Večna mlada / Večni muž

Nemam baš takvih u okruženju ali malo blažih "slučajeva" ima.
Npr devojka koja se udala za prvog koji je naišao i za koga je mislila da ima šanse kod njega, a napunila
je 33 godinice, pa je izgleda uhvatila frka. Startovala ga, trudna, brak, idila. fak
Takođe ima u okruženju i matoraca koji su razvedeni većinom i imaju trip u glavi da svako mora da se oženi, makar na 5 minuta, i makar da jednom svši insajd (tj.dobije dete), pa se onda
može na miru razje.bati.
E tim ljudima stvarno puno toga fali u glavi...
 
ma pored toga me ceka celokupno predavanje kako treba da zivim :lol:

Meni celog zivota drze predavanje cela uza i sira familija (pri tom su ti svi gradski ljudi, emancipovani, poslovno uspesni, ali sustinski zivotno nezadovoljni) ali teram svoju pricu jer sam zadovoljna svojim zivotom (kako poslovnim tako i privatnim) i ne mogu mi nista. I hoce da crknu zbog toga, ali ja sam jaca.
 
ovo je svakako za ozbiljni deo
a možda i za DiP
ili romantiku

ali je.biga

srcu ste mi bliski

primećujem, postoji tip žena i delom manjim muškaraca - večna mlada i večni muž
njima je jedini životni san i cilj - da se udaju
i to radi same udaje
manje više sex, ljubav, idila, jok
oni prosto žele da budu u statusu venčanog
i da imaju neku (prosek) porodicu i to je kul
kada to ostavre ne zanimaju ih drugi ljudi, duge žene/muškarci, druge porodice, prijatelji su im po difoltu da bi imali kome da prezentuju svoj porodični život
tako su traljavi i tunjavi, mentalno

primećujete li?
imate li večnih malad i muževa međ sobom?

Imam jednu drugaricu koja već izvestan niz godina govori ‚‚ako se ne udam do NG ima da se ubijem‚‚....ja je uvek pitam ‚‚a do koje NG?:rotf:‚‚.....ne znam zašto i hoće da se uda kad već u napred ima neku bolesnu viziju da se razvede...ali o tome je već bila tema na ozbiljnom delu.:kafa:
 
Nemam baš takvih u okruženju ali malo blažih "slučajeva" ima.
Npr devojka koja se udala za prvog koji je naišao i za koga je mislila da ima šanse kod njega, a napunila
je 33 godinice, pa je izgleda uhvatila frka. Startovala ga, trudna, brak, idila. fak
Takođe ima u okruženju i matoraca koji su razvedeni većinom i imaju trip u glavi da svako mora da se oženi, makar na 5 minuta, i makar da jednom svši insajd (tj.dobije dete), pa se onda
može na miru razje.bati.
E tim ljudima stvarno puno toga fali u glavi...

e i ja imam primera raznih....cak sta vise, imam utisak da ce ta varijanta preovladati...daj sta das samo da je pro forme....

:manikir: ja sam punih 6 godina sama i okolina se navikla....jedva da neko i pita na temu....u pocetku je bilo smor ali se po meni lepo vidi da uzivam u svom zivot i da nisam od onih koje moraju da budu udate.....
 
0198007-1.jpg
 

Back
Top