Da li bi vas ovakav...zaveo

Tema je preuzeta s drugog...mesta, naslov je drugačiji makar.
Uvod ide u citat

Naleteh na neku teoriju o tome kako izgleda muskarac kom zena ne moze da odoli, u kog se ludo zaljubljuje i koji u potpunosti moze da kontrolise njene emocije.

Po toj teoriji, gospodin Ultimativni Zavodnik ima 3 glavne odlike:

1.Dominantan je - U stanju je da se nametne kao vodja u vasem odnosu. To pocinje diktiranjem termina kad cete se videti, kad necete, zatim kako cete provoditi zajednicko vreme, zatim kad je vreme da vas vrati kuci, itd, a posle se prenosi i na krupnije stvari u vezi. On ne prihvata vase ne i uvek ce naci nacin na istera svoje, najcesce sarmom.

2. Muzevan je - A ta muzevnost dolazi kao posledica naseg visevekovnog socijalnog uslovljavanja. Po ovoj teoriji, svaka zena zudi za vodjom u muskarcu i cezne da ga sledi jer se po svojoj zenskoj prirodi potcinjava muskom autoritetu. Zena ce se muzevnom muskarcu navodno toliko otvoriti da ce on biti u stanju da je cita kao otvorenu knjigu i vrlo lako da utice na njeno ponasanje.

3. Kontrolise komunikaciju - On je uvek taj koji vodi komunikaciju u smeru u kom zeli. Ako mu se ne svidjaju vase teme, on ce vas namerno verbalno spustiti i prebaciti na sledecu. Tako na primer nikad nece dozvoliti da mu pricate o drugom muskarcu (npr bivsem) ili kako se provodite kad ste bez njega. Ovo je navodno jako bitno da bi zena pozelela seks sa tim muskarcem i da bi pozelela da se veze.

Sta mislite o ovome?

bajke
 
Izgleda da sam ja bio u zabludi ovolike godine ? Uvek sam mislio da žene žele muškarca koji će ih voditi kroz život, "čvrsto " držeći za ruku, donositi većinu odluka umesto njih, boriti se i štititi nju i potomstvo , kao lav svoj čopor i svoje lavice.?
Šta donese emancipacija ženama. :dash:
Preuzele su teško breme na sebe i "obogaljile"većinu muškaraca i sad kukaju kako nema pravih muškaraca.
Gadna je to spirala !
Muškarac mora i poželjno je da je dominantan u muško ženskom odnosu. Ko bre voli tetkaste muškarce ?
 
Izgleda da sam ja bio u zabludi ovolike godine ? Uvek sam mislio da žene žele muškarca koji će ih voditi kroz život, "čvrsto " držeći za ruku, donositi većinu odluka umesto njih, boriti se i štititi nju i potomstvo , kao lav svoj čopor i svoje lavice.?
Šta donese emancipacija ženama. :dash:
Preuzele su teško breme na sebe i "obogaljile"većinu muškaraca i sad kukaju kako nema pravih muškaraca.
Gadna je to spirala !
Muškarac mora i poželjno je da je dominantan u muško ženskom odnosu. Ko bre voli tetkaste muškarce ?
u bre branko, pretera ga, jos mlo pa ces joj guzu brisati
cucla z.gif
 
Kad jedan hoce da izdominira, oboje postaju robovi.

Nema tu mesta dominaciji ( Možda u krevetu:D)
Tu je odnos na uzajamnom poštovanju i činjenju.
Što ona nemože, ja mogu, što mene mrzi :D ona će da mi pomogne.
Bitno je razumevanje,, tolerancija i poštovanje tudje volje i navika.
Normalno je da se dvoje malo koriguju u zajedničkoj vezi i životu., ali najveća je greška pkušavati nekome menjati karakter i navike.

A sta je sa Brakom, ucitelju?
A on odgovori ovim recima:
Rodjeni ste zajedno i zajedno cete biti za sva vremena.
Bicete zajedno kada vam bela krila smrti rasprse dane.
Da, bicete zajedno cak i u nemom pamcenju Bozijem.
Ali, neka u vasem zajednistvu bude prostora.
I neka vetrovi nebeski igraju medju vama.

