Komentar uz reputaciju

jao kako ekstra tema...:D
reputacija je postala potuno novi vid konukiacije. ne tako javna jkao post, a li ne tako otvoreno tajna kao pp.
nacin da nekom iskazes svoje postovanje, naklonost, simpatije, sexualnu zainteresovanost, nacin da nekog uvredis, potcenis, podhebavas. nacin da das informaciju, da postavis pitanje..
reputacija je novo cudo na forumu:)
 
jao kako ekstra tema...:D
reputacija je postala potuno novi vid konukiacije. ne tako javna jkao post, a li ne tako otvoreno tajna kao pp.
nacin da nekom iskazes svoje postovanje, naklonost, simpatije, sexualnu zainteresovanost, nacin da nekog uvredis, potcenis, podhebavas. nacin da das informaciju, da postavis pitanje..
reputacija je novo cudo na forumu:)

omasila si temu Koto....komentar je tema ,ne reputacija :p

vidi se da je lepo na odmoru.....:p
 
:) Postoji bezbroj postovi kojima bih dala reputaciju.. Uglavnom kad me neko nasmeje ili odvali nesto.. Ponekad zapazim nesto ironicno :lol: ali ne stizem uopste da podelim bone uglavnom se reputacijama prepirem :lol: i to sa dve osobe :manikir:

he,he...ja sam skoro uclanjena,pa da saznam i ja nesto novo danaske,da se i sa reputacijama moze prepirati....:):) Nemoj se ljutis,samo se salim...Bila mi simpaticna ova tvoja misao...:):):):)
 
Uvek ostavim komentar uz reputaciju... I na kraju smile... :zcepanje:

A poslednja koju sam dobila je bila prazna i baš sam bila zbunjena... Pomislila sam da je neko promašio dugmence... :lol:

У почетку сам писала коментаре, а сад ме мрзи...:confused:

Значи, кад добијате репутације од мене - не збуњујте се, то је само лења Хелен...;)
 

Back
Top