Где Жене у црном и геј активисти виде фашизам у Србији?!

Има ли наци-фашизма у Србији?


  • Ukupno glasova
    85
  • Anketa je zatvorena .

_011_

Poznat
Banovan
Poruka
9.445
nekoliko stotina ljudi na antifašističkom maršu

Politika - Pre 43 minuta

BEOGRAD - Nekoliko stotina ljudi danas je, povodom Međunarodnog dana borbe protiv fašizma, učestvovalo u antifašističkoj šetnji u centru Beograda kako bi skrenuli pažnju na potrebu da se onemogući delovanje fašističkih i neonacističkih grupa u Srbiji.

Učesnici šetnje nosili su transparente na kojima je pisalo: "Antifašizam je moj izbor", "Solidarno protiv fašizma" i "Vreme je za ravnopravnost".

Kolona je krenula od Trga Nikole Pašića preko Terazija do platoa ispred Filozofskog fakulteta, a skup je obezbeđivalo više desetina policajaca.

Organizator skupa je nevladina organizacija Pokret antifašista i antifašistkinja, a u maršu su učestvovali i aktivisti gej organizacija i Žena u crnom.

Jelena Veljić iz Pokreta antifašista i antifašistkinja rekla je agenciji Beta da je skup organizovan kako bi se skrenula pažnja na pojavu fašističkih i neonacističkih grupa u Srbiji i potrebu borbe protiv njih.

Kao primere postojanja fašizma i rasizma u Srbiji, ona je navela slučajeve napada na Rome i otkazivanje gej parade, koja je trebala da bude održana u Beogradu.

14x1jcy.jpg


2j63bt2.jpg

Мени ове делују некако фашистички, тако у црном...:evil:

Где су ти фашисти и нацисти, мајку им наци-фашистичку, да их већ једном искоренимо?! :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Педери славе прогон Јевреја!



Српски народни покрет 1389 најоштрије осуђује намеру групе НВО да на 9. новембар "Међународни дан борбе против фашизма" организују промоцију својих сексуалних изопачености. Дан борбе против фашизма представља сећање на 9. новембра 1938. године када се у Немачкој одиграла такозвана "Кристална ноћ" која се смара почетком холокауста и страдања Јевреја. У току ноћи 9 и јутра 10 новембра 1938., оштећено је или уништено око 200 синагога (скоро све које су постојале у Немачкој), многа јеврејска гробља, више од 7.000 јеврејских радњи, и 29 великих трговина. Више од 20.000 Јевреја је ухапшено и одведено у концентрационе логоре; неколицина је пребијена на смрт док су остали били приморани да гледају. Број убијених Јевреја није са сигурношћу утврђен, али процене варирају од 36 до око 200 током два дана немира. Најчешће се говори о броју 91. Природу насиља осликава и чињеница да су неки Немци који нису били Јевреји убијени само зато што је неко сматрао да "изгледају као Јевреји":

Група која себе назива Покрет "Антифашисткиња и антифашиста у акцији" планира да на годишњицу овог злочина организује акцију промовисања педерастије. На дан када је Хитлер започео систематско уништавање Јеврејског народа тзв. антифашисти ће парадирати Београдом са дугиним заставама. организовати журке и рекламирати своје изопачене склоности. Оваква акције представља увреду за све искрене антифашисте а највише за жртава и потомке жртава фашизма. Акција тзв. Покрета "Антифашиста и антифашисткиња у акцији" још више изазива гађење ако се зна да је један од кључних људи у довођењу Хитлера на власт у Немачкој био хомосексуалац Ернест Рем, вођа нацистичких јуришних одреда СА. Позивамо све организације и појединце да осуде овај скуп.

Активисти Српског народног покрета 1389 поводом 9. новембра у више граова у Србији организоваће полагање цвећа и паљење свећа на споменицима жртвама фашизма као и жртвама неофашистичке НАТО алијансе.



Информативна служба СНП 1389
 
Где Жене у црном и геј активисти виде фашизам у Србији?!
Како де виде? Па у Горану Давидовићу. Хмм, није добро. Горан је у Италији
Па добро, ево онда у мени на пример. Хмм, додуше ни ја нисам у Србији, ал долазим понекад.
Добро, онда у мом буразеру. Он је у Србији. Хмм, опет није добро. Он је у Новом Саду.
Добро, онда у Младену Обрадовићу он је у Београду. Хмм, ал он је клерофашиста. Опет није добро.

Е па ****** не знам онда. Дакле, нема Фашиста у Србији, затварај тему.
 
Poslednja izmena:
Једанеско.
А јесу ли и ове биле?
Pogledajte prilog 64894


Те антифашисткиње нису биле.....раде трећу смену у мотелима по ибарској...орално едукују фашисоидне Србе....ѕа 50 еврића на сат
 
па добро мајку му
стићи ће ваљда и неки идиот на тему
дај му мало времена
да утврди како се улази:mrgreen:
Па гицо па нисмо дошли овде да се вређамо. Па ово је озбиљна тема. Виш да су ови из покрета "нас 6 и компјутер" направили саопштење за јавност.

А ја и нећу више да гласам. Ја таман гласам а оно промене ставке у анкети. То није фер.
Ја гласо прошли пут за: Метак у чело, а они онда променули на нешто десето. Ај да су променили на: Метак у потиљак, па да кажем ОК
Ал вако једноставно није фер.
Нећу тако да се играм.
 
Чујем да су и ови били?
61.gif

Били........прошао око пола пет поред платоа са ћерком и полиција ми није дала да пресечем од Васине до Кнеза...........кажу "само за студенте".......................

А њихове заставе се вијоре.....
 
Стварно, заг мир софорт ихре намен.

ух извини кад тако нешто чујем одма ме ухвате емоције па пређем на Немачки.
Ево превода ... моменат ... да нарихтам латиницу

Stvarno, reci mi odma njihova imena.
 
Poslednja izmena:

Back
Top