Da li je neko bio smuvan preko pp i pozeleo da vidi uzivo tu osobu?

A jel neko smuvan?
Da li bi neko voleo da bude smuvan?
Da li neko ima predrasude na licno upoznavanje na ovaj nacin?
Da li mislite da je zanimljivo da upoznate nekog pre nego sto ga vidite zanimljivo?(naravno da bude svoj kada shvati da treba da se vidite tj da ne lupa gluposti)

Преко ПП не, али преко интернета ДА.
 
A jel neko smuvan?
Da li bi neko voleo da bude smuvan?
Da li neko ima predrasude na licno upoznavanje na ovaj nacin?
Da li mislite da je zanimljivo da upoznate nekog pre nego sto ga vidite zanimljivo?(naravno da bude svoj kada shvati da treba da se vidite tj da ne lupa gluposti)

Ko hoće da smuva i da bude smuvan na taj način, to će mu i uspeti.

Da ne mislim da je zanimljivo upoznavanje sa ljudima na mreži, ne bi ni bio ovde na forumu. :)
 
Ko hoće da smuva i da bude smuvan na taj način, to će mu i uspeti.

Da ne mislim da je zanimljivo upoznavanje sa ljudima na mreži, ne bi ni bio ovde na forumu. :)

Meni se tu komsija ozenio upozno curu preko fejsa sad imaju dete , jos je on pandur.
Ja pitam za ovaj forum, ne moze da se smuvaju ljudi preko poruka ali mogu da pozele da se vide.
Jasno.:D
 
Meni se tu komsija ozenio upozno curu preko fejsa sad imaju dete , jos je on pandur.
Ja pitam za ovaj forum, ne moze da se smuvaju ljudi preko poruka ali mogu da pozele da se vide.
Jasno.:D

Najslađe detence koje sam u poslednje vreme upoznao je bila beba čiji su se roditelji upoznali na Netu. :)

Mogu se ljudi smuvati i preko pp-ova na ovom forumu. Rekoh već, ako neko to hoće - smuvaće se.
 
Ja sam upoznao dosta osoba preko neta, sa više njih sam se i sreo fizički, jedna je i prenoćila sa mnom u istoj sobi (dva puta) ali nije bilo ništa od muvanja :rumenko: ona je ostala tvrda u svojoj nameri da sačuva svoju čednost netaknutu u svojoj 30-oj godini. :mrgreen:

Naravoučenije: ne muvajte nikog preko pp jer nema leba od tog posla. :rtfm:

brate.
pa na kom sajtu nadje taj raritet ???

onlajn muzej himena :zcepanje:
 

Back
Top