Musko i zensko vidjenje lepote.

pa zene nemaju potrebu da se pare sa zenama zato im seksualni atributi nista ne znace, one zensko telo posmatraju samo kroz prizmu estetike, to je normalno. a sise guzovi itd mogu samo da im budu faktor intimidacije jer osecaju da ce muskarac pre izabrati obdareniju.

nije da osećaju nego znaju...:lol:

- - - - - - - - - -

naravno ne bi trebalo zanemariti uticaj gej feshn lobija koji potencira modele bez oblina, propaganda na koju mnogi padaju

e vidiš to baš nije tako..istina je ta da se kroj odeće koju treba da predstaviš potencijalnom kupcu, bolje vidi na "vešalici"....
i meni su te mršave manekenke, uh, ma žao mi ih...
 
pa zene nemaju potrebu da se pare sa zenama zato im seksualni atributi nista ne znace, one zensko telo posmatraju samo kroz prizmu estetike, to je normalno. a sise guzovi itd mogu samo da im budu faktor intimidacije jer osecaju da ce muskarac pre izabrati obdareniju.

...pa ne...za prvo si u pravu...meni je mnogo cudno da smekam zensko dupence, najiskrenije...a vecina oblih zena ne voli svoje obline...ja prva, nekako bih uvek odabrala uze bokove, tanje butine, manje grudi, siri torzo...i dovela se u proporciju jer vecina odece i nije krojena za nas, mala u kukovima (eto nervoze), velika u struku (ne stoji dobro), u necemu izgledas zdepasto, ti bi kratku suknju zadnjica ti velika, farmerice spadaju ili stezu...ili pak izgledas vulgarno...zato vecina nas zeli izduzeno telo jer takvom telu odeca najlepse pristaje...ja puno toga nisam nikada obukla...a volela bih ali sam debeljuskasta u tome pa ne nosim.
 
zasto da se izivljava?

hah, ne znam...setih se jedne priče iz detinjstva.
Nas klince spakovali rano na spavanje jer su ćaletu došli drugari sa posla..
A mi klinci naravno slušali zezanje koje se u jednom trenutku pretočilo u priču koja ide ovako...

-žensko nije žensko bez 70 kila
-ma kakvi 70 - 80 pa da preživim nekako
-ma ispod devedeset ne dolazi u obzir...kaže moj ćale..

-pa dobro, šta sam onda ja sa svojih jedva šeeset?...pita mama..
-a, pa ti si nešto drugo..reče ćale..:zper:
 
Od 500 zena i 500 muskaraca trazeno je da sastave savrseno musko i zensko telo.

Ovo su rezultati:

screen-shot-2014-04-16-at-3-58-25-pm.png


screen-shot-2014-04-16-at-3-58-38-pm.png


Da li se slazete sa izborom?

Desna bi bila zgodnija da joj sise nisu progutale vrat i lice. Po meni bi bila idealna kad bi uzela sise od ove leve.
Što se muškaraca tiče, obojica imaju prevelike sise i vratovi su im kao u bikova. Zgodniji je levi.
 

Back
Top