Kada ce konacno poceti rat?

Od puke vojne nadmoći preko uticaja religija i kojekkvih grupacija manje ili više vezanih oko religijskih zajednica
došli smo do civilizacijskog momenta da je EKONOMIJA SVJE I SVJA

Iz ugla Prirode - totano neprirodna nuspojava, zašto nuspojava ne bih da širim priču ima toga i u životninjskom svetu samo smo mi preterali
a takvo neprirodno stanje dovodi do bolesti i niza izopačenosti koje danas imamo po firmama - bolesno stanje duha zarobljenog u mantri ekonomije
 
Poslednja izmena:
Hm...meni ovo lici na podstrekivanje na rat, ne samo na prizeljkivanje, a to je krivicno delo u najavi.
Plus, da ne spominjem koliko je prizeljkivanje rata veoma umobolno stanje uma koji ga prizeljkuje.

Ja evo javno pozivam svakog ko je u mogucnosti da iz ovih stopa zapocne svetski rat,svako ko ima pristup bilo kakvoj nukleranoj glavi neka odmah pritisne dugme u pravcu najjaceg i najnaseljenijeg cilja.

Kad bi poceo rat i razaranje ja bih svrsio u momentu.
 
  • Podržavam
Reactions: Bix
Podstrekivanje rata koji samo sto nije do toga su doveli zlikovci,,,, a prizeljkivati , to je olaksanje od zla, jer pravedni i dobri ljudi stradaju od zlikovaca ... taj stav nije umobolan kao sto vi kazete,,,, nego normalan,,ali da,,, zadnja vremena sve se okrenulo ono sto je normalno to je nenormalno i tako,,razumem vase duhovno stanje... zalim ga...
To je ono, Zivite zivotom mrtvaca, nego sto bi ste mrtvi zaista ziveli...
:) Tesko tesko ce to ovo razumeti...

- - - - - - - - - -

Ja evo javno pozivam svakog ko je u mogucnosti da iz ovih stopa zapocne svetski rat,svako ko ima pristup bilo kakvoj nukleranoj glavi neka odmah pritisne dugme u pravcu najjaceg i najnaseljenijeg cilja.

Kad bi poceo rat i razaranje ja bih svrsio u momentu.

Aminujem :)
 
Podstrekivanje rata koji samo sto nije do toga su doveli zlikovci,,,, a prizeljkivati , to je olaksanje od zla, jer pravedni i dobri ljudi stradaju od zlikovaca ... taj stav nije umobolan kao sto vi kazete,,,, nego normalan,,ali da,,, zadnja vremena sve se okrenulo ono sto je normalno to je nenormalno i tako,,razumem vase duhovno stanje... zalim ga...
To je ono, Zivite zivotom mrtvaca, nego sto bi ste mrtvi zaista ziveli...
:) Tesko tesko ce to ovo razumeti...

- - - - - - - - - -



Aminujem :)

Potpuno razumem ono što pričaš, i skroz-naskroz sam nesaglasna.
Nema olakšanja u ratu. Svoje frustracije, nezadovoljstvo i neuspehe ne možeš olakšati tako što ćeš poželeti da neki tamo rat to izbalansira. Učini to, za svog života!
U ratu nestaju i oni koje ti voliš, kojima se diviš.
Gledaj da učiniš sve što možeš, da do rata ne dođe. Ako si vernik, barem se pomoli da ne bude rata.
 
Ja evo javno pozivam svakog ko je u mogucnosti da iz ovih stopa zapocne svetski rat,svako ko ima pristup bilo kakvoj nukleranoj glavi neka odmah pritisne dugme u pravcu najjaceg i najnaseljenijeg cilja.

Kad bi poceo rat i razaranje ja bih svrsio u momentu.

Kada bi poceo rat i razaranje, usrrao bi se u gace od straha, sakrio u misju rupu, i cvileo i molio za pomoc. Kao i svi ratnohuskaci.
 
