Sta trenutno radis 7

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ocu i ja da napisem koju o spavanju i radnom vremenu, sta me briga sto ste to vec prodiskutovali. Da se ja pitam, radilo bi se od pola 7 do pola 3, sto se tice nas kancelarijskih pacova, dakako. Ovi ostali tj kreativci, menadzeri, glumci, novinari, fri lenseri etc neka rade kako oce. Ja MORAM da spavam i to da spavam dobro. U kontinuitetu. ogu da ustanem u 5, kao sto i ustajem, da bih sve obavila natenane, i psa i dete i rucak i kafu, ali moram da imam vezanih minimum 6 sati sna.
Vikendom ustanem oko osam na kujcu te nosam, a kad se desi da spavam do 10, sva sam pogubljena i grize me savest i hvatam se za glavu joj nista stici necu, a realno je to glupost posto stignem apsolutno sve.

Nervira me koleginica koja me je zvala da mi kaze da ja zovem nasu kafe kuvaricu i da joj kazem da ide kuci, posto joj je visok pritisak, a ona nece nikom da kaze, eto samo je njoj rekla. mislim, ko da joj neko brani da ide ako joj je lose, dovoljno je samo da kaze. jok, to mora da se cinculira, pa da je ubedjujem, pa tako..
zvala sam je, ali je nisam bas molila.
pita li mene neko za pritisak? do vraga.
 
cek stani malo..pa malopre na temi napisa da tebi prakticno tek posle 22 ili 22:30 pocinju aktivnosti :)
kako onda posle treninga u 22 padas u krevet kao pokosena?
Ono prvo je sada silom prilika, a ovo drugo je bilo pre, ali nisam u 22h padala u krevet nego su mi treninzi trajali do 22h, a u krevetu sam bila oko 23h pokošena.
Sada nema treninga tako kasno, samo neki baleti i joge. Sve ovo hard core ima ranije kada sam ja u punom trku sa decom, školom i vanškolskim aktivnostima.
 
Ja sam jutarnji tip, zato i funkcionišem dobro sa tako malo sna.
Meni je idealno to što Veja kaže, čak i od 6-14h. Obaviš sve i opet imaš ceo dan pred sobom.
Nema mi ništa gore nego kad svake druge subote zaglavim na poslu od 8 do 17h, ne znam da l mi je gore leti ili zimi :sad2:
 
Спавам отворених очију.

И кад сте већ толико навалили на причу о спавању, ево и ја да рекнем коју.

Не волим да устајем рано, не волим да лежем рано.

Идеално, устајање између 9 и 10, вилењење до 2-3.

Реално, устајање у 6.30, легање у 1.

Кад легнем пре 1, на коњу сам.

Сада нисам легла пре 1, скрпила једва 5 сати и не региструјем ствари и догађања око себе.
 
Спавам отворених очију.

И кад сте већ толико навалили на причу о спавању, ево и ја да рекнем коју.

Не волим да устајем рано, не волим да лежем рано.

Идеално, устајање између 9 и 10, вилењење до 2-3.

Реално, устајање у 6.30, легање у 1.

Кад легнем пре 1, на коњу сам.

Сада нисам легла пре 1, скрпила једва 5 сати и не региструјем ствари и догађања око себе.

a segz? :rumenko: možžeeee kad otje.....

ni ja pre keca ne legnem...imam faze kad zaspim i u dvaesjedan h, ali to 2-3 puta godišnje, obično kad me strefi visoka temp. od umora...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top