Amerika zemlja BEDE: Polovina Amerikanaca zivi na socijali!

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.413
Polovina Amerikanaca na socijali
Izvor: Blic

Gotovo polovina Amerikanaca živi u domaćinstvima koja su dobila neku vrstu državne pomoći u prvom tromesečeju 2011. godine.


15288428554fc2ce77733ae484865555_640x360.jpg


Volstrit žurnal piše da je 49,1 odsto Amerikanaca primilo neki oblik državne pomoći, što je porast u odnosu na rane osamdesete od 30 odsto, a u odnosu na 2008. iznosi 44 odsto. Ogroman porast socijalnih davanja, zasniva se na podacima poslednjeg popisa stanovništva.


http://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2012&mm=05&dd=28&nav_id=613260

samo rokaj i samo snimaj

lepe vesti stizu sa druge strane okeana
 
Polovina Amerikanaca na socijali
Izvor: Blic

Gotovo polovina Amerikanaca živi u domaćinstvima koja su dobila neku vrstu državne pomoći u prvom tromesečeju 2011. godine.


15288428554fc2ce77733ae484865555_640x360.jpg


Volstrit žurnal piše da je 49,1 odsto Amerikanaca primilo neki oblik državne pomoći, što je porast u odnosu na rane osamdesete od 30 odsto, a u odnosu na 2008. iznosi 44 odsto. Ogroman porast socijalnih davanja, zasniva se na podacima poslednjeg popisa stanovništva.


http://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2012&mm=05&dd=28&nav_id=613260

samo rokaj i samo snimaj

lepe vesti stizu sa druge strane okeana


Ko jos veruje zutom Blicu, tamo nema sirotinje!
 
Kakav kvalitet?! Grrr...

Kakav kvalitet?

Pa recimo takav da bi u Srbiji 90% stanovnistva rado pokupili i odneli kuci ono sto Amerikanci izbacuju na ulicu...

Jedan moj stari prijatelj je oterao na otpad automobila van grada svoj jos dobar Malibu (niko nije hteo da ga kupi jer je bio star, ali jos uvek DOBAR!) i dobio tamo 50$ za njega!

Onda je platio 70 $ taksi da ga donese kuci...

To je otprilike americka beda.
 
Kakav kvalitet?

Pa recimo takav da bi u Srbiji 90% stanovnistva rado pokupili i odneli kuci ono sto Amerikanci izbacuju na ulicu...

Jedan moj stari prijatelj je oterao na otpad automobila van grada svoj jos dobar Malibu (niko nije hteo da ga kupi jer je bio star, ali jos uvek DOBAR!) i dobio tamo 50$ za njega!

Onda je platio 70 $ taksi da ga donese kuci...

To je otprilike americka beda.

Ja nazalost bio nekoliko puta u toj USA.
Nisu ni do kolena zapadnoj EU
 
e prostitucija u americi je na nikad vecim razmerama

citao ja neki vest kako satro preko nekog sajta zaboravio sam mu ime neki poznati amerikanac je iznajmio prostitutku koja je u tom trenutku bila maloletna

i odem ja tamo kad ono brate oglasa na stotine hiljada.....

pa u Majami Bicu mozes da kupis kvadrat ispod 1000 evra i to sa bazenom.

u drugim krajevima amerike, kuce imas vec od 5000 evra da kupis
 
e prostitucija u americi je na nikad vecim razmerama

citao ja neki vest kako satro preko nekog sajta zaboravio sam mu ime neki poznati amerikanac je iznajmio prostitutku koja je u tom trenutku bila maloletna

i odem ja tamo kad ono brate oglasa na stotine hiljada.....

pa u Majami Bicu mozes da kupis kvadrat ispod 1000 evra i to sa bazenom.

u drugim krajevima amerike, kuce imas vec od 5000 evra da kupis

Tesko da je u majamiju :)
Osim ako nije neka periferija majamija.
Inace, da li si ikada bio u Moskvi ili Petersburgu?
 

Back
Top