Priplodni bik ili pravi patriota ... resenje problema?

PENDREK za otadzbinu ? DA ili NE

  • Musko sam - dao bi pendrek da sluzi otadzbini.

  • Musko sam - moje pendrek je samo njen pendrek.

  • Zensko sam - naravno, sve za pendrek i otadzbinu.

  • Zensko sam - ne, moj pendrek je samo moj pendrek.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa nije doktorka izabrala nekog invalida, vidis da je i ona birala nekog lafcinu, znaci zamislis da se radi bas o nekoj tipcini :) bi li onda bila zainteresovana ili ni pod kojim uslovima. :)

l-144.jpg
 
Verovatno je svaki muškarac maštao o tome da ga na stotine žena moli da spava sa njima, ali Britanac po imenu Derek je to i iskusio - korišćen je kao priplodni pastuv!

Doktorka Helena Vrajt je spazila Dereka, nepopravljivog švalera i odlučila da ga iskoristi za humanu svrhu - ponudila mu je da ima seks sa ženama čiji su muževi ostali bez genitalija ili libida tokom Drugog svetskog rata kako bi one uspele da postanu majke.

313479_seks-thekickasslife.com_f.jpg

http://www.vesti-online.com/Vesti/Svet/333990/Muskarac-koriscen-kao-priplodni-bik

Da li medju Srbima ima neki domaci "Derek Patriota Pendrek" i da li bi devojke isto tako bile zainteresovane za ovakvu patriotsku uslugu sebi, narodu i drzavi ? :mrgreen:

То је било пре 70 година, сад постоји вештачка оплодња, може да бира примерак који јој одговара.
 
Eh pa sad, nisi citao clanak, nije on izdrzav'o 500 dece, on je samo bio priplodni bik i tu se njegov pos'o zavrsav'o.
To je sto se tice teme, a sto se tice neke normale, pa nije problem sto Srbi nemaju 5 dece, vec ni jedno.

Ne moram ja da se odricem nicega, cigare ne pusim, ali sam to naveo jer sam primetio da tamo svi puse, pa kontam em kosta em nije zdravo.

Koliko se beše kiretaža obavi godišnje u Srbiji? I to prednjače udate žene po statistici.
Dakle nema ovde problema plodnosti a ne manjka ni priplodnih bikova, nego upravo pitanje izdržavanja i gubljenja individualnog komfora. I bez poređenja sa Indijom ili Bangladešom,možda smo sirotinjski deo zapadne civilizacije ali smo deo.
 
Da isprska vulvu uglavnom moze svako starijii od 16 godina ,a mladji od 60 , sa izuzetkom par procenata neplodnih i bolesnih ljudi,ili homica,mada i ****** cesto, pored heftanja u senfaru, isto zalivaju i zenke i prave decu radi maske i uklapanja u konzervativnu sredinu , tako da sjemena tekucina u sustini nije nikakav problem u Srbiji , a nema ni veze sa belom kugom i niskim natalitetom , mislim najlakse je ne izvaditi ga na vreme...
 
Da isprska vulvu uglavnom moze svako starijii od 16 godina ,a mladji od 60 , sa izuzetkom par procenata neplodnih i bolesnih ljudi,ili homica,mada i ****** cesto, pored heftanja u senfaru, isto zalivaju i zenke i prave decu radi maske i uklapanja u konzervativnu sredinu , tako da sjemena tekucina u sustini nije nikakav problem u Srbiji , a nema ni veze sa belom kugom i niskim natalitetom , mislim najlakse je ne izvaditi ga na vreme...



Da, da ....samo te ženke (pretpostavljam buržujke) ne traže ni pedere, ni ružne, ni niske i ćelave nego alfa mužjaka sa dobrim genima koji može da se dokaže i pokaže.

Tebi ostaje da se tešiš da ipak svako poseduje spermu....;)
 
Da, da ....samo te ženke (pretpostavljam buržujke) ne traže ni pedere, ni ružne, ni niske i ćelave nego alfa mužjaka sa dobrim genima koji može da se dokaže i pokaže.

Tebi ostaje da se tešiš da ipak svako poseduje spermu....;)

Pa u Srbiji ima procentualno više žena nego muškaraca , pogotovo medju mladjima od nekih 30-40 godina , e sada neće biti da su u tom obilju ženki sve buržujke ili su sve ko Magan Fox pičotine pa mogu da traže samo tog nekog Alfa Breda Pita .,baš naprotiv velika većina je suvi prosek kako u materjalnom ,tako i u fizičkom smislu , ili čak i debelo ispod , tako da im i ti niski i ćelavi dodju kao sedmica na lotou . Isto je i sa muškarcima uglavnom .
 
Da isprska vulvu uglavnom moze svako starijii od 16 godina ,a mladji od 60 , sa izuzetkom par procenata neplodnih i bolesnih ljudi,ili homica,mada i ****** cesto, pored heftanja u senfaru, isto zalivaju i zenke i prave decu radi maske i uklapanja u konzervativnu sredinu , tako da sjemena tekucina u sustini nije nikakav problem u Srbiji , a nema ni veze sa belom kugom i niskim natalitetom , mislim najlakse je ne izvaditi ga na vreme...

