Зашто српски медији не извештавају о ситуацији у Укрјаини ?

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Ко се продао и за који новац од српских новинара за крваве Укрaјинске новце :rtfm:

Има већ скоро годину дана да смо ускрећени било које информације о дешавањима у Украјини и Донбасу .

ЗАШТО?

курир пише да ће Укрaјина да поврати Крим са безвизним туристичким планом .:eek:

то пишу српске новине .срамота да их буде .једног дана ће ови новинари да се сраме и биће касно .

Зашто се не пише о Кијевском бомбардовању Донабаса

Зашто су се српски медији продали Кијеву ?
 
Kad je toliko degradirana svest u srbiji na seks i hranu, nista ne cudi....
Neka tutka iz Vegasa je postala svesnija od naseg prosecnog novinara...
Neki su pismeni, neki cak ni to...
Najpismenije salju da budu voditelji programa uzivo na TV....

- - - - - - - - - -

Ово је заиста срамота и то велика срамота .

Докле смо дошли да и Украјиници имају већи утицај у Србији од самих Срба ..

банана

Ali to je drustveni dogovor...
Ne zeli se bolji nego bolje ...
Koja je razlika...Bolji je neko bolji od mene, a bolje je kad je meni bolje...
Tako da kad eliminises sve bolje, onda ispadne da nikome ne bude bolje, jer ostatak nema znanja da ucini sebi i svima okolnosti i situaciju boljom...

I tako spirala.
 
Не видим ни у страним медијим много тога. Ништа вредно пажње се и не дешава. Запуцају мало, опале коју гранату и тако дан за даном пролази. Кога брига више.

руски медији су извештавали за сваку српску жртву

- - - - - - - - - -

За мене је поражавајуће да видим огромно пристутво Кијева и Кијевске пропаганде у српским медијима .

у безбедносним службама .

Недавно је био у Београду један новинар са Донбаса .док је снимао волг наишао неки лик Украјинац на бицклу и добацио му

"Укрaјина зна да си ти овде"

Толико су се упетљали да треба држава да отера Украјинског амабасадора .ситација је озбиљна

- - - - - - - - - -

 
Ко се продао и за који новац од српских новинара за крваве Укрaјинске новце :rtfm:
Има већ скоро годину дана да смо ускрећени било које информације о дешавањима у Украјини и Донбасу .
ЗАШТО?
курир пише да ће Укрaјина да поврати Крим са безвизним туристичким планом .:eek:
то пишу српске новине .срамота да их буде .једног дана ће ови новинари да се сраме и биће касно .
Зашто се не пише о Кијевском бомбардовању Донабаса

Зашто су се српски медији продали Кијеву ?

Исти газда.
 
Напиши им свима по мејл и запрети да их више никада нећеш пратити и да их никада нећеш цитирати на Крстарици у инат

И реци на крају утата, да мисле како си их силно зафркнула

циитирају они мене .
 
Ово је заиста срамота и то велика срамота .

Докле смо дошли да и Украјиници имају већи утицај у Србији од самих Срба ..

банана

Укри су иначе познати у свету по томе да осим у својој земљи, и по околним земљама имају јак утицај.
 
Укри су иначе познати у свету по томе да осим у својој земљи, и по околним земљама имају јак утицај.

Апсолутно ..шта мислиш ко је накаповао аферу пред изборе у Црној Гори .него Украјиници са Хрватском ..

Хрвати су знали да је Синђелић убио човека у Хрватској и наместили су га за ткз државни удар ..

не знам зашто и ко мисли да Киејвска служба није опасна .они су веома опасни.

наместили су људе у Црној Гори и Генерала Дикића са Шиптарима и Хрватима .
 
Апсолутно ..шта мислиш ко је накаповао аферу пред изборе у Црној Гори .него Украјиници са Хрватском ..

Хрвати су знали да је Синђелић убио човека у Хрватској и наместили су га за ткз државни удар ..

не знам зашто и ко мисли да Киејвска служба није опасна .они су веома опасни.

наместили су људе у Црној Гори и Генерала Дикића са Шиптарима и Хрватима .

Како је Дикић? Још га нису убили?
 
Како је Дикић? Још га нису убили?

Бата је у тешком здравственом стању .нису га убили .покушававају да га сломе али он је истрајан у борби за правду .

више од 7 месеци у затвору са раком без било какве помоћи од државе Србије коју је бранио ..можеш мислити како је .
 
Ко се продао и за који новац од српских новинара за крваве Укрaјинске новце :rtfm:

Има већ скоро годину дана да смо ускрећени било које информације о дешавањима у Украјини и Донбасу .

ЗАШТО?

курир пише да ће Укрaјина да поврати Крим са безвизним туристичким планом .:eek:

то пишу српске новине .срамота да их буде .једног дана ће ови новинари да се сраме и биће касно .

Зашто се не пише о Кијевском бомбардовању Донабаса

Зашто су се српски медији продали Кијеву ?

Prosečnog srbskog libtarda ne zanima ništa. Ponaša se kao prosečni nemački libtard, razlika je jedino što nemački libos ima 5 soma evra mesečno.
 
Зашто нико не пише да се између Зарубјанска и Ламанотова синоћ чула рафална паљба из правца украјинских ровова? Зашто нико не пише да је у центру Доњецка синоћ на пола сата нестала струја и да се сумња да иза те саботаже стоје оперативци МИ6? Зашто нико не пише да се преврнуо рибарски чамац у Азовском мору?

Докле да трпимо ову цензуру браћо Срби?! :evil:
 
Ко се продао и за који новац од српских новинара за крваве Укрaјинске новце :rtfm:

Има већ скоро годину дана да смо ускрећени било које информације о дешавањима у Украјини и Донбасу .

ЗАШТО?

курир пише да ће Укрaјина да поврати Крим са безвизним туристичким планом .:eek:

то пишу српске новине .срамота да их буде .једног дана ће ови новинари да се сраме и биће касно .

Зашто се не пише о Кијевском бомбардовању Донабаса

Зашто су се српски медији продали Кијеву ?

Nije lepo pisati uz vetar dok se poglavlja otvaraju.!!!
 
Зашто нико не пише да се између Зарубјанска и Ламанотова синоћ чула рафална паљба из правца украјинских ровова? Зашто нико не пише да је у центру Доњецка синоћ на пола сата нестала струја и да се сумња да иза те саботаже стоје оперативци МИ6? Зашто нико не пише да се преврнуо рибарски чамац у Азовском мору?

Докле да трпимо ову цензуру браћо Срби?! :evil:

А како ти знаш да се све то десило?
 

Back
Top