo Nuklearni, kako je receno i zapisano kada ce 2/3 populacije nestati..? Hmmm:think:
kazite mi vase osecaje i prognoze ?
Ako mene pitate, po mom misljenju samo sto nije , na samom pragu je.
Necu da duzim ovaj uvodni deo,,, mene prvenstveno smara kad neko oduzi pocetni post ;) :mrgreen::D;)

Reče neko ko zna da ''kakve su ti misli, takav ti je život''... hm..

Rat će početi, nikada. Pa ni tada. :heart:

Biće da nisi razumela to što je rečeno i zapisano. Rat neki unutrašni treba obaviti.
 
Ziv bio pa video,,pa ce mo videti ko je bio u pravu ;)

Nije mi nešto posebno stalo da budem u pravu. Ali ako bi Biblija bila knjiga koja
govori o ratovima i iste zagovara, onda bi bila neka sasvim obična knjiga i ne bi
se Božijom rečju zvala.

Tako su se isto i islamisti utripovali u nekakav rat protiv nevernika oko sebe
umesto da ratuju sa nevernikom u sebi.
 
Haha, Bog rata Ares, zaposeo Bix.
Gde su čudesne amazonke da unište Aresa....
:besna:


Nažalost, Nuklearne bombe su laž i ne postoje. Nuclear hoax.


Podržavam Bix u kontekstu borbe protiv ove holivudske satanizacije boga rata i njegovih prava i sloboda.
A Zevs je bio zapravo nebeski Zec,
užas kako su istoriju krivotvorili.
I nameću tu glupost ljubav ljubav ljublablabla
 

Back
Top