Volite se, ali ne namicite okov ljubavi:
Nek' ona radije bude more sto se talasa medj' obalama vasih dusa.
Punite case jedno drugome, ali nemojte piti iz jedne case.
Podajte jedno drugome hleba, ali ne jedite od istog somuna.
Pevajte i igrajte zajedno i radujte se, ali neka svako od vas bude za sebe,
Kao sto su strune leutove za sebe, iako trepte muzikom istom.

Dajte svoja srca, ali ne jedno drugom u vlasnistvo.
Jer, samo ruka Zivota moze da drzi vasa srca.
I budite zajedno, ali ne odvec blizu:
Jer, i stubovi u hramu razdvojeni stoje,
A hrast i cempres ne rastu jedan drugom u senci.
Halil Džubran
 
ovo uopšte nisu baajke ko što tvrdi di lajt.
ima ovakvih tipova u sve tri tačke okolo kolko hoćete
neki poseduju i sve tri odjednom pa je to esencija nepodnošljivosti svuda gde on prođe smrdi na sumpor
na svu sreću današnje žene su muškarce svele na dominaciju u samo jednom segmentu njihovog života
a to je sex.
za ostale oblasti mogu biti potpuno nezavisne

a giga frajeri sa dominantnom crtom ličnosti dole levo niz hodnik :lol:
 
ovo je neka retardirana zenska fantazija
tipu nije potrebno sve to da te kresne 1
a ako si krava glupaca (Ko sto 99,999% vas jeste) koji ces mu q posle snoske?

Fora je u tome da te krave imaju posesivne fantazije i mastaju da krote konja a sto tezi konj za krocenje to njima veselije banalno zadovoljstvo uzasa postojanja.
 
Tema je preuzeta s drugog...mesta, naslov je drugačiji makar.
Uvod ide u citat

Naleteh na neku teoriju o tome kako izgleda muskarac kom zena ne moze da odoli, u kog se ludo zaljubljuje i koji u potpunosti moze da kontrolise njene emocije.

Po toj teoriji, gospodin Ultimativni Zavodnik ima 3 glavne odlike:

1.Dominantan je - U stanju je da se nametne kao vodja u vasem odnosu. To pocinje diktiranjem termina kad cete se videti, kad necete, zatim kako cete provoditi zajednicko vreme, zatim kad je vreme da vas vrati kuci, itd, a posle se prenosi i na krupnije stvari u vezi. On ne prihvata vase ne i uvek ce naci nacin na istera svoje, najcesce sarmom.

2. Muzevan je - A ta muzevnost dolazi kao posledica naseg visevekovnog socijalnog uslovljavanja. Po ovoj teoriji, svaka zena zudi za vodjom u muskarcu i cezne da ga sledi jer se po svojoj zenskoj prirodi potcinjava muskom autoritetu. Zena ce se muzevnom muskarcu navodno toliko otvoriti da ce on biti u stanju da je cita kao otvorenu knjigu i vrlo lako da utice na njeno ponasanje.

3. Kontrolise komunikaciju - On je uvek taj koji vodi komunikaciju u smeru u kom zeli. Ako mu se ne svidjaju vase teme, on ce vas namerno verbalno spustiti i prebaciti na sledecu. Tako na primer nikad nece dozvoliti da mu pricate o drugom muskarcu (npr bivsem) ili kako se provodite kad ste bez njega. Ovo je navodno jako bitno da bi zena pozelela seks sa tim muskarcem i da bi pozelela da se veze.

Sta mislite o ovome?

Ima zena koje vole i tako da se "igraju", nista novo. Meni to lici na nespremnost (zene) da prihvati odgovornost za svoje postupke, zivot uopste. A manipulacija je uzajamna - ti verujes da me kontrolises, a ja se krijem iza snaznog muskarca svaki put kad zagrmi, dok drugaricama drzim slovo o nepravednom muskom svetu i nemogucnosti zena da budu slobodne i blabla...

