Legende fudbala

Kako je ovaj lik jedno vreme branio...cccc a secam se pocetaka i kikseva...kasnije je sazreo i bio je neverovatan taj period negde sredinom 2000tih mozda malcice ranije imo je dve tri sezone na vrhuncu gde e bio sigurno najbolji golman na svetu...
 
Poslednja izmena:
David Vilja lik je bio kao iz filmova...i uvek u velikim utakmicama hladan kao spricer...Treba lob sa 30 metara nije problem treba da ih sve nanjize nije problem...nece lopta u mrezu nikako ma nekako ce je Vilja smjestiti...
 
Да ли је могуће да је ово Ван Дер Мејде?

19437476_1883458941871162_7178572560027033053_n.png
 
Да ли је могуће да је ово Ван Дер Мејде?

19437476_1883458941871162_7178572560027033053_n.png

Jos malo pa ko ja :D

Al ozbiljno sad grudi i stomak ima mnogo bolje od mene al sam u ledjima i ramenima siri od njega .. u rukama smo tu negde ... U svakom slucaju sam siri od njega ali imam vise masti i sala , covek je lepo izdefinisan .. Noge onako s obzirom da je fudbaler trebao bi da ima jace listove tu smo negde moji su listovi genetski dobri a i igrao sam fudbal ranije
 
Sotire "forever mirin brah" :hahaha:

Nego ovaj Van Derj Mejde nije ovo nista impresivno malcice se uhvatio teretane otkad je batalio gudru bice ako bolje i to...

Nego jeste videli sta je Tim Wise od sebe napravio...

tim vise 2.jpg
tim vise.jpg
 
Haha video sam, mislim da je nagruvo negde 130 kila misicne mase, inace nakon fudbala mislim da sad pravi karijeru u americkom rvanju (nesto kao keceri fazon).

Mada bilo je slicnih slucajeva da su neki igraci ostavili fudbal i krenuli da jure karijere u nekim drugim sportovima, recimo Fabien Bartez se menuo golmanskih rukavica u krenuo da se takmici u automoto sportu, mislim da se takmicio u Le Man seriji i vozio cuvenu trku 24 casa Le Mana. (eto potencijalnog putanja za nas kviz ovde :))

Inace cujem da Usain Bolt trenutno trenira sa Borusijom iz Dortmunda, ove godine se povlaci iz atletike pa zeli da se okusa negde kao profesionalni fudbaler.
Kaze da ima kvalitet za oko 20 golova po sezoni, veoma optimisticki od njega ;)
 
Dosta je to uhvatilo maha zadnjih 10-ak godina. Svaki 10-i čovjek ko karikatura izgleda. Još je dobar dio na steroidima, pa im otpadne kosa, pa im se ne diže ***** al im izbijaju čirevi. Osobno nikad nisam razumio to, al ajde, svak svoje veselje ima.
 
Ok je teretana ali Tim Vize se gruva steroidima. Ovo nije natural 100%. Nego on mora da bude takav jer je presao u onaj cirkus zvani keceri pa mora da bude zver. Inace on je ovakav godinama a dok je igrao fudbal bio je odlican golman.
 
Poslednja izmena:

Back
Top