О Другом Доласку Христовом

Проблем је када нешто радимо из страха. То онде није од слободне воље.Јер слободна воља је само кад човек доноси одлуку а да га ништа не приморава на то па ни страх. вера и покајање које долази као последица страха се неће рачунати у правду јер нису од слободне воље. И томоже да буде велики проблем онима који покајање одлажу за крај, Тада ће већ бити касно. Зато се и трудим и постављам све ове артикле неби ли неко предосетио шта се спрема и на време се дозвао памети

Čekaj. Strah neće pomoći. Slažem se.
Čemu onda zastrašivanje na koje si se forukisrao?

Pitah te onomad ''šta seješ'' i evo sada reče da seješ strah.
Šta ćeš požnjeti?
 
Čekaj. Strah neće pomoći. Slažem se.
Čemu onda zastrašivanje na koje si se forukisrao?

Pitah te onomad ''šta seješ'' i evo sada reče da seješ strah.
Šta ćeš požnjeti?

Ниси ти то добро схватила: ја само упозоравам на оно што долази. Мене и онако нико неће послушати. како ја могу да сејем страх?

Нема потребе да се плашиш: ако мислиш да сам глуп, смеј се мојој глупости и биће ти забавно
 
Poslednja izmena:
Izuzetno zlurado rečeno prema parovima koji ne mogu imati decu.

Када су двоје у браку,они размењују идеје, то су два сасвим различитза ума. И у тој размени идеја роде се и неке нове идеје. е то су деца.У браку двоје себичних људи где свако види себе паметнијим од другога не долази до размене идеја већ се свако држи свога, Е ту се не рађају деца. Ништа није случајно.
 
Ниси ти то добро схватила: ја само упозоравам на оно што долази. Мене и онако нико неће послушати. како ја могу да сејем страх?
Нема потребе да се плашиш: ако мислиш да сам глуп, смеј се мојој глупости и биће ти забавно
Ne plašim se, niti mislim da si glup.

Ne bih ti ništa rekla da ti poslovica ispod nika ne piše. Tu si je stavio s razlogom
da te seti. A eto, zaboravljaš ipak.

Zašto govoriš ako veruješ da te niko neće poslušati?
 
Ne plašim se, niti mislim da si glup.

Ne bih ti ništa rekla da ti poslovica ispod nika ne piše. Tu si je stavio s razlogom
da te seti. A eto, zaboravljaš ipak.

Zašto govoriš ako veruješ da te niko neće poslušati?
Не би желео да ми се касније приговори: знао си а ниси упозорио, због тебе су страдали толики људи
Ко зна можда неко и буде упозорен овим мојим писањем
Изгледа да си у праву
 
Живимо у времену убрзаног развоја вештачке интелигенције, скраћено ВИ, и предвиђа се да ће до 2029 ВИ бити интелигентнија од људи, На Земљи ће се развити једна напреднија цивилизација од наше, Значи ли то да смо ми сами себе осудили на изумирање као неандерталце што је прегазила појава напредније врсте, Хомосапиенса. ВИ је способна саму себе да програмира и да прави исправке у свом коду, то се зове дубоко учење. Нико заправо не зна колко је ВИ узнапредовала и да можда већ сад не кује планове како да успостави нови поредак по мери своје интелигенције, Интернет је Џунгла и највероватније да у тој шуми већ живе неки облици ВИ који користе благодати шуме за свој развој. Процене су да ће роботи преузети 60-70 посто послова које раде људи до 2030.

Бил Гејтс , Илон Маск, Закенберг озбиљно размишљају о увођењу основног дохотка, Тај Основни доходак би био исплаћиван људима да би имали за живот пошто посла за људе неће бити.А кад нема посла нема ни ко да заради за пензије, за здравствено осигурање: тај основни дохода би требало да се исплаћује великом броју људи, неких 4-5 милијарди људи који немају других прихода, Нису то хтели да назову социјала него Основни Доходак.

Замислимо 5 милијарди људи који имају разне жеље: ауто, скуп телефон, фирмирана одећа, храна , пиће, грејање, летовања. Само троше ресурсе а не раде, од њих нема никакве користи.Нафте нестаје, угља све мање, шуме све ређе. 5 милијарди људи који немилице загађују животну околину и производе загањење атмосвере. Мене не би чудило да светски моћници размишљају о смањењу популације на златну милијарду, како је зову, и да већ имају спремљене планове.

Имајмо на уму да нема толико лудог човека који би спровео чистку јавно; значи то мора да се изведе тако да се не посумња да се ради о томе.

Морао би да постоји неко коме би се све то приписало. И гледајући шта се све дешава по свету видим да ће се све што се дешава на том плану приписати Божијој вољи, Божијој казни.

Под изговором да сваки човек има право да буде верник било које цркве, да ЛГБТ имају своја права итд Право на слободу је изговор да се натерају државе да донесу такве законе који би омогућили развој свих тих слобода. Бог је јасно осудио неморал и казна за то је био Потоп, па разорење Содома и Гомора и многих других градова. Када људи оду у разврат следи казна.

И то је оно на шта они пуцају: они мисле да изазову разне катастрофе кроз које би смањили популацију и све то би приписали Божијој казни.