Uvod me potseti na neke scene iz filma:

 
ne :eek: a koliko znam ti jamesbond zavodnici se tako i ne ponašaju nego puštaju da pričaš šta hoćeš i skroz su ok i umiljati ali kao prate te - nisam baš lepo opisala
a ovo je uvod u neko psiho maltretiranje ovo gore
 
Poslednja izmena:
tačno

žensko na primer preovlađujuće tumačenje tog termina je da one treba da dominiraju i pored toga što ih podređeni muškarci i ne interesuju baš previše

majndfak. i to se po njima i vidi. naime deluju prilično dezorijentisano
najnakaradnije i redovno u negativnom kontextu dominaciju tumace zene izrazenog animusa; tuzno je sto je zaista preovladajuce u ovoj libertanskoj patologiji al i to ce proci, ko sto i svaka pocast pre il kasnije pred evolucijom kapitulira.
 
Tema je preuzeta s drugog...mesta, naslov je drugačiji makar.
Uvod ide u citat

1.Dominantan je - U stanju je da se nametne kao vodja u vasem odnosu. To pocinje diktiranjem termina kad cete se videti, kad necete, zatim kako cete provoditi zajednicko vreme, zatim kad je vreme da vas vrati kuci, itd, a posle se prenosi i na krupnije stvari u vezi. On ne prihvata vase ne i uvek ce naci nacin na istera svoje, najcesce sarmom.

2. Muzevan je - A ta muzevnost dolazi kao posledica naseg visevekovnog socijalnog uslovljavanja. Po ovoj teoriji, svaka zena zudi za vodjom u muskarcu i cezne da ga sledi jer se po svojoj zenskoj prirodi potcinjava muskom autoritetu. Zena ce se muzevnom muskarcu navodno toliko otvoriti da ce on biti u stanju da je cita kao otvorenu knjigu i vrlo lako da utice na njeno ponasanje.

3. Kontrolise komunikaciju - On je uvek taj koji vodi komunikaciju u smeru u kom zeli. Ako mu se ne svidjaju vase teme, on ce vas namerno verbalno spustiti i prebaciti na sledecu. Tako na primer nikad nece dozvoliti da mu pricate o drugom muskarcu (npr bivsem) ili kako se provodite kad ste bez njega. Ovo je navodno jako bitno da bi zena pozelela seks sa tim muskarcem i da bi pozelela da se veze.
Ovo iz opisa je katastrofa, ali ovo sto je opisano nije pravilna definicija dominacije i muzevnosti.

U mom slucaju ono sto je pozitivno, pa mozda i neophodno kod muskaraca, a to su dominacija i muzevnost.

Dominacija kao kvalitet, kao moc koju ne treba ni isticati ni nametati, vec je samo njeno prisustvo dovoljno i muzevnost kao aktivan i hrabar stav muskarca prema svemu i svakome, prema zivotu generalno.

Neko koga treba da vodim, poducavam, stitim, tesim i nosim na ledjima ne bi mogao da me inspirise kao muskarac. To je normalno za odnos majke i sina, a ne za odnos zene i muskarca

- - - - - - - - - -

Ima zena koje vole i tako da se "igraju", nista novo. Meni to lici na nespremnost (zene) da prihvati odgovornost za svoje postupke, zivot uopste. A manipulacija je uzajamna - ti verujes da me kontrolises, a ja se krijem iza snaznog muskarca svaki put kad zagrmi, dok drugaricama drzim slovo o nepravednom muskom svetu i nemogucnosti zena da budu slobodne i blabla...
da, iako cesto izgleda da je rec i nasilniku izrtvi, zapravo je psiholoska igra iz koje oboje izvlace psiholosku dobit, zato i opstaju zajedno na veliko cudjenje okoline
 
Poslednja izmena:
ovo uopšte nisu baajke ko što tvrdi di lajt.
ima ovakvih tipova u sve tri tačke okolo kolko hoćete
neki poseduju i sve tri odjednom pa je to esencija nepodnošljivosti svuda gde on prođe smrdi na sumpor
na svu sreću današnje žene su muškarce svele na dominaciju u samo jednom segmentu njihovog života
a to je sex.
za ostale oblasti mogu biti potpuno nezavisne

a giga frajeri sa dominantnom crtom ličnosti dole levo niz hodnik :lol:
perfi dusho, albukerki jeste za vecinu koji idu linijom manjeg otpora, ali se nadje i pokoja zena kojoj nije cilj samo sexichenje i dominacija vaginom, guzom il sisama...muskarac sa opravdanim egom trazi zenu sa slichnim egom koja se sa njim nece igrati trivijalnih igrica vec ce robovlasnichki odnos biti pre svega baziran na emotivnoj zrelosti a tek onda na iq kompatibilnosti... spoji ta dva i jedno drugom lako padnu u zagrljaj iako mozda i nisu tipovi koji im standardno leze... na to dodas malo apstraktnog ludila u prepoznavanju proslih zivota i imas karmichko poznanstvo, drugarstvo, vezu, ili onaniju od koje slonovi/oboje, padaju na teme od smeha, strasti ili mrtvachke ozbiljnosti... deluje ludo, ali bas je tako :))
 
Poslednja izmena:
Hm...meni ne idu ruku pod ruku dominacija i muževnost kao što mi ne idu ženstvenost i potcinjenost...valjda smo najpre ljudska bića i poštujemo se na osnovu toga, ukoliko nekog usmeravam o čemu i kada će o nečemu da govori, pa to nikako ne može biti bazično ljudsko poštovanje...polne razlike su u mojim ocima sekundarne, muževnost i ženstvenost kao poželjne i lepe osobine...
 
Meni ovo "zavesti" para usi... Moze biti zaveden neko sa 14-15-16 god.,ali posle... tesko. Pridobiti neciju naklonost je nesto sasvim drugo. A ovo opisano u uvodu vise slici manipulaciji nego muzevnosti. Uz muzevnost mi ide neka vrsta autoriteta, ali ne pracena strahopostovanjem nego izazvana opravdanim postovanjem, a ono moze biti samo kada je uzajamno.
 
Ovo iz opisa je katastrofa, ali ovo sto je opisano nije pravilna definicija dominacije i muzevnosti.

U mom slucaju ono sto je pozitivno, pa mozda i neophodno kod muskaraca, a to su dominacija i muzevnost.

Dominacija kao kvalitet, kao moc koju ne treba ni isticati ni nametati, vec je samo njeno prisustvo dovoljno i muzevnost kao aktivan i hrabar stav muskarca prema svemu i svakome, prema zivotu generalno.

Neko koga treba da vodim, poducavam, stitim, tesim i nosim na ledjima ne bi mogao da me inspirise kao muskarac. To je normalno za odnos majke i sina, a ne za odnos zene i muskarca

QUOTE]
:klap:

To je to , o toj vrsti dominacije pričam! Ona je po meni neophodna za normalnu vezu muškarca i žene.
Sad, što ljudi mešaju dominaciju i podčinjenenost, je druga stvar
Postoji zdrava i jasna dominacija , bez ikakhvih skrivenih manipulacija da se osoba podčini ( jedino ako ona nije takav lik i odgovara joj ?) ili je muškarac neki psihopata .
Znači postoji vrlo jasna dominacija u interesu zaštite i kvaliteta zajedničkog života !
Mora neko uvek biti dominantniji u vezi da bi opstala. Veza dvoje jednako dominantnih? Puca u većini slučajeva ili je dugotrajna patnja i uništavanje života jedno drugome.
 
Poslednja izmena:
Ovo iz opisa je katastrofa, ali ovo sto je opisano nije pravilna definicija dominacije i muzevnosti.

U mom slucaju ono sto je pozitivno, pa mozda i neophodno kod muskaraca, a to su dominacija i muzevnost.

