Cipele

То је тачно да није све за свакога. Неко у анимал принту изгледа као да ради испод Плавог моста а неко је опет шик и симпатичан.
 
Evo pomenutih cipela
Ja kad sam ih videla pala sam u nesvest, ali totalno ukapirala da ona moze to da fura

Carape su sticaj okolnosti, nisu namenjene za takve cipele niti ih nosi uz njih



Napomena kacim uz borkinu dozvolu, obavestena je o ogovaranju :lol: Ona mi dobacila fotku da okacim
 
Poslednja izmena:
Pogledajte prilog 475130
Evo su! Sve ima..

- - - - - - - - - -

Evo pomenutih cipela
Ja kad sam ih videla pala sam u nesvest, ali totalno ukapirala da on moze to da fura

Carape su sticaj okolnosti, nisu namenjene za takve cipele niti ih nosi uz njih



Napomena kacim uz borkinu dozvolu, obavestena je o ogovaranju :lol: Ona mi dobacila fotku da okacim
Ja recimo ovo ne bih obula nikada.. ali moguce da moze da se iskombinuje i da bude fazon. Ako ovo obujes na crnu haljinu npr izgledas ko idiot provereno.
 
Имала сам на факсу сличне ципеле, само што су имале пречку преко риса и црни мат рептилски принт.

Али штикла истог облика. Струкирана.
 
Poslednja izmena od moderatora:
macko
meni su i tvoje kriminalne
ali su drugaciji fazon
njene su a la marija antoaneta a tvoje su neka fensi amazonka, jer imaju i kobajagi krzno efekat
ma sou ste obe

ali ne sudim, de smem, posle ovog rajfa ja ne smem da zucnem nikome nista :malav:



jos kad nakacim pufne na cipele i uparadim se, masala :lol:
 
macko
meni su i tvoje kriminalne
ali su drugaciji fazon
njene su a la marija antoaneta a tvoje su neka fensi amazonka, jer imaju i kobajagi krzno efekat
ma sou ste obe

ali ne sudim, de smem, posle ovog rajfa ja ne smem da zucnem nikome nista :malav:



jos kad nakacim pufne na cipele i uparadim se, masala :lol:

pa sta ima veze,ja trazim rajf da gore ima krunicu ili male metalne usice,kao maca.planiram to da nosim na posao.sta me briga,jednom se zivi
 
Jes, ili uz čarape tamne boje kože.
I ne, ne nosim uz crnu haljinu.
Nisu mi ovo najluđe cipele. Moraću Metli da pokažem i ostale, između ostalih i crne antilopske, sa šljaštećim kamenčićima.z:mrgreen:

aa pa to ce morati modna revija da padne sledeci put :super:

joj sto volim antilop obucu, ali je toliko neprakticna za odrzavanje da uglavnom izbegavam da uzmem, a voliiiim :zaljubljena:
a sto se prevrnuta koza zove kod nas antilop? kakve veze ima antilopa sa prevrnutom kozom :lol: :huh:

- - - - - - - - - -

pa sta ima veze,ja trazim rajf da gore ima krunicu ili male metalne usice,kao maca.planiram to da nosim na posao.sta me briga,jednom se zivi
te rajfove sa metalnim usima i krunicama imas kod kineza, videla sam...
ja sam nasla sa plisanim macijim usima, to moram da uzmem obavezno, al samo roze i crne bile tad, necu roze hejtujem a crna je dosadna neprimetna :roll: cekam da naletim na sive, jer ima raznihi boja rekose mi...nego kad koju nabave
ma da bre, hebe se meni, ja sam lujka i tim se dicim :lol: ja ovo nosim u po bela dana po gradu
bitno da je meni zabavno sa samom sobom, hebe mi se za okolne reakcije
samo jos patike da upertlam sa pufnicama...se kompletiram :smeker:
 
bilo oko nove godine u hm ovaj rajf
mnogo mi se svideo, slepi misevi :zaljubljena: medjutim toliko je lose uradjeno sve se lepak vidi, a traze ogromne pare za njega
ja bre pufne platila 100din kod brace kineza, sto puta kvalitetnije izradjene nema da srtrci lepak, bas cu u hm da dam soma din na lose zalepljen rajf
i tako odustanem od tog rajfa

ovo
(maska je posebna nije vezana za rajf)

RXRdB8j.jpg


moze covek sam ovo napravi realno....jednom cu da odradim, pa za diskoteke moze da prodje

- - - - - - - - - -

e onda idem kod kineza.hocu bre da budem krajica ! ili macka,svejedno

ovakve metalne imas, raznih boja kod njih, 100 dini bili letos kad sam i ja uzimala pufne

71bx55TSKrL._SY355_.jpg


ako je to sto hoces, imas isto to i plasticno, al metalno mi bolje izgleda...
 
Poslednja izmena:

Слатке су, али 9000??????????

Шта ту кошта 9.000?

Чек, јел' ово кожа?

Учинило ми се да је платно, сад видим нешто кожасто...

- - - - - - - - - -

Мени су ове симпатичне, то бих могла да носим, мада розе и ја...

enske%20platnene%20patike%20H-847%20FUS-500x500.jpg


или ове

patike%20Nike,%20AIRMAX,%20Nike%20063%20bela%201-500x500.JPG
 
Слатке су, али 9000??????????

Шта ту кошта 9.000?

Чек, јел' ово кожа?

Учинило ми се да је платно, сад видим нешто кожасто...

- - - - - - - - - -

Мени су ове симпатичне, то бих могла да носим, мада розе и ја...

enske%20platnene%20patike%20H-847%20FUS-500x500.jpg


или ове

patike%20Nike,%20AIRMAX,%20Nike%20063%20bela%201-500x500.JPG

Ove konkretno nisu koza...ja imam njhove kanadjanke boje bele kafe, placene u decembru 2016 4000, a koza je. A takve sa cvetovima 9 hiljada u nekoj od lanaca sportskih radnji...pa i da su kozne to je samo bela patika sa.cvetovima :lol:

Meni se kupuju cipele...al sad ne mogu moram da.kupim rukavice od 12 unci....tako mi rece trener :lol:

- - - - - - - - - -

Sta fali roze boji :mrgreen:
 
Ove konkretno nisu koza...ja imam njhove kanadjanke boje bele kafe, placene u decembru 2016 4000, a koza je. A takve sa cvetovima 9 hiljada u nekoj od lanaca sportskih radnji...pa i da su kozne to je samo bela patika sa.cvetovima :lol:

Meni se kupuju cipele...al sad ne mogu moram da.kupim rukavice od 12 unci....tako mi rece trener :lol:

- - - - - - - - - -

Sta fali roze boji :mrgreen:

Не волим нежне боје, розе и плаво поготово...

Ово ми се свиђа, сад сам нешто листала

1472642411_zenski-magazin-crvene-gleznjace7.jpg
 

Back
Top