Ха северном и на јужном полу постоје залихе гаса, нафте, угља и кад би дошло до померања полова за једно 20-40 степени дошло би до отапања јужног и северног пола што би омогућило искориштавање истих.

Постоје прорачуни који предвиђају шта би се десило када би астероид одређене величине и масе погодио планету под одређеним углом, у смислу да би дошло до померања осе ротације за тачно одређени угао. Пошто је наша планета мало спљоштена лопта то на екватору постоји одређени вишак воде и са променом полова и осе ротације дошло би до померања те водене масе јер би екватор сада био на другом месту, а то би довело до потапања огромних копнених површина и појављивања новог копна, У дану би било решено питање бар трећине популације, о омогућено коришћење нових рудних богатстава а све би то било приписано Божијој вољи. Имамо ли ми технологију за тако нешто? Имамо

Илон Мак је опослао ракету у орбиту око Сунца под јако неозбиљним изговором, Фалкон Девет, његова друга ракета је направљена од титанијума који је чвршћи али много тежи елемент од легура алуминијума које су коришћене до сада, Поставља се питање шта ће њему ракета од титанијума сем ако не мисли да догура неки астероид и усмери га према Земљи.
У задње време су се појавили многи пророци који предвиђају догађаје који се одлично уклапају у ову логику. Сценарио који се прави се намешта да се поклопи са догађајима који су најављени у Библији. Ти људи не верују у оно што пише у Библији али им је то одличан сценарио који се супер уклапа у оно шта мисле да ураде..Појавили су се пророци који говоре о страдању нација које су најдаље отишле у безбожности, И говоре да ће Америка највише пострадати због неморала који се тамо дешава, У неким државам је донет закон да жена мође да донесе одлуку за абортус недељу дана пре порођаја и ти рпороци говоре да ће казна стићи САД због тога, Говори се да ће: Ако САД поделе Јерусалим, Бог поделити САД. И Шта се дешава: САД имају спремљен Мировни план за Израел и Палестински народ. Чека се да прођу избори у Израелу па да се изнесе план.

Не биме зачудило да је у том плану смишљено да се подели Јерусалим између Палестинаца и Израелаца, где би један део припао Палестинцима.

Затим долеће астероид и погађа планету и изазива измештање осе ротације што доводи до поташања дела САД, У САД постоји низија која се протеже од Мексичког залива до Канадске границе , Тај део би био поплављен и то би довело до поделе САД на два дела. То не би био једини део који је поплављен, постоје мапе по интернету и на Јутјубу где се може видети како би то изгледало.

Све је намештено да изгледа као Божија воља, Већ годимама се преко разних медија народ припрема за то и кад се деси сви ће мислити да је то Божија воља.

Најистакнутији Јеврејски рабини су најавили појаву Месије три и по недеље пре избора за празник Пурим који је негде око 20 марта.

Није далеко дочекаћемо и то.

Пророци најављују велике догађаје за 10,11 и 14 Мај, ни то није далеко
 
YEHOSHUA NE ZNA
kad će ga opet
Bog Jedini Otac YHWH
poslati na zemlju
================================================

MATEJ 24,3
Dok je zatim na Maslinskoj gori sjedio, pristupiše k njemu učenici nasamo govoreći:
"RECI NAM KADA ĆE TO BITI i koji će biti znak tvojega Dolaska i svršetka svijeta?
................................................

MATEJ 24,36
"A O ONOM DANU I ČASU NITKO NE ZNA, pa ni anđeli nebeski,
NI SIN,
NEGO SAMO OTAC.
=================================

MARKO 13,4
"Reci nam KADA ĆE TO BITI i na koji se znak sve to ima svršiti?
...............................................

MARKO 13,32
"A O ONOM DANU I ČASU NITKO NE ZNA, pa ni anđeli nebeski,
NI SIN,
NEGO SAMO OTAC.
=================================

SIN ne zna – kaže – a NE laže – ZNA – OTAC
SIN nije OTAC

YEHOSHUA NE ZNA - jer nije Sve Znajući Bog!
 
Grom
Најистакнутији Јеврејски рабини су најавили појаву Месије три и по недеље пре избора за празник Пурим који је негде око 20 марта.
Није далеко дочекаћемо и то.

Jevreji cekaju antihrista...dok ne bude izgradjen treci hram nece se on pojaviti ..
 
Grom
Најистакнутији Јеврејски рабини су најавили појаву Месије три и по недеље пре избора за празник Пурим који је негде око 20 марта.
Није далеко дочекаћемо и то.

Jevreji cekaju antihrista...dok ne bude izgradjen treci hram nece se on pojaviti ..

Ниси најбоље испратио њихов план. Спремају Кушнера да буде месија који ће бити крунсан у трећем храму који ће битисаграђен.
И рабини су најавили његову појаву око 20 марта. неће он сад бити крунисан, само припремају народ да препозна месију . Мин знамо да је тај месија антихрист , то стоји.
Али за план који су направили он је месија који ће спасити свет.. Кушнер ових дана одлази на блиски исток да нуди мировни план та ко да ћесе испунити ово што су рабини најавили за појаву месије око 20 марта,
Да поновим неће он сада бити крунисан него се спрема терен,
 

Back
Top