Ружне жене на сексуалном тржишту.

Ебу се можда ружне жене али ружни мушкарци никако, јер мушкарци прилазе женама и угађају им а жене, чак и ружне, постављају услове.

Čak će ti se češće desiti da ti ružna postavlja neke uslove, jer većina tipova ide logikom daj da isicmam ružnu, to mi je lakše i onda ona dobije lažno samopouzdanje kako je cima ovaj i onaj, dok prelepoj devojci priđe manji broj tipova. :D

Постоје дефинитивно. Нисам склон политичкој коректности и немам проблем да кажем да постоје изузетно ружни људи.
Za muškarce ne znam. A da budem precizniji kad su u pitanju žene: nisam sreo ženu koju bi mi bilo odbojno da pogledam u lice. Svaka je na svoj način lepa.

Da se umesam ,mada ne ide uz Damu... nedoje...ca😀

Dobro reče jedan davno kolegi "taj tvoj problem se rešava za 30 evra na plavom mostu". :D

Јасно је да анонимност даје могућност испољавања разног душевног садржаја.

Garantujem, ali garantujem da se uvede slika uz opis ličnosti na forum, znaš kako bi sve postalo jasno :D

Dobro reče jedan davno kolegi "taj tvoj problem se rešava za 30 evra na plavom mostu". :D

Garantujem, ali garantujem da se uvede slika uz opis ličnosti na forum, znaš kako bi sve postalo jasno :D
Ne znam , nisam se toliko udubljivala u te analiza... verovatno ljudi i ovo mesto dozivljavalju jako ozbijno.
Pa onda i svoje stavove intepretiraju tako...

Back