Potpuno razumem ono što pričaš, i skroz-naskroz sam nesaglasna.
Nema olakšanja u ratu. Svoje frustracije, nezadovoljstvo i neuspehe ne možeš olakšati tako što ćeš poželeti da neki tamo rat to izbalansira. Učini to, za svog života!
U ratu nestaju i oni koje ti voliš, kojima se diviš.
Gledaj da učiniš sve što možeš, da do rata ne dođe. Ako si vernik, barem se pomoli da ne bude rata.

Rata ce biti svakako sestro, to je neizbezno,,, a moliti se treba svakako... Ali moliti za spasenje duse... zato to treba svi da se molimo...
Dusa je najbitnija,,,, zlo ce dostici vrhunac,,,, a sve sto trebamo je da se molimo za spasenje dusa.
 
pfff
moram da vas razočaram..nema smaka sveta..nećete izvući guzice i kuvati se u kotliću sa golim cicama..a nećete se ni vozati na pufnastom oblačiću svirajući harfu..
sve nešto msm što vam je to vam je :mrgreen:
te priče..izgleda i jesu za psihologiju više, nego za religiju..
koji mentalni sklop moraš biti, pa zamišljati kataklizmu, smak, ljude guštere i sl..
 
pfff
moram da vas razočaram..nema smaka sveta..nećete izvući guzice i kuvati se u kotliću sa golim cicama..a nećete se ni vozati na pufnastom oblačiću svirajući harfu..
sve nešto msm što vam je to vam je :mrgreen:
te priče..izgleda i jesu za psihologiju više, nego za religiju..
koji mentalni sklop moraš biti, pa zamišljati kataklizmu, smak, ljude guštere i sl..
...ravnu zemlju....

- - - - - - - - - -

Evo, ja ću se pomoliti za spasenje tvoje duše, SESTRO, jer zlo koje želiš ljudima na planeti, nije baš po hrišćanskim zapovestima.
:bye:

Ma ja nisam pripadnik nijedne religije, pa ne zelim nikome zlo, nema to veze sa hriscanstvom, vec sa zdravim razumom. :/
 
Evo, ja ću se pomoliti za spasenje tvoje duše, SESTRO, jer zlo koje želiš ljudima na planeti, nije baš po hrišćanskim zapovestima.
:bye:

Zlo sami sebi ljudi zele,,,, oni svojim pokvarenim zivotom su do ovoga i doveli,,, da imaju vise Pravoslavne ljubavi svet bi bio raj,,, ovako,,sve sto cine sebi cine,,sve kako rade tako ce im i biti,,, toliko o tome,, a vidi se dokle smo dosli,, na samu ivicu provalije,,,
A ja kao svaki pravoslavac pozivam na pokajanje i ispravljanje zivota da bi bilo nam bolje,,, ali to s enece desiti jer je zlo u ljudima,,, zlo ce postajati samo vece,,, stoga kako da nam drugacije bude,,, osim ovoga sto predstoji...
 
Zlo sami sebi ljudi zele,,,, oni svojim pokvarenim zivotom su do ovoga i doveli,,, da imaju vise Pravoslavne ljubavi svet bi bio raj,,, ovako,,sve sto cine sebi cine,,sve kako rade tako ce im i biti,,, toliko o tome,, a vidi se dokle smo dosli,, na samu ivicu provalije,,,
A ja kao svaki pravoslavac pozivam na pokajanje i ispravljanje zivota da bi bilo nam bolje,,, ali to s enece desiti jer je zlo u ljudima,,, zlo ce postajati samo vece,,, stoga kako da nam drugacije bude,,, osim ovoga sto predstoji...

Daj se prvo zaposli, stvori porodicu, napravi sebi ugodan život... A, onda, ako ti je milo, i po volji, prizivaj ratove!
 
