Kolika vam je plata?

KOLIKA VAM JE PLATA / PENZIJA?

  • 01. do 200 evra

  • 02. 201-300 evra

  • 03. 301-400 evra

  • 04. 401-500 evra

  • 05. 501-600 evra

  • 06. 601-700 evra

  • 07. 701-800 evra

  • 08. 801-900 evra

  • 09. 901-1000 evra

  • 10. preko 1000 evra

  • 11. nezaposlen/a sam

  • 12. studoš


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naravno, dodatnim argumentima i kontraargumentima i pozeljno je jos da komentar bude tematski odgovor na citirani post, a ne cista provokacija bez stila i smisla.

Nije provokacija, sve je u okviru teme. Jer od toga kolika je plata zavisi kolikomozes da ustedis za 'crne dane', a ti ih cak i negiras, i to, ako smem dodati, takodje na provokativan nacin.
 
Nije provokacija, sve je u okviru teme. Jer od toga kolika je plata zavisi kolikomozes da ustedis za 'crne dane', a ti ih cak i negiras, i to, ako smem dodati, takodje na provokativan nacin.

Naravno da stednja i sam njen smisao zavisi od visine plate. Zato ja licno, s obzirom na visinu svoje plate koja i nije neka, ne vidim poentu stednje. S druge strane, ne osecam cak ni potrebu za stednjom. Kad mi zafali para, nadjem alternativan nacin zarade. Vecinu stvari koje pozelim, napravim umesto da kupim. Zato i naglasavam da sposobni ljudi nemaju crnih dana i ne kukaju ni u kojim uslovima. Pod uslovom da nisu alavi. I sta je sad u tome provokativno?

Mogu i manje sposobni lepo ziveti, ali kad bi bili spremni na poslove u skladu sa svojim nivoom sposobnosti umesto sto tezhe necemu sto samom tom nesposobnoscu ne zasluzuju... i, naravno, opet pod uslovom da nisu alavi.

Drugi put lepo pitaj sta ti nije jasno u mom postu, nemoj odmah da se svadjas. :)
 
Poslednja izmena:
molim da se ova anketa doda na ovu temu:arrow: http://forum.krstarica.com/threads/345114

pa da vidimo koliko nas mediji lažu :idea:


----------------
KOLIKA VAM JE PLATA / PENZIJA?
01. do 200 evra
02. 201-300 evra
03. 301-400 evra
04. 401-500 evra
05. 501-600 evra
06. 601-700 evra
07. 701-800 evra
08. 801-900 evra
09. 901-1000 evra
10. preko 1000 evra
11. nezaposlen/a sam
12. studoš


molim da ovi koji čiste minKenske wceje za 1000 evra ne glasaju u anketi kao i oni koji ganjaju klokane po Australiji, prerušavaju u animir dame po AmeriKi i servisiraju gradsku čistoću po Beču ne odgovaraju na anketi:mrgreen:

a kolika nam je plata možemo da zahvalimo našim paćenicima na čelu države ...tako da nije greota ako kažete istinu
nemojte bit ko ovi u medijima da nas lažu:)

hvalaz:)

U ***..mora da je tebi neki gastos kresnuo ribu pa si ovoliko ogorcen na ljude koji rade u inostranstvu
 
Naravno da stednaj i sam njen smisao zavisi od visine plate. Zato ja licno, s obzirom na visinu svoje plate koja i nije neka, ne vidim poentu stednje, a ne vidim cak ni potrebu za stednjom. Kad mi zafali para, nadjem alternativan nacin zarade. Vecinu stvari koje pozelim, napravim. Zato i naglasavam da sposobni ljudi nemaju crnih dana i ne kukaju ni u kojim uslovima. Pod uslovom da nisu alavi. I sta je sad u tome provokativno?

Mogu i manje sposobni lepo ziveti, ali kad bi bili spremni na poslove u skladu sa svojim nivoom sposobnosti umesto sto tezhe necemu sto samom tom nesposobnoscu ne zasluzuju... i, naravno, opet pod uslovom da nisu alavi.

Drugi put lepo pitaj sta ti nije jasno u mom postu, nemoj odmah da se svadjas. :)

Pa ne mogu da pitam, kad opet samo mogu da tvrdim da nisi u pravu.:)

Ti zivis u takvom gradu gde ima posla, dodatne zarade ili ti je struka takva, a ja otkad znam za sebe i sve moje korene, i rodjake, i prijatelje, mi svi ovde stedimo bez obzira na alternativne izvore zarade. Znaci, i kad ih je bilo, stedeli smo, sada kad ih nema, manje, takoreci uopste.
Ali izvora za dodatnom zaradom ovde je sasvim malo, da ne kazem uopste. Sta ces, takav smo kraj.
 
Pa ne mogu da pitam, kad opet samo mogu da tvrdim da nisi u pravu.:)

Ti zivis u takvom gradu gde ima posla, dodatne zarade ili ti je struka takva, a ja otkad znam za sebe i sve moje korene, i rodjake, i prijatelje, mi svi ovde stedimo bez obzira na alternativne izvore zarade. Znaci, i kad ih je bilo, stedeli smo, sada kad ih nema, manje, takoreci uopste.
Ali izvora za dodatnom zaradom ovde je sasvim malo, da ne kazem uopste. Sta ces, takav smo kraj.

riječ štednja u životu ima dva značenja .kod nas je šparati ..znači možeš šparno živjeti da bi preživio i šparno živjeti i za šparati ..preživjeti i staviti na stranu
u današnjim uvjetima ne znam kako je moguće nešto za šparati

PS s onim prihodima koji su prikazani u anketi ne vidim mogućnost štednje ..ja godišnje dosta zaradim pa na kraju jedva preživim a kamoli da spremim na stranu
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top