da li je ovo...

evo, danas je bas puno zemalja priznalo kosovo i to samo par dana nakon izbora za miss. sve su prijateljice male siptarke obecale lobiranje kod svojih vlada. naravno, svi premijeri jedva cekaju da vanjsku politiku drzave povjere inteligenciji kafanskih fufica, jer znaju da one mogu smisliti najbolje opravdanje za nasilno i protivustavno okupiran dio republike srbije
 
Venecuelanske zene (ove nisu mis, ove su sakupili na plazi da reklamiraju pivo):

2006_Varias02-1.jpg
 
on je ratni zlocinac, a ti bacaj malog u nesvjest na njegovu vanjstinu i dalje, to je tvoje demokratsko pravo .i ne kaci photoshop sike siptarskih ratnih zlocinaca na srpskom forumu

da li je on ratni zlocinac ili ne, to cemo nekog drugom prilikom, ja sam samo hteo da ti pomognem i da ti lepo kazem da ti treba promena dioptrije. niti ima 170 cm niti krive noge niti...
i samo da dodam, ja ne volim seselja, ali necu reci da je on crnoki patuljak.
ps. slika je fotomontaza, i ja se samo zezao, a ti...
 
da li je on ratni zlocinac ili ne, to cemo nekog drugom prilikom, ja sam samo hteo da ti pomognem i da ti lepo kazem da ti treba promena dioptrije. niti ima 170 cm niti krive noge niti...
i samo da dodam, ja ne volim seselja, ali necu reci da je on crnoki patuljak.
ps. slika je fotomontaza, i ja se samo zezao, a ti...

ademe, nemoj si ovo dozvoljavati kada diskutujemo:)
al,ajd, nema veze. opusteno, necemo ratovati bezveze (imamo i pravih razloga:mrgreen:)
 
citam u blicu o uspehu venecuelanke...i zapazih neke nelogicnosti...
kaze da je predstavnica kosova izabrana za drugu pratilju, a kasnije dodaje da je najveci uspeh postigla predstavnica hrvatske usavsi medju prvih 15 .ne razumem, ili je trebalo pisati da je ovo najveci uspeh srbije, trece mesto, ili da je najveci uspeh postiglo kosovo osvajanjem treceg mesta.
i jos jedna sitnica, na dnu stoje podaci o tri najlepse, i o nasoj samo ime, prezime, godiste i da je sa kosova. zasto???

Venecuelanka prva na Izboru za mis univerzuma
Mis Kosova druga pratilja
Autor: M. Mijatović | Foto: AP | 25.08.2009. - 08:16

Venecuelanka Stefanija Fernandez proglašena je za mis univerzuma za 2009. godinu na takmičenju koje je u nedelju uveče održano u letovalištu Nasau na Bahamima.

mis-x.jpg


Mis Dominikanske Republike Ada Eme de la Kruz izabrana je za prvu pratilju, dok najveće iznenađenje predstavlja mis Kosova Marigona Draguša koja se okitila titulom druge pratilje. Naša predstavnica Dragana Atlija nije ostvarila značajniji rezultat, kao ni plasman u prvih 15.

Glamurozno finale održano je u luksuznom hotelu „Atlantis”, a tokom dvočasovnog programa pistom je prošetalo preko 80 predstavnica zemalja iz celog sveta. Među najlepših pet takmičarki plasirale su se predstavnice Dominikanske Republike, Kosova, Australije, Portorika i Venecuele. Najbolji plasman od svih predstavnica iz zemalja bivše Jugoslavije ostvarila je Sara Ćosić, mis Hrvatske, koja je uspela da se plasira među 15 najlepših.
Nova mis univerzuma Stefanija Fernandez krunu je primila od prošlogodišnje pobednice i svoje zemljakinje Dajane Mendoze. Inače, Venecuela je prva država kojoj je pošlo za rukom da dve godine zaredom pobeđuje na Izboru za mis univerzuma, a njihove lepotice su ovo laskavo priznanje dobile čak šest puta. Zanimljivo je da je Venecuela do sada pet puta osvajala i takmičenje za mis sveta. Žiri koji je odlučio ko će postati mis univerzuma 2009. činilo je čak 12 članova, među kojima su bili i Andre Leon Tali, urednik američkog magazina „Vogue”, glumac Din Kejn, kao i svetski supermodel Valerija Maca.
Stefanija Fernandez je uz titulu mis univerzuma dobila i pregršt nagrada među kojima su najvrednije komplet nakita, kao i stipendiju od 100.000 dolara za njujoršku filmsku akademiju.

