Uglavnom se zene pitaju

Битан им је изглед, али му не придају толики значај као мушкарци, зато што жене нису визуелно настројене и не мисле да се све крије у физичкој естетици.
Баналан пример за ову тврдњу су мушкарци који тотално изгубе разум када виде изузетно згодну и лепу женску како врцка дупетом на улици, они ће буквално
толико очигледно и смешно забленути за њом, да ће разјапити уста, забавалити, и исколачити очи (неки ће допацивати и звиждати). Жена скенира мушкарца али
на веома суптилан начин, да му не ставља до знања да је прошао кроз њен ''систем обраде података''. А у том систему, за њу најбитније особине које треба да поседује мушкарац су: мудрост
(што значи способност привређивања и адекватног обезбеђења крова над главом, новца, сналажења у критичним моментима), духовитост, психичка стабилност,
мистериозност (у нормалним дозама), стрпљивост.
 
Poslednja izmena:
da se nastavim na brata rusa.;)...da ima odgovornost, da oseca njegovu zastitu, sigurnost...toleranciju, a pre svega da je nesto iznova stalno kod njega inspirise :)
i naravno razumevanje :lol:
да се надовежем на мадам Драгонку :D ;)
да буде поуздан,
не сме да буде арогантан дркаџија
не сме да буде размажени пекмез (мамин и татин синчић)
што се тиче инспирације, мушкарац мора да буде непресушан извор нових идеја, разговора, како би константно анимирао атмосферу и чинио лепшим брак/везу/породицу
а не да буде неки досадни мута који не зна две унакрсне и који прича стално о истим темама као покварена плоча..... :D
 
Битан им је изглед, али му не придају толики значај као мушкарци, зато што жене нису визуелно настројене и не мисле да се све крије у физичкој естетици.
Баналан пример за ову тврдњу су мушкарци који тотално изгубе разум када виде изузетно згодну и лепу женску како врцка дупетом на улици, они ће буквално
толико очигледно и смешно забленути за њом, да ће разјапити уста, забавалити, и исколачити очи (неки ће допацивати и звиждати). Жена скенира мушкарца али
на веома суптилан начин, да му не ставља до знања да је прошао кроз њен ''систем обраде података''
. А у том систему, за њу најбитније особине које треба да поседује мушкарац су: мудрост
(што значи способност привређивања и адекватног обезбеђења крова над главом, новца, сналажења у критичним моментима), духовитост, психичка стабилност,
мистериозност (у нормалним дозама), стрпљивост.

Грешиш, дебело грешиш... Доста њих прича да нису визуелно настројене али погледај само на плажи који покупе највише погледа. Такође све после пар тих фрајера који их шутну на крају прешалтају се на неке буздоване по принципу "боље мало лошије али да му седнем на кичму како ја хоћу, него боље па да мени седе на кичми", то се врло често дешава. И то за скенирање, то је некад било кад је ово и оно било срамота, сад већ не видим да је то тако, као што се све чешће жене бију нпр, опијају, то је раније било бљак, сад је чак и ин... Па ти види..
 
Грешиш, дебело грешиш... Доста њих прича да нису визуелно настројене али погледај само на плажи који покупе највише погледа. Такође све после пар тих фрајера који их шутну на крају прешалтају се на неке буздоване по принципу "боље мало лошије али да му седнем на кичму како ја хоћу, него боље па да мени седе на кичми", то се врло често дешава. И то за скенирање, то је некад било кад је ово и оно било срамота, .
To nije istina puno ruznih devojaka seta macane i puno ruznih muskaraca seta macke...mozda ljudi vole ruznjikavo...
 
To nije istina puno ruznih devojaka seta macane i puno ruznih muskaraca seta macke...mozda ljudi vole ruznjikavo...

Ружне рибе шетају "мацане" зато што ти "мацани" немају муда да приђу лепим девојкама па онда прилазе бузгурама, а што се девојака тиче то сам већ објаснио, доживе један, други, трећи фијаско па се онда шалтају на те мићоване... Отужно је то све...
 
Ружне рибе шетају "мацане" зато што ти "мацани" немају муда да приђу лепим девојкама па онда прилазе бузгурама, а што се девојака тиче то сам већ објаснио, доживе један, други, трећи фијаско па се онда шалтају на те мићоване... Отужно је то све...

