Koliko je mushkarcima vazno ...

Totalno nevazno... Mada, da budem iskren, jednom sam bio 'prvi' i posle sam gledao da pobegnem glavom bez obzira od toga jerbo ipak preferiram osobe koje imaju makar malo emocijalne zrelosti koja dolazi (doduse ne nuzno) sa iskustvom...

Dakle, cak suprotno stereotipima, volim zene koje imaju kakav-takav staz pre mene, jer nauce da otvoreno govore o svojim zeljama i potrebama, i generalno veza bude mnogo rasterecenija...
 
iluzionista:
Vragolasta Amfibija:
a jel primecujete da je samo jedan muskarac odgovorio ovde !!

Zato sto su to nebitne gluposti. Boli me q.... s koliko ih je spavala pre mene... Nisam nesiguran u sebe i svoje seksualne mogucnosti da bih proveravao da li je nevinasce. Boli me uvo koliko je ona iskusna ili ne... Ako jeste dobro, ako nije opet dobro. I u jednoj i u drugoj situaciji ja sam na konju.

A, sad da je to samo musko pitanje... Ne stoji. I vi volite da pitate takve gluosti... I jos mnoge druge. :roll:
 
kojote:
Omen:
Ako bih govorila na osnovu ličnog iskustva, rekla bih - nimalo.
Niko mi nikada nije postavio to pitanje, čak ni na bilo koji način nagovestio da ga to iole kopka.

Znam da je mnogo muškaraca kojima je broj ranijih partnera njihove devojke/žene izuzetno bitan. Nisam imala tu "sreću"...
...Koliko? :roll:
Kojote, lafe, pa...ti si, zaista, prvi!
 
Битно је да су рибе одговориле како нам није битно и како они којима је то битно нису баш начисто...

А из мог угла...
...није битно колико их је имала пре мене, ако је то радила зато што је осетила нешто према некоме (не мора то бити љубав...једноставно нека привлачност, разумевање...). То значи да је за то потребно време. А то опет значи да тај број не може бити тако велики.
Сада ће се наравно савремене рибе наљутити...али за мене је прихватљивије да будем са рибом која је имала 10 типова са којима је нешто остварила (са којима је наравни имала и добар секс...небитно да ли је био перверзнији или не), него са оном која је имала једног и то из разлога што ју је засврбела рибица.
 
ma nemoj...a ti si nevin !!!

i sta ti smetaju jadne devojke koje vole sex,a?

hej ...pa nismo sve dobre,postene,kuklturne,obrazovane i da...LEPE !!!

tipican balkanac...i da..sta ti oces od zena?

i nemoj vise da mi se obracas.
 

Back
Top