Sveti Oci o ...

on će sad doživotno da se vadi, izbio sebi keca iz rukava:D
A nek se vadi. Nije ovo jedini primer gde sam mogla da ga pitam ''gde to piše''.
Eno i na onoj temi o molitvi Oče naš, navalili na nekakve teze, a da nigde
teze niti nešto slično Isus nije pominjao, nego je samo rekao ''Ovako se molite''.
Gde piše ''Ovo su vam teze pa razrađujte''? Nigde. Nego tako tumače.
 
A nek se vadi. Nije ovo jedini primer gde sam mogla da ga pitam ''gde to piše''.
Eno i na onoj temi o molitvi Oče naš, navalili na nekakve teze, a da nigde
teze niti nešto slično Isus nije pominjao, nego je samo rekao ''Ovako se molite''.
Gde piše ''Ovo su vam teze pa razrađujte''? Nigde. Nego tako tumače.
vidim malo pre reče da se nešto i tumači
dobismo još jednog svetog oca na forumu :D
samo nešto mulja :roll:
 
o tome i pričam, nemaš svoje mišljenje
i zašto se baviš religioznim temama?
У питањима неурохирургије да ли ти мислиш да знаш боље од неког доктора који се тиме бави 20 година и свјетски је признат као водећи стручњак?
 
У питањима неурохирургије да ли ти мислиш да знаш боље од неког доктора који се тиме бави 20 година и свјетски је признат као водећи стручњак?
pitao sam te kad si usvojio sve sažvakano zašto si na religiji osim da kopi/pejstuješ?
 
Zato što volim učestvovati u diskusijama i razmjenjivati mišljenja sa drugim ljudima. A pomaže mi da ojačam svoju vjeru ako saslušam argumente drugih vjerskih zajednica i procijenim da mi nisu uvjerljivi.
pa ti ne razmenjuješ mišljenja već kopiraš sv oce.
nema potrebe za tim, onda samo posmatraj šta drugi pišu i čudi se u sebi
 
pa jesam li onda pogrešio što sam te nazvao sektašem? (objasnio ti šta pod tim podrazumevam).

i po čemu si bolji od njih? jesi li različit?
Ne branim Makija! Ne branim ga. Ako treba i ja ću da ga bijem.. :lol:
A dobro, možda ga malo i branim. Neka mi oprosti.

Razlika je u tome što oni tvrde da su samostalni u svemu, a on zna kome je
dao svoje poverenje. Razlika je u tome što pravoslavlje ima duhovne prakse
kojima jednog dana može sam doći do toga u šta sada samo veruje.
 
Kako te bre nije sram da lazes,kada si mene video da dajem njene citate u prilog bilo koje teoloske tvrdnje !???

Ti si taj koji nas na forumu bombardujes njenim citarima,pa navodis oce i t.d.
Kako tebe nije sram da kriješ da su adventista sedmog dana i vjeruješ sve kao i oni bez ijednog odstupanja sem desetka jer te udara po džepu? Kad god se Elena spomene ti se upališ. Glasnik i ti ste sabotirali temu o njoj silnim uvredama toliko da si upozorenje dobio koliko si počeo pjeniti i vrijeđati me i žalio se superima na mene da je klevećem.
 

Back
Top