Sto nikad niko ne okrivi zaista nekog za ovo stanje u svetu,,evo na primer sto niko da nije okrivio satanu, djavola za svo zlo u svetu,,, ( ne coveka, ) nego bas djavola ... ??? !! Samo jedni dr, vadimo oci,,, za sve,,,
Sto kaze Vladika Velimirovic Oprostio bi svima sve samo kada bi cuo da je neko nekada opsovao djaovola ,,koliko se psuju Bog i svetitelji i Sv, crkva..zamislimo se nad tim,,, jer zaista je tako...
najlaks ece te pljunuti po nekome i reci on je mrzac, zeli zlo svetu... Sto se ne ujedinimo u dobru i okrenemo protiv djavola? To trebamo. On siri zlo, oj sejac svega, on u svim zlim ljudima deluje i stvara zlo...
 
Videh temu i pitam se
What the hell is wrong with you?
Mislim prizeljkivanje rata kako bi se ocistilo "zlo" ili bar oni koji iz tvog ugla izgledaju kao zli je tako...hitlerovski
Dalje,sam naslov teme treba da uputi na to da se zapitas "Ko je bre ovaj imbecil" bez uvrede ali sam to prvo pomislio kad sam video temu,nisam ni gledao ko je kreator
Dalje,opravdavanje rata bilo kojom religijom je pocetnicka greska
Mislim ovo mi deluje kao klasicna konstantacija nekog orotodoxnog Srbende,pravoslavca koji jednom godisnje izgovori "Oce nas" i klasicnog patriJote
Opravdavanje rata svetom knjigom bajki i nekom uzvisenom borbom dobro/zlo je razmisljanje koje nije ravno ni decijem uzrastu
 
Koliko vidim malo vas je ovde , sudeci po odgovorima :D malo psihicki spremno za rat :D
a nas nekolicina koji realno stojimo na zemlji, svesni situacije i dogadjaja i onih koji poznaju buduce dogadjaje vidim da se bas dobro drzite :D
To je taj momenat Psiholoski :D :mrgreen::super::bye:
 
Hej, hajde da kačimo fotke iz Hirošime nakon bačene atomske bombe, pa da se slatko smejemo!:mrgreen:

***

Psihološki, korisnice Bix, za nuklearni rat u kome bi - kako ti kažeš - nestalo 2/3 čovečanstva, spreman je samo neko ko je u dubokom ... vrlo dubokom problemu sa samim sobom. I verski fanatizam spada u tu vrstu problema.

No, temu neću zaključati.
 
Hej, hajde da kačimo fotke iz Hirošime nakon bačene atomske bombe, pa da se slatko smejemo!:mrgreen:

***

Psihološki, korisnice Bix, za nuklearni rat u kome bi - kako ti kažeš - nestalo 2/3 čovečanstva, spreman je samo neko ko je u dubokom ... vrlo dubokom problemu sa samim sobom. I verski fanatizam spada u tu vrstu problema.

No, temu neću zaključati.

hajde jer tad kapitalizam nije napravio treziste katakombi podzemnih
sad kad postoji tio trziste onda i jeste smesno da imas par miliku dolara sta te zabole dok talas prodje t si pod zemljom prodje malo ti izadjes nit luk jela nit luk mirisala
e sad ko nema kintu za to mozes mu se smejati a i ne na tebi je

- - - - - - - - - -

Koliko vidim malo vas je ovde , sudeci po odgovorima :D malo psihicki spremno za rat :D
a nas nekolicina koji realno stojimo na zemlji, svesni situacije i dogadjaja i onih koji poznaju buduce dogadjaje vidim da se bas dobro drzite :D
To je taj momenat Psiholoski :D :mrgreen::super::bye:
sportska namdmetamja su rat u mirnodopskim uslovima to je reko dr Duci filozof
znaci mi smo u mirnodopskom ratu i prizeljkujemo krv na sportskim borilistima a to je preneseno znacenje za bojna polja
 

Back
Top