Tri najlepše
Stefanija Fernandez
- Rođena 4. septembra 1990. u Meridi, Venecuela. Ova lepotica u sebi ima poljske, ruske i ukrajinske krvi, pobožna je katolkinja, a jedna od najvećih želja joj je da upozna papu. Voli sport, a naročito plivanje i tenis.
Ada Eme de la Kruz
- Rođena je 15. juna 1985. u mestu Vilja Melja u Dominikanskoj Republici, odrasla je u siromašnoj porodici zbog čega su je u njenoj zemlji prozvali Pepeljuga. Pre dve godine je predstavljala svoju zemlju i na takmičenju za mis sveta.
Marigona Draguša
- Rođena je 1990. godine u Prištini na Kosovu.
 
citam u blicu o uspehu venecuelanke...i zapazih neke nelogicnosti...
kaze da je predstavnica kosova izabrana za drugu pratilju, a kasnije dodaje da je najveci uspeh postigla predstavnica hrvatske usavsi medju prvih 15 .ne razumem, ili je trebalo pisati da je ovo najveci uspeh srbije, trece mesto, ili da je najveci uspeh postiglo kosovo osvajanjem treceg mesta.
i jos jedna sitnica, na dnu stoje podaci o tri najlepse, i o nasoj samo ime, prezime, godiste i da je sa kosova. zasto???

Mnogo si mi naivan. Sigurno će tako nešto da napiše bilo koji od srpskih medija. Šta su trebali da napišu: "Najveći uspeh postigla je srpska potpredstavnica sa Kosova albanskog porekla"? :roll:

Što se tiče ovog za podatke, ne znam šta da mislim. Verovatno se podrazumeva da ako je sa Kosova važi klauzula "Imala je težak život, ugrožen srpskim terorom. Ali, i pored toga je uspela da sačuva svoju lepotu i istrajnost u borbi za nezavisno Kosovo." :cool:
 
Mnogo si mi naivan. Sigurno će tako nešto da napiše bilo koji od srpskih medija. Šta su trebali da napišu: "Najveći uspeh postigla je srpska potpredstavnica sa Kosova albanskog porekla"? :roll:
nisam naivan, nego ti ne razumes poentu, trebali su da napisu, srbija, tj. gradjanka srbije je osvojila trece mesto, ako je kosovo deo srbije, ili predstavnik kosova je zauzeo najbolju poziciju na tom takmicenju, a ne da kazu najbolja pozicija je ulazak medju petnaest, a pre toga predstavnik kosova...
mislim samo treba odluciti...
Što se tiče ovog za podatke, ne znam šta da mislim. Verovatno se podrazumeva da ako je sa Kosova važi klauzula "Imala je težak život, ugrožen srpskim terorom. Ali, i pored toga je uspela da sačuva svoju lepotu i istrajnost u borbi za nezavisno Kosovo." :cool:

mogli su mozda pronaci na netu neki podatak, kao sto su to uradili za one dve... evo ja bih im pomogao oko toga:lol::lol:
 
nisam naivan, nego ti ne razumes poentu, trebali su da napisu, srbija, tj. gradjanka srbije je osvojila trece mesto, ako je kosovo deo srbije, ili predstavnik kosova je zauzeo najbolju poziciju na tom takmicenju, a ne da kazu najbolja pozicija je ulazak medju petnaest, a pre toga predstavnik kosova...
mislim samo treba odluciti...

A šta je onda naša predstavnica? Jednostavno, kad neko ne priznaje Kosovo, taj se pravi da ono nije ni imalo predstavnika. Razumeš? Jer, kako nešto što je u sastavu Srbije može da ima posebnog predstavnika?

Ja znam o čemu ti pričaš, ali ti nećeš da shvatiš da ne postoji drugačiji način da mediji o tome izveste.

Ovo što si napisao ne pije vodu, ne bi bilo logično. Ne možeš da kažeš da je građanka Srbije, ako na takmičenju nije predstavljala Srbiju.
 
A šta je onda naša predstavnica? Jednostavno, kad neko ne priznaje Kosovo, taj se pravi da ono nije ni imalo predstavnika. Razumeš? Jer, kako nešto što je u sastavu Srbije može da ima posebnog predstavnika?

Ja znam o čemu ti pričaš, ali ti nećeš da shvatiš da ne postoji drugačiji način da mediji o tome izveste.

Ovo što si napisao ne pije vodu, ne bi bilo logično. Ne možeš da kažeš da je građanka Srbije, ako na takmičenju nije predstavljala Srbiju.

onda nisu nikako trebali navesti da je najbolji plasman iz bivse yuge plasiranje hrvatske medju 15...
ps. a sto da srbija nema dve predstavnice...:dontunderstand::dontunderstand:
 
onda nisu nikako trebali navesti da je najbolji plasman iz bivse yuge plasiranje hrvatske medju 15...
ps. a sto da srbija nema dve predstavnice...:dontunderstand::dontunderstand:

Pa može, ja sam za... Samo što će onda morati da im piše Srbija na tračicama, majčicama, gaćicama itd. U suprotnom neko može da postavi pitanje zašto onoj drugoj ne piše Srbija, ako je iz Srbije.
 
Pa može, ja sam za... Samo što će onda morati da im piše Srbija na tračicama, majčicama, gaćicama itd. U suprotnom neko može da postavi pitanje zašto onoj drugoj ne piše Srbija, ako je iz Srbije.

neka pise, ali ja cu to lepo i polako skidati... deo po deo...makar me optuzili da to radim zato sto ne priznajem srbiju
 
neka pise, ali ja cu to lepo i polako skidati... deo po deo...makar me optuzili da to radim zato sto ne priznajem srbiju

Dobro, nećemo sad o tvojim fantazijama, ali ako ti znači, nastavi. (Žena nije u blizini, je li?) :lol:

Što se mene tiče, i ja bih skidao i ne bih brinuo da me optuže (tim pre što mislim da Kosovo i treba da bude nezavisno), ali mediji ne razmišljaju tako. Mediji moraju da poštuju Ustav (koliko toliko; ili, bar za ta ozbiljnija pitanja).
 
Mnogo si mi naivan. Sigurno će tako nešto da napiše bilo koji od srpskih medija. Šta su trebali da napišu: "Najveći uspeh postigla je srpska potpredstavnica sa Kosova albanskog porekla"? :roll:

Što se tiče ovog za podatke, ne znam šta da mislim. Verovatno se podrazumeva da ako je sa Kosova važi klauzula "Imala je težak život, ugrožen srpskim terorom. Ali, i pored toga je uspela da sačuva svoju lepotu i istrajnost u borbi za nezavisno Kosovo." :cool:

..која патетика,...ево сузе ми лију к`о јесење кише:zcepanje:


nisam naivan, nego ti ne razumes poentu, trebali su da napisu, srbija, tj. gradjanka srbije je osvojila trece mesto, ako je kosovo deo srbije, ili predstavnik kosova je zauzeo najbolju poziciju na tom takmicenju, a ne da kazu najbolja pozicija je ulazak medju petnaest, a pre toga predstavnik kosova...
mislim samo treba odluciti...

mogli su mozda pronaci na netu neki podatak, kao sto su to uradili za one dve... evo ja bih im pomogao oko toga:lol::lol:

...
"Najbolji plasman od svih predstavnica iz zemalja bivše Jugoslavije
ostvarila je Sara Ćosić, mis Hrvatske, koja je uspela da se plasira
među 15 najlepših.."


И по овоме се види да је Косово "држава" које НЕМА!!!:zcepanje:

http://forum.krstarica.com/threads/289699

.
 
Al se svi pravite ludi.Zna se da je taj izbor za mis namesten i ko vise izlobira,plati ta riba ce pobediti.Sve one dobro izgledaju a to sto je shiptarka bila treca,to je samo pokusaj da se skrene paznja na politicko pitanje Kosova.
(Mada bih se intenzivno druzio sa Venecuelankom.:per:)
 
..која патетика,...ево сузе ми лију к`о јесење кише:zcepanje:




...
"Najbolji plasman od svih predstavnica iz zemalja bivše Jugoslavije
ostvarila je Sara Ćosić, mis Hrvatske, koja je uspela da se plasira
među 15 najlepših.."


И по овоме се види да је Косово "држава" које НЕМА!!!:zcepanje:

http://forum.krstarica.com/threads/289699

.

po tome se vidi samo da je onaj ko je to napisao, a i onaj ko se sa tim slaze davno raskrstio sa logikom


ps. a i ja gubim vreme u nemogucoj misiji:hahaha::hahaha::hahaha:
 
celo to takmicenje oko raznih vrsta misica je jedna iscenirana budalastina i zaglupljivanje gledalaca, napravljena pre svega da zabavlja siroke narodne mase i da da utisak pripadanja svetskim desavanjima raznim banana drzavama i ostaloj boraniji.i naravno veoma je ispolitizovano,to je svakome sa trunkom razuma jasno.zapravo bilo je tako od kako ja pamtim za sebe,i tako je i dan danas.

ova sa kosova nista posebno nije i ne sumnjam da je bilo mnogo lepsih devojaka,ali eto donald se osetio pozvanim,prozvanim i verovatno i placenim da promovise kosovo,ne bi li sto vise ostale boranije culo za isto,ko da ih je u opste i briga :)
 

Back
Top