Koliko je mushkarcima vazno ...

ima jedna Dugmetova pesma...prelepa...

"...nije ljubomora
ali ipak reci
a koliko si ih imala do sad..."

to im je vaznije od hleba.

a to je jer smatraju zenu svojim posedstvom.tako da u njihovom svetu jos uvek vazi onaj deo proleterske krilatice :svoje ne damo...

sto i nije toliko daleko od istine...
 
ma sta ima da pita kad zna da ce dobiti odgovor:"drugi" :lol:

normalnom muskarcu to ne treba da bude bitno, kao i sto normalnoj zeni ne treba da bude bitno koliko je on devojaka imao pre nje.....od proslosti se ne zivi....to je nesto sto je ostalo IZA a treba gledati NAPRED!
 
JOVANA77:
ma sta ima da pita kad zna da ce dobiti odgovor:"drugi" :lol:

normalnom muskarcu to ne treba da bude bitno, kao i sto normalnoj zeni ne treba da bude bitno koliko je on devojaka imao pre nje.....od proslosti se ne zivi....to je nesto sto je ostalo IZA a treba gledati NAPRED!

Upravo tako :lol: :lol:
Ili, "ti si prvi sa kojim mi je ovako lepo" :lol:
 

Žene pitaju, žene odgovaraju... Ženetine.

Zanimalo me je.
Nekako, dođe u vezi i to pitanje na red.
I u obrnutom smeru. Nekako, svi ljudi se hteli mi to ili ne, utisnu u telo. To telesno je mali problem, zapravo i nije problem... Tako razmišljaj, i sve će da bude Ok.


 
Ako bih govorila na osnovu ličnog iskustva, rekla bih - nimalo.
Niko mi nikada nije postavio to pitanje, čak ni na bilo koji način nagovestio da ga to iole kopka.

Znam da je mnogo muškaraca kojima je broj ranijih partnera njihove devojke/žene izuzetno bitan. Nisam imala tu "sreću"...
 
vazno da znam da li sam sa fuxom ili ne...znam da je uvrnuto..i ok veze i vezice i drzimo se za rucice..jel' sex obavezan u svakoj vezi.. ali 'to' je ulazilo u 10 pre mene?..jeeeee uzas..necu da mislim o tome..najbolje da je nevin, ali tako nesto ne postoji, a da je punoletno..i da zna gde da stavi svoju stvar..u stvari moze 2-3 pre mene.. maximum 5 i smatracu ga ljudskim bicem..sta je strasno menjati deckonje i ne sexati se...u cemu je poenta? kao svi smo uzasno zaljubljive prirode i odmah to je to..ajmo..why not..pa jel' ima sex neke veze s emocijama ili ne..i zar vremenom ne zavolimo nekoga..nekad cak posle nekoliko meseci, kako ga upoznajemo..i odmah mi trcimo neke krugove yeeeeee fu.ck it mrzim takve price..bas me briga, bas cu sad da lazem s koliko sam bila, ne vidim svrhu toga..nije sve u kvantitetu...a moj je jednak broju prstiju koji moze da udje..ok nekome moze i cela saka..
 
...ima tu i pravih muskaraca koje ove redove po forumima par godinica citaju , al se nikada do sad nisu upustali u trtljanje jer su zaokupljeni zidanjem kuce , shishanjem trave i raznoraznim obavezama koje nosi stvarni zivot i stvarne odgovornosti a najradje bi vas sve pozvali u vlastito dvoriste na rostilj i sedeljku mesto, u vlastitu chet-rum diskusiju na forumu usred magme ustalasanih elektrona...
 
Jednom pitao i posle odgovora raskinuo...
Nikad mi to nije bilo bitno, naravno ni sad, niti me to opterecuje a taj jedini put sam pitao jer me je riba prva pitala i time me iznervirala jer sam joj par dana pre toga, u nekom ne obaveznom razgovoru, lepo rekao da mrzim takva pitanja a jos vise odgovore!
Ustvari, mene je iznerviralo to sto riba nije procitala izmedju redova sta sam time hteo da joj kazem, tj. da ne poteze to pitanje jer oboje znamo da je "bila slobodnija" i da ih je imala dosta pre mene a da ce ipak slagati u zelji da ispadne "postenija"...
Onda sledi cuveni odgovor 'drugi', meni pada mrak na oci i zdravo-djenja...
'yebi ga, volim da sam prvi', bio je moj "razlog" za raskid!
Jurila me 3 meseca posle toga i na kraju me nazove i kaze, 'ok, imala sam ih 12 pre tebe i sta sad?'
'nista' rekoh, 'trinaest ti je nesrecan broj i drugi put nemoj da brojis kao poene u basketu'...

Sorry ako sam malo pobegao od teme ali ovo mi odmah palo na pamet kad sam procitao temu a nekom mozda moze i da koristi! :wink:
 
karlos:
Jednom pitao i posle odgovora raskinuo...
Nikad mi to nije bilo bitno, naravno ni sad, niti me to opterecuje a taj jedini put sam pitao jer me je riba prva pitala i time me iznervirala jer sam joj par dana pre toga, u nekom ne obaveznom razgovoru, lepo rekao da mrzim takva pitanja a jos vise odgovore!
Ustvari, mene je iznerviralo to sto riba nije procitala izmedju redova sta sam time hteo da joj kazem, tj. da ne poteze to pitanje jer oboje znamo da je "bila slobodnija" i da ih je imala dosta pre mene a da ce ipak slagati u zelji da ispadne "postenija"...
Onda sledi cuveni odgovor 'drugi', meni pada mrak na oci i zdravo-djenja...
'yebi ga, volim da sam prvi', bio je moj "razlog" za raskid!
Jurila me 3 meseca posle toga i na kraju me nazove i kaze, 'ok, imala sam ih 12 pre tebe i sta sad?'
'nista' rekoh, 'trinaest ti je nesrecan broj i drugi put nemoj da brojis kao poene u basketu'...

Sorry ako sam malo pobegao od teme ali ovo mi odmah palo na pamet kad sam procitao temu a nekom mozda moze i da koristi! :wink:
Hahaha..care.. :lol:
 
Sad sam se zamislila... Zar je moguce da zene toliko lazu o tome? Hmm, mozda bih trebala otvoriti topic koji se bavi tim pitanjem...
Inace, lazu i muskarci... Uhvatila sam nekoliko njih, kako povecavaju brojku...
A, bio je i jedan koji ju je smanjivao... Kasnije se pravdao da ga je prosto sramota priznati s koliko zena je bio, jer ni sam ne zna zasto je spavao s tih 20, za koliko je smanjio broj... Ostalih 60, vec je bilo ok... :lol:
 
Ne lazem nikada o broju muskaraca s kojima sam spavala... Naravno, ni ne masem s tom brojkom, nikome ispred nosa...
Doduse, niko me ni ne pita, osim ako sama ne iniciram takav razgovor... S muskarcima koji mrze da o tome pricaju, ni ne potezem tu temu... S onima, pak, kojima je to bitno se ni ne "druzim"...
I tako, svako moze naci sebi osobu ciji mu pogledi na svijet, odgovaraju... A to i jeste sustina odnosa... Ili bi bar to trebala da bude...
 

Back
Top