Kosa i frizure =))

Šta mislite o ovoj frizuri?

boban-bajkovic-3.jpg
 
buraz, ono, šabanska je da ti pravo kažem...:zcepanje:

- - - - - - - - - -

a i tetovaže, to takođe furaju šabani sa Pinka, i oni ljudi patuljci koji nemaju ništa u sebi, pa nadoknađuju bezuspješno crtanjem po sebi...
tetovaž
tatu priznam samo na mudrim Indijancima, i nekim amozonskim plemenima...kod njih to ima smisao i svrhu...a kad ih vidim na modernom civilizovanom čovjeku, dođe mi da zaplačem uglavnom...
 
dobro tebra, tvoja kosa, tvoja glava...furaj šta poželiš...pa makar i te zauljene frizurice...:lol:

- - - - - - - - - -

evo moje buduće (stare) frizure, original kao na ovom mader fakeru..ako izdržim 2, 3 godine...što će biti vrlo teško...i ako ne otpadne u međuvremenu...:)))
15079090_1267590739964051_2496406919236477583_n.jpg
 
E, ja malo kasnim... Ako već nisi rešila problem.
Prvo, nije mi jasno, kako to da ne rade krupniji mini val? Mislim, ne razumem se baš u mini valove, rekoh već da ne radim to... (jednom davno, al to beše potpuni fijasko :p)
Na Dorćolu u dva salona u koje povremeno idem rade, u Dušanovoj (između Francuske i Skadarske) i u Đorđa Jovanovića (na samom dnu Skadarske), a cene su u zavisnosti od dužine kose od 2.000 pa na više...
Ako ti trebaju brojevi telefona reci, pa ću ti na pvt poslati. Mada, u Beogradu na svakom ćošku frizerski salon... nisi pitala na dovoljno mesta ili tražiš nešto skroz posebno..:)
 

Back
Top