Trenutno najveci problem Srbije je?

Koji je najveci problem Srbije?

  • Cinjenica da Ratko Mladic i Goran Hadzic jos nisu u buksi!

    glasova: 6 8,1%
  • Tuzba/protivtuzba izmedju Hr i Srbije.

    glasova: 0 0,0%
  • Korupcija koja se siri kao tumor drzavom

    glasova: 27 36,5%
  • Brankica Stankovic i B92

    glasova: 3 4,1%
  • Huligani

    glasova: 1 1,4%
  • Rast nezaposlenosti i privatizacije

    glasova: 17 23,0%
  • Nasi politicari koji vode spartanski nacin zivota

    glasova: 10 13,5%
  • Diplomatske carke za KIM

    glasova: 1 1,4%
  • Propast "opozicije"

    glasova: 3 4,1%
  • Nesto drugo

    glasova: 6 8,1%

  • Ukupno glasova
    74
  • Anketa je zatvorena .
Najveci problem u Srbiji i trenutno i u zadnjih deset godina je,nesposobna,neodgovorna,korumpirana i od naroda otudjena vlast...svi drugi problemi,pocev od nezaposlenosti,malih ili nikakvih plata,enormnog bogacenja tajkuna i osiromasenja naroda proizilaze iz gore pomenutih i zapada koji je te iste i doveo na vlast i jos uvek ih odrzava na vlasti...dok u potpunosti ne obave ono sto je zacrtano,a posle ce da ih boli dupe za njih !
Respekt
 
1. Ratko Mladić, kao prvi uslov za ulazak u EU
2.Korupcija, sa kojom ne može da se ide u EU
3.Ekologija kao nešto što, izgleda, treba da padne s'neba...ja nigde na svetu nisam vodela ovoliko "patriota koji svoju-vojenu zemlju zatrpavaju đubretom
...pa sve ovo dalje, nezaposlenost, kriminal, huligani, privatizacija kao najprofitabilniji posao...sve se to mora iskoreniti, kad se ispuni uslov broj 1 posle se, stvarno možemo nadati boljem

Eh....aj lepo cu.Nakon prvog uslova zveknuce nam neki novi.A ja mislim da je iskorenjivanje korupcije vaznije od jednog Mladica.Posto ispunjenje opcije dva donosi vise dobra gradjanima nego opcija 1!z:)
 
Eh....aj lepo cu.Nakon prvog uslova zveknuce nam neki novi.A ja mislim da je iskorenjivanje korupcije vaznije od jednog Mladica.Posto ispunjenje opcije dva donosi vise dobra gradjanima nego opcija 1!z:)

"hvala ti na "ljubaznosti :dash::dash:već sam se zabrinula, šta ću ako kreneš onako kako jedino umeš.....


Uslovi za priključanje EU su odavno poznati i jasni tako da neme mesta tvojim proročanstvima.......zna se od ratnih zločinaca do ekologije............nema dodavanja ali ni ODUZIMANJA
 
Ajde, molim te kakvi uslovi s ratnim zlocincima.. pa matorih nacista koliko hoces se setka po Budimpesti, Becu, krepavaju od starosti.. Nemacka je pobila pola Evrope, osudilo desetak ljudi u Nirnbergu i tacka, pa evo danas glavna u EU.. nama drze predavanja o zlocincima..
Sve ti je to interes. Ako je Velikom Bratu preko okeana neki interes Srbija u EU, uci ce pa taman bilo hiljadu Mladica.. jel mislis da Bugarska i Rumunija zadovoljavaju standarde EU ?
Razmisli malo..
 
Stize anketa pa se vi opredelite za opcije ili dodajte neko svoje ako nema u anketi!
ps-Javno glasanje!

Rast nezaposlenosti i propast privatizacijez:hm:.......i tranzicija ‚‚nezabeležena u istoriji‚‚ koja traje 10 godinaz:hm:...pravni sistem koji ne funkcioniše.......poslovno okruženje koje je noćna mora za svakog ozbiljnog stranog ivestitora........ima toga još pa da ne nabrajam više....
 
Poslednja izmena:
Izbeglice iz Hrvatske su kulturniji,obrazovniji i marljivi deo ovdašnje populacije.
to ste od Hrvata *pokupili........pa zašto ste onda toloko protiv njih?
:zimag:
Glasala sam za Hadzica i Maldica, ali mislim da je najveci problem nedostatak zakona, kojim bi se zabranio rad radikalima u oba oblika i sto se izbeglice iz Hr. ne skinu sa naseg tereta i vrate u svoju domovinu.

to je osnova svih problema u Srbiji
:super::super::super::super:
 
Највећи проблем је еуропејски начин живота - морална декаденција, онеспособљавање деце да буду самостални у сваком погледу и да буду очеви и супрузи,односно мајке и супруге.Зато такве робовске неспособне генерације нестају.Виноград се даје другоме...