Pa, po toj logici onda i nisu macani nego gejovi :lol:
Ali zene malo na drugaciji nacin posmatraju estetiku od muskaraca i malo imaju drugacije kriterijume u principu, naravno da zavisi jos od osobe do osobe, ali nije ni pitanje koga ces prvo spaziti na plazi na prvi pogled, nego sta zene u principu vole kod muskarca...(neke normalne zene)
 
Грешиш, дебело грешиш... Доста њих прича да нису визуелно настројене али погледај само на плажи који покупе највише погледа. Такође све после пар тих фрајера који их шутну на крају прешалтају се на неке буздоване по принципу "боље мало лошије али да му седнем на кичму како ја хоћу, него боље па да мени седе на кичми", то се врло често дешава. И то за скенирање, то је некад било кад је ово и оно било срамота, сад већ не видим да је то тако, као што се све чешће жене бију нпр, опијају, то је раније било бљак, сад је чак и ин... Па ти види..
Све се ту своди на самопоуздање. Лепо си и навео пример у наредном посту.
Лепотани се плаше да приђу исто тако лепим девојкама јер се плаше да не добију корпију, да не добију замерку,
јер ће се у том моменту срушити слика коју имају о себи. Шта може да изгуби Квазимодо, или неки тип који хода као да је јахао буре
и који има.... ајде сада да не наводим какве фацијалне недостатке? Ништа. Он приђе једној, покуша, добије педалу, каже - ''ко јој хебе матер'',
иде на следећу. Хбг, упалиће код једне. И најчешће, чудном игром судбине (или оно што је написала Титанија) дођемо до чињенице да рибе које
су авион се забављају са крамповима, а манекени или Ален Делони излазе са гробуљама. Шта је ту по среди? Не можеш рећи да свако од њих има кеш.
 
Pa, po toj logici onda i nisu macani nego gejovi :lol:
Ali zene malo na drugaciji nacin posmatraju estetiku od muskaraca i malo imaju drugacije kriterijume u principu, naravno da zavisi jos od osobe do osobe, ali nije ni pitanje koga ces prvo spaziti na plazi na prvi pogled, nego sta zene u principu vole kod muskarca...(neke normalne zene)

Нису гејеви само немају самопоуздања које им је убијено разним сра*има без икакве потребе...

Нисам видео те другачије критеријуме, али добро... Мсм причам о данашњем времену, не оно од пре 500 година...

Све се ту своди на самопоуздање. Лепо си и навео пример у наредном посту.
Лепотани се плаше да приђу исто тако лепим девојкама јер се плаше да не добију корпију, да не добију замерку,
јер ће се у том моменту срушити слика коју имају о себи. Шта може да изгуби Квазимодо, или неки тип који хода као да је јахао буре
и који има.... ајде сада да не наводим какве фацијалне недостатке? Ништа. Он приђе једној, покуша, добије педалу, каже - ''ко јој хебе матер'',
иде на следећу. Хбг, упалиће код једне. И најчешће, чудном игром судбине (или оно што је написала Титанија) дођемо до чињенице да рибе које
су авион се забављају са крамповима, а манекени или Ален Делони излазе са гробуљама. Шта је ту по среди? Не можеш рећи да свако од њих има кеш.

Нисам кеш ни поменуо... Знам пар нормалних ликова тј који нормално изгледају и не смеју да приђу девојкама, онда прилазе неким бузгурама и то приводе, е то је тужно, а знам и неке лепе које су доживеле фијаско па се сад баве тим квазимодо ликовима јер знају да ће их они гледати као Бога, као да оне њима чине што су са њима... Е то је поента...
 
meni je bitno da ima puno kesa :aha: imovina me ne tangira skup porez....
da se oblaci po poslednjoj modi i da najvise voli da seta delta sitijem, plocice i metalne ograde ga relaksiraju tamo, a u izloge gleda ko u oltar dok proverava gel u kosi :zaljubljena: onda izvuce tri kartice dok mi placa suknjice, sorcice i ostele deminutive ....
a tasti uplati krstarenje mediteranom ....
 
Нисам видео те другачије критеријуме, али добро... Мсм причам о данашњем времену, не оно од пре 500 година...



Нисам кеш ни поменуо... Знам пар нормалних ликова тј који нормално изгледају и не смеју да приђу девојкама, онда прилазе неким бузгурама и то приводе, е то је тужно, а знам и неке лепе које су доживеле фијаско па се сад баве тим квазимодо ликовима јер знају да ће их они гледати као Бога, као да оне њима чине што су са њима... Е то је поента...

dobro ja onda imam 500 godina :lol:
ili su muskarci i zene sve vise izmenjali uloge...

znaci o samopouzdanju je definitivno rec, ali i u ukusima...

...aaa, problem je izbio u znacenju reci buzdovan...
 
dobro ja onda imam 500 godina :lol:
ili su muskarci i zene sve vise izmenjali uloge...

znaci o samopouzdanju je definitivno rec, ali i u ukusima...

...aaa, problem je izbio u znacenju reci buzdovan...

Ти си хтела да кажеш како жене у мушкарцима траже сигурност, а обрнуто мушкарци траже нежност, итд итд, или нешто на ту фору? Е о томе ја причам, тога више нема, пало је све и сналази се ко како уме.

У самопоуздању и још неким стварима, али дуга је то тема..

Буздован, шта ту буни?
 

Back
Top