OCEVI I DECA

Margott:
majku mu... bilo je... ali, mogli su onda i interpunkcijske znakove... ili je mozda i njih bilo, a da nisam zagledala...

Ma oni nastaju usled nesaFrshenog proiz. procesa, losheg transporta ( od fabrike do konzumetoFog lonca ) i termichke obrade...Ne obratjaj paznju... :wink:
 
bikica:
KAKVO BI TREBALO BITI PONASANJE JEDNOG OCA PREMA SVOM DETETU :D :shock: :evil:
A KAKAV JE TO OTAC PREMA DECI KADA SE POSTAVLJA OVAKVO PITANJE? Prvo treba da bude dobar covek i da pre svega voli svoju zenu, treba da bude beskrajno pazljiv i da poklanja vreme svojoj deci. Mislim da je to najvaznije
 
nanuska:
A KAKAV JE TO OTAC PREMA DECI KADA SE POSTAVLJA OVAKVO PITANJE? Prvo treba da bude dobar covek i da pre svega voli svoju zenu, treba da bude beskrajno pazljiv i da poklanja vreme svojoj deci. Mislim da je to najvaznije
E ovo, sto sam zacrveneo... to je presudno! Nedajboze da neko kaze za zenu koja ne voli svog coveka, da je losa majka...
 
bikica:
KAKVO BI TREBALO BITI PONASANJE JEDNOG OCA PREMA SVOM DETETU :D :shock: :evil:
valjda za to ne postoji sablon...svaki covek se ponasa drugacije,ali ako radi ono sto smatra ispravnim i dobrim za svoje dete i ako misli na njegovu buducnost,onda ce najverovatnije i biti dobar otac...
 

Back
Top