Quantcast

О Другом Доласку Христовом

.Gogilli.

Domaćin
Moderator
Poruka
3.101
Ocigledno ne znas dobro Bibliju,
ja sam je izucila pa je znam.
Pisem samo kako je u Bibliji.
A ti siris dezinformacije.
I vredjas sto govori da ne mozes imati Bozji duh niti razumeti Bibliju bez njega.
Dakle to govori o tebi kakav si.
a Ja zastupam izvorno hriscanstvo, na temelju Biblijskog znanja.
A samo oni koji zive moralno u skladu sa Biblijom
mogu imati Bozje doboravanje i Bozji Duh.
A ti?
Odakle ti pravo da pišeš ko živi moralno a ko ne?
Pišeš on nema Božji duh da bi posle nastavila kako onaj ko ne živi moralno to ne može imati.
Odakle ti prava da ti sudiš ko je kakav a nemaš ni pojma ko je?
Jel ti to sam Bog dozvolio?
Jesi u rangu sa Bogom?
Vernik ne bi smeo da vredja ni da sudi koliko ja znam.

vcbccbc vcbcvb

Zainteresovan član
Poruka
214
Ne pise Godina, ona seizracunava na temelj udatog prorocanstva koje je u Bibliji.
A takodje postoje i druga prorocanstva koje ukazuju na tu godinu.
a ti ako vredjas samo govoris o sebi ko si i da na tebi ne pociva sveti duh nego onaj drugi koji
je destruktivan i zna se od koga je.
te lazne informacije koriste samo rugaci na koje Biblija upozorava.
ti da si vernik ne bi vredjao tudju veru niti ikoga licno
dela govore ko je ko
ja sam ovo kopirao, i jeste uvreda da neko uvek iznova kad je uhvacen u lazi, ukopova se sve vise -
Almost all the predictions for 1878, 1881, 1914, 1918 and 1925 were later reinterpreted as a confirmation of the eschatological framework --
koliko ja znam engleski 'svedoci' su cekali parusiju vise puta, i svaki put kad Hristos NIJE DOSAO, jer niko ne zna ni dan ni cas, naknadno je menjala pricu, .

znaci ako ja kazem da ce sutra padatri kisa, a kise ne bude, onda ja umesto da priznam da sam pogresio, nastavljam da uizmisljam da je kisa pala, ali duhovna - sto je babi milo to joj se i snilo

Poslednja izmena od moderatora:

Arianna

Buduća legenda
Poruka
43.455
ja sam ovo kopirao, i jeste uvreda da neko uvek iznova kad je uhvacen u lazi, ukopova se sve vise -
Lazi kolko hoces to te samo deklarise ko si.
ti sam sebe ukopavas lazima
Mislis da sto iznosis neistine nesto ces time postici?
Da imas svoju veru postovao bi i tudju
Sta mislis ciji je to duh.
Biblija otkriva i takve

2 Pertrova 3
3 znajući pre svega da će se u poslednje dane pojaviti se rugači koji će živeti po svojim strastima
4 i govoriti: "Gde je obećanje pojavljenja njegova?; jer od kad oci pomreše, sve stoji kao od početka stvorenja."
5 Oni hoće da neznaju da su nebesa još pre, rečju Božjom, postajala kao i zemlja izvučena iz vode i sastavljena s vodom,
6 i da po tome tadašnji svet bi vodom potopljen i pogibe;
7 dočim su sadašnja nebesa i zemlja tom istom Rečju zadržana, i čuvaju se za oganj, za dan suđenja i pogibli bezdušnih ljudi.

Poslednja izmena: