Da vam vidim kucnog ljubimca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
IMG_20190401_144106.jpg
 
zasto ne pokosite tu travu :confused:
Ovo nije dvoriste porodicne kuce,vec igraliste i stadion prekoputa moje devojacke kuce na selu. Nije moje da kosim,vec mesne zajednice a oni slabo vode racuna o tome. A moji macori obozavaju da se igraju po travi,igralistu i love gustere,miseve. Jedina muka su krpelji ali i to resimo,tako sto imam druga veta koji ih redovno vadi a sad planiram i da kupim neko sredstvo da ih zastitim protiv krpelja.Imaju godinu dana,sterilisani su,vakcinisani,ocisceni. Braca razmazena Sivko i Crnko,ili Luli i Fleki. SIVKO LULI
Fotografija5003.jpg
CRNKO FLEKI
Fotografija5004.jpg
 

Joj boze :lol: deluje kao detalj neke renesansne slike.fale kralj i svita.a ovo je kraljevsko razmazeno kuce
Divan je

- - - - - - - - - -

ok, on se pretvara u coveka, definitivno..sa sve ovim naslonjenim laktom, na rukohvat kreveta.

kako ti je ovako beo? :think: lea je trenutno toliko prljava, da me je blam, kad je pomaze na ulici, sve se bojim ostace ljudima garavi dlanovi :neutral:

inace, :heart: za lorda

Tako se moj muz( po ko zna koji put) zabezeknuo pre neki dan na dunavu gledajuci labudove.plivaju po strokavom dunavu,a njihova belina perja je stvarno sokantna
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top