Zašto žene seksualno privlače muške zadnjice?

Ovo mi nije jasno. Zašto vas uzbuđuju naše zadnjice kad nemaju neku funkciju u seksu. Msm ne je**** vi nas otpozadi nego valjda mi vas. Negde sam pročitao da jedna gospođa kaže da vas jednako uzbuđuju muške zadnjice kao što nas uzbuđuju vaše. Jel to znači da bi nam zabile dil** otpozadi?
Слажем се. Мене девојка вазда штипа за љаБу

Ovo mi nije jasno. Zašto vas uzbuđuju naše zadnjice kad nemaju neku funkciju u seksu. Msm ne je**** vi nas otpozadi nego valjda mi vas. Negde sam pročitao da jedna gospođa kaže da vas jednako uzbuđuju muške zadnjice kao što nas uzbuđuju vaše. Jel to znači da bi nam zabile dil** otpozadi?

kako nemaju funkciju :think: a ostrenje pandžica na leđima i zadnjici???

Зашто вас привлаче сисе?

Š'a je ljepše nego kad dudlaš. Ja sam do treće godine. Rajsko vreme. Spavaš, ljuljkaju te i 'rane.
Па тако и ми волимо да се за чврсту гузу придржимо, а обећава и издржљивост, ако ме разумеш. И нема везе са трпањем било чега у исту.

Па тако и ми волимо да се за чврсту гузу придржимо, а обећава и издржљивост, ако ме разумеш. И нема везе са трпањем било чега у исту

Samo se ti drži. A ja ću još jedno pivo. Volim da rukom uvatim limenku, ladnu.

Opet tema di mi nisu jasni ženski pogledi i razmišljanja. Ona se čudi što to ima s ženskim guzovima a di god pogledaš oko sebe sami ženski veliki guzovi. Danas žene ističu svoje guzove, rade stalno vježbe kojima povećavaju i osnažuju svoje guzove. Nerijetko stavljaju implant u guzove i uglavnom se nosi pripijena odjeća koja ističe guzove.

Back