Xa, xa, jadna je i glupa ona koja pristaje na ovaj vid "kontracepcije".

Koliko vas ovde ima sa 30+ i nemate ni ženu, a ne dete?

Žena radja kada prepozna dobar biološki materijal.
 
Xa, xa, jadna je i glupa ona koja pristaje na ovaj vid "kontracepcije".

Koliko vas ovde ima sa 30+ i nemate ni ženu, a ne dete?[/B]

Žena radja kada prepozna dobar biološki materijal.
Ja sam od pre desetak dana ušao u taj klub . :lol:
A ovo za radjanje i prepoznavanje "biološkog materijala " iz mog iskustva tj. iskustva okruženja i neke generacije baš i nije tačno , mada ima i toga,al mnogo je više onih što im se "desilo " sa kasnijim prilično žalosnim socijalnim posledicama .
 
Verovatno je svaki muškarac maštao o tome da ga na stotine žena moli da spava sa njima, ali Britanac po imenu Derek je to i iskusio - korišćen je kao priplodni pastuv!

Doktorka Helena Vrajt je spazila Dereka, nepopravljivog švalera i odlučila da ga iskoristi za humanu svrhu - ponudila mu je da ima seks sa ženama čiji su muževi ostali bez genitalija ili libida tokom Drugog svetskog rata kako bi one uspele da postanu majke.


http://www.vesti-online.com/Vesti/Svet/333990/Muskarac-koriscen-kao-priplodni-bik

Da li medju Srbima ima neki domaci "Derek Patriota Pendrek" i da li bi devojke isto tako bile zainteresovane za ovakvu patriotsku uslugu sebi, narodu i drzavi ? :mrgreen:

Istorija ili LJiS ...

Kako god,

za OVDE nije ....

:roll:

- - - - - - - - - -

:lol:

Xa, xa ..... a, ja mislila da si se oženio i sve kako dolikuje normalnom čoveku. Ajde, jesen stiže.

U tom zecu leži grm ....

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Xa, xa, jadna je i glupa ona koja pristaje na ovaj vid "kontracepcije".

Koliko vas ovde ima sa 30+ i nemate ni ženu, a ne dete?

Žena radja kada prepozna dobar biološki materijal.

He, he. Žena rađa iz raznoraznih razloga...

@tema

Ne bih "išao od žene do žene" da napravim dete. Malo mi je to bzv. Šta posle ta deca da kažu, ko im je otac. Ili ako znaju da sam im ja otac, mogu samo da pretpostavim koja bi to borba bila oko mog nasledstva. Na kraju krajeva roditi dete povlači za sobom nekakvu odgovornost koja se pravno reguliše.
Ali ajde, što kažu "nikad ne reci nikad". Dođe momenat koji svakome može da se desi i onda čovek uradi pogrešnu stvar iako nije hteo...
 
He, he. Žena rađa iz raznoraznih razloga...

@tema

Ne bih "išao od žene do žene" da napravim dete. Malo mi je to bzv. Šta posle ta deca da kažu, ko im je otac. Ili ako znaju da sam im ja otac, mogu samo da pretpostavim koja bi to borba bila oko mog nasledstva. Na kraju krajeva roditi dete povlači za sobom nekakvu odgovornost koja se pravno reguliše.
Ali ajde, što kažu "nikad ne reci nikad". Dođe momenat koji svakome može da se desi i onda čovek uradi pogrešnu stvar iako nije hteo...

I nemoj. Najbolje je da ostaneš sam i sam sebe da naslediš. Ostavi testament kao Pantelija iz Maratonaca.
 
Da, da ....
Tabela: Ko ima više koristi od braka

Muževi (M) - Žene (Ž)

Bolje zdravlje na duže staze: (M) - (Ž)
Oženjeni muškarci & udate žene su podjednako zaštićeni od bolesti

Potencijal za zaradu: (M)
Oženjeni muškarci zarađuju u proseku 26 % više od samaca; udate žene zarađuju manje od solo žena

Manje navika ovisnosti: (M) - (Ž)
Oba supružnika manje su sklona da preterano uživaju u alkoholu ili da koriste droge

Sreća: (M)
Oženjeni muškarci manje su skloni depresiji; udate žene su sklonije su deprisiji od samih žena

Poboljšano zdravlje: (M)
Kada je brak loš, a oba partnera nezadovoljna, muškarci imak imaju koristi od zajednice, dok zdravlje žene propada

Duži životni vek: (M)
Oženjeni muškarci žive duže od neoženjenih, dok je kod žena situacija obrnuta

Zaključak: treba uvesti poseban porez na extra profit koji muškarci dobiju samo zato što smo pristale da delimo život sa njima. I naravno, svakoj udatoj ženi isplaćivati posebne nadoknade.
 
Неко је рекао да ћемо се увек кајати због брака, било да га склопимо или не, ја мислим да је боље ипак пробати.

Смем ли ово да схватим као просидбу!?

Додуше није баш романтично и онако како сам замишљао, али - пристајем!
 

Back
Top