Dominacija kao kvalitet, kao moc koju ne treba ni isticati ni nametati, vec je samo njeno prisustvo dovoljno i muzevnost kao aktivan i hrabar stav muskarca prema svemu i svakome, prema zivotu generalno.

Neko koga treba da vodim, poducavam, stitim, tesim i nosim na ledjima ne bi mogao da me inspirise kao muskarac. To je normalno za odnos majke i sina, a ne za odnos zene i muskarca

- - - - - - - - - -

da, iako cesto izgleda da je rec i nasilniku izrtvi, zapravo je psiholoska igra iz koje oboje izvlace psiholosku dobit, zato i opstaju zajedno na veliko cudjenje okoline

Bas volim da te citam :)
 
Ite u peršun...
I muževan sam i autoritet i ostalo te dominiram,ali...Tek sam tetama simpatičan,ali kad snime podeblji nofčanik-kidaju!:hahaha:
Normalnoooo...
Kojoj danas treba neki psihopata koji će je gušiti i praviti robota od nje!
Rečiće mu "Mrš cigane!":hahaha:

E a ti Maki s tim zonimafa tipa karmičkog vaginaliteta moš da zajebeš samo kakvu šiparicu (moja veca kaže "tekunicu":lol:-ljubomora žemska),
ili matoru glupaću koja iznova pravi iste greške da bi se mazohistićki mogla vajkati...Njoj je to vajkanje umesto pravih emocija koje nikad ,osujećena,
nije osetila! Osujećena patrijarhalnim vaspitanjem u kom je seks nešto ogavno i grešno...
Pravom čoveku od integriteta takve ni u pismu...

- - - - - - - - - -

najnakaradnije i redovno u negativnom kontextu dominaciju tumace zene izrazenog animusa; tuzno je sto je zaista preovladajuce u ovoj libertanskoj patologiji al i to ce proci, ko sto i svaka pocast pre il kasnije pred evolucijom kapitulira.
Muška dominacija hantera i fajtera je arhetipska i u civilizaciji novog tipa nesnađena je ,još nije evoluirala...
Nisu samo žene problem,već i muški koje evolucija treba da redefiniše...Pozz Vilo...:cvet:
 
Bas volim da te citam :)

bas volim da te... :))

- - - - - - - - - -

Ite u peršun...
I muževan sam i autoritet i ostalo te dominiram,ali...Tek sam tetama simpatičan,ali kad snime podeblji nofčanik-kidaju!:hahaha:
Normalnoooo...
Kojoj danas treba neki psihopata koji će je gušiti i praviti robota od nje!
Rečiće mu "Mrš cigane!":hahaha:

E a ti Maki s tim zonimafa tipa karmičkog vaginaliteta moš da zajebeš samo kakvu šiparicu (moja veca kaže "tekunicu":lol:-ljubomora žemska),
ili matoru glupaću koja iznova pravi iste greške da bi se mazohistićki mogla vajkati...Njoj je to vajkanje umesto pravih emocija koje nikad ,osujećena,
nije osetila! Osujećena patrijarhalnim vaspitanjem u kom je seks nešto ogavno i grešno...
Pravom čoveku od integriteta takve ni u pismu...

- - - - - - - - - -


Muška dominacija hantera i fajtera je arhetipska i u civilizaciji novog tipa nesnađena je ,još nije evoluirala...
Nisu samo žene problem,već i muški koje evolucija treba da redefiniše...Pozz Vilo...:cvet:

matori glup si ko konjski zhivan :lol: jer karma dvoje ljudi iskljucuje polnost i po pravilu se jednom ili oboma ne dize posto unutarnje nemusto razumevanje nema potrebe za vatachinom ... blagi boze i ti si neki filozof :roll:

- - - - - - - - - -

dobro...aj'moze se poebu tu i tamo tricetrdesetputa, al to nije sustina njihove veze... kontash?
kontas moj q :hahaha:
 

Back
Top