Али,од изабраног,нека буде ропаст опозиције.Све побројано у анкети је последица владајућег система еуропских вредности и њихових власти.Сад више нема ко да се супротстави,пошто су све водеће партије под контролом,тј. на "путу европских интеграција".Пропашћу опозиције нема ко да се супротстави свим побројаним последицама еуропејштине.
 
Srbija ima dva najveća problema:

1. Stanje privrede - industrija i poljoprivreda su skoro mrtve, a država ne čini ništa da to stanje promeni. Da zlo bude veće, nijedna opoziciona partija nema nikakav program po ovom pitanju.
A ja nevidim da se možemo pokrenuti ako se ovo bitno pitanje ne reši.

2. Nepostojanje nacionalnog dostojanstva - naši susedi mogu da laprdaju o nekakvoj velikosprskoj agresiji, mogu da šire po svojim medijima laži, a time i mržnju prema Srbima kao narodu i Srbiji kao državi, a mi smo u toj priči statisti koji nemo posmatraju i opet (po ko zna koji put) sve to gutaju. Ako nemamo nacionalno dostojanstvo niko nas neće gledati kao nekoga sa kim može da sarađuje.

I tek kao treći problem bih naveo korupciju koja obuhvata sve sfere ovoga društva i kako mi se čini nema ni kod jednog političara volje da se ovo zlo iskoreni.
 
"hvala ti na "ljubaznosti :dash::dash:već sam se zabrinula, šta ću ako kreneš onako kako jedino umeš.....


Uslovi za priključanje EU su odavno poznati i jasni tako da neme mesta tvojim proročanstvima.......zna se od ratnih zločinaca do ekologije............nema dodavanja ali ni ODUZIMANJA
Nije problem što si alergična nego ...ajde da ne komentarišem,tužno je što misliš da su raznorazne debilne ucene naš problem i da ćeš sve rešiti hvatanjem Ratka Mladića...naš jedini problem je očajna vlast,još gora opozicija i očajna Evropa kojoj samo takvi kao mi i odgovaraju
 
Гласао сам за српске спартанцe. Замишљам Мирка и Божу, онако атлетски грађене, како у строју одважно напредују са све штитом, копљем и упасаним хипосом само што уместо ламбда на штиту фурају исртану плаву заставу са жутим звездицама.
 
Издвојио бих неколико у две групе:

По првој Србији:

1.Борис Францетић и претварање Србије у Монголоидну републику Тадићстан
2.Велеиздаја Јелене Докић, Бојана Кркића и Радета Шербеџије
3.Вратиће се роде, пардон њени геј протагонисти
4.Подела у породици Милосављевић, отац не је6е сина академика ни три посто
5.Оставка Расима Љајић

По другој Србији:

1.Партизанов стадион није променио име у Арену Бриса Татона
2.Инсистирање на ћириличним натписима на кованим и штампаним новчаницама динара
3.Милорад Додик постаје нови Радован Караџић, а Србија му као у време Сребренице даје логистичку подршку
4.Београд по свему судећи никад неће постати Сан Франциско
5.Војислав Коштуница и даље политички најактивнија личност у Србији
 
"hvala ti na "ljubaznosti :dash::dash:već sam se zabrinula, šta ću ako kreneš onako kako jedino umeš.....


Uslovi za priključanje EU su odavno poznati i jasni tako da neme mesta tvojim proročanstvima.......zna se od ratnih zločinaca do ekologije............nema dodavanja ali ni ODUZIMANJA

mislim da ce malo oduzimanja biti, tj. da ce se Srbiji malo "progledati kroz prste"
sad, koliko je to u interesu same Srbije, tesko je za procjeniti
p.s. evo danas objavilo nekoliko velikih evropskih dnevnih listova, da je srpska mafija po svojoj velicini i djelovanju cak i ispred albanske...ako se dobro sjecam osma u svijetu...
 
"hvala ti na "ljubaznosti :dash::dash:već sam se zabrinula, šta ću ako kreneš onako kako jedino umeš.....


Uslovi za priključanje EU su odavno poznati i jasni tako da neme mesta tvojim proročanstvima.......zna se od ratnih zločinaca do ekologije............nema dodavanja ali ni ODUZIMANJA

z:lol:Jel ti jos imas 12 godina i verujes u bajke?
Inace ovim si bukvalno rekla da ce hapsenjem Mladica Srbija postati utopija.Daj majke ti budi realna!

Nije problem što si alergična nego ...ajde da ne komentarišem,tužno je što misliš da su raznorazne debilne ucene naš problem i da ćeš sve rešiti hvatanjem Ratka Mladića...naš jedini problem je očajna vlast,još gora opozicija i očajna Evropa kojoj samo takvi kao mi i odgovaraju

Zaboravio si narod koji je spreman da to trpiz;)
 
Poslednja izmena:

Back
Top