SRBIJA - STRADIJA - KRADIJA - DEMBELIJA

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
Kradja je postala u Srbiji nacin zivota....zivotna filozofija......deo narodnog identiteta i folklora..........

- kradu radnici u Boru melasu od koje se pravi zlato
- kradu medicinske sestre spriceve i zavoje koje posle preprodaju priv,apotekama
- lekari traze mito, a recepte za najskuplje lekove pisu na tudje kartone, pa opet prodaja
apotekama
- kradu panduri gde i sta stignu.....od sitnog mita od vozaca, preko mita za prekoredno
produzavanje vozacke ili licne karte
- kradu poslanici u skupstini na lazne racune za benzin i hotel
- kradu ministri u milionima gurajuci zakone po porudzbini tajkuna
- kradu gradske vlasti , dajuci gradsko gradjevisnko zemljiste tajkunima za dz......
- kradu sanitarni , trzisni i inspektori rada, koji za kilo kobasica gledaju kroz prste svakome
- kradu mesari na vagi
- kradu precvele gospodje po samoposlugama
- kradu profesori na fakultetu koji za 1000 evra prodaju ispite ili diplome
- kradu gazde zakidajuci radnicima i na plati i na zdravstenom i penzionom
- kradu babe na kalenica na kantaru
- kradu pumpadzije kada krajcuju za benzin
- kradu kelneri kada ti uvale racun za rucak
- kradu taksisti na taksimetru
- kradu ............................................

Elem, ja ne verujem da na kugli zemaljskoj ima zemlje gde je kradja, mito, korupcija i "snalazenje '........bukvalno normalno......nacin zivota........nesto cime se ljudi ponose....

Yebes zemlju gde posten lopov ne moze od postenih gradjana da dodje na red da se bavi svojom osnovnom delatnoscu:evil:

p.s.

mozete da dopisete ko sve i sta krade u srbiji.......mnogo je to posla za jednoga , makar bio i inagadadavida:ok:
 
kradu demokrate na vlasti budzet , pa kad se nema sta vise za ukrasti onda uzmu dodatne kredite koje posle prevale na ledja naroda da ih vraca kroz povecane poreze , prireze, akcize, harace

to sam napisao..........

- kradu poslanici u skupstini na lazne racune za benzin i hotel
- kradu ministri u milionima gurajuci zakone po porudzbini tajkuna

ima li nesto jos??......jel kradete vi , seljaci jedni drugima ovce???:think:
 
Kradja je postala u Srbiji nacin zivota....zivotna filozofija......deo narodnog identiteta i folklora..........

- kradu radnici u Boru melasu od koje se pravi zlato
- kradu medicinske sestre spriceve i zavoje koje posle preprodaju priv,apotekama
- lekari traze mito, a recepte za najskuplje lekove pisu na tudje kartone, pa opet prodaja
apotekama
- kradu panduri gde i sta stignu.....od sitnog mita od vozaca, preko mita za prekoredno
produzavanje vozacke ili licne karte
- kradu poslanici u skupstini na lazne racune za benzin i hotel
- kradu ministri u milionima gurajuci zakone po porudzbini tajkuna
- kradu gradske vlasti , dajuci gradsko gradjevisnko zemljiste tajkunima za dz......
- kradu sanitarni , trzisni i inspektori rada, koji za kilo kobasica gledaju kroz prste svakome
- kradu mesari na vagi
- kradu precvele gospodje po samoposlugama
- kradu profesori na fakultetu koji za 1000 evra prodaju ispite ili diplome
- kradu gazde zakidajuci radnicima i na plati i na zdravstenom i penzionom
- kradu babe na kalenica na kantaru
- kradu pumpadzije kada krajcuju za benzin
- kradu kelneri kada ti uvale racun za rucak
- kradu taksisti na taksimetru
- kradu ............................................

Elem, ja ne verujem da na kugli zemaljskoj ima zemlje gde je kradja, mito, korupcija i "snalazenje '........bukvalno normalno......nacin zivota........nesto cime se ljudi ponose....

Yebes zemlju gde posten lopov ne moze od postenih gradjana da dodje na red da se bavi svojom osnovnom delatnoscu:evil:

p.s.

mozete da dopisete ko sve i sta krade u srbiji.......mnogo je to posla za jednoga , makar bio i inagadadavida:ok:

To se radi u celom svetu.
Shta mislish, da na zapadu nema korupcije, kradje i podmicivanja?
 
pa koliko ti kosta ta svest , da pokrenemo parnicu za naknadu stete ,mater im lopovsku :lol:
Па код нас изгледа јако мало,

нпр. цењенији се педери и лезбејке,
па неки поштени "Колесари"
па неке демократе "Арнерићи"
па неки експерти "Динкићи",
па неки стручњаци "Ђелићи",
па неки транспарентни "Влаховићи"
па неки социјално одговорни "Тадићи",
има тога пун куфер цењенијег.....,

тако да се не исплати покретање поступка!
 
Kradja je postala u Srbiji nacin zivota....zivotna filozofija......deo narodnog identiteta i folklora..........

- kradu radnici u Boru melasu od koje se pravi zlato
- kradu medicinske sestre spriceve i zavoje koje posle preprodaju priv,apotekama
- lekari traze mito, a recepte za najskuplje lekove pisu na tudje kartone, pa opet prodaja
apotekama
- kradu panduri gde i sta stignu.....od sitnog mita od vozaca, preko mita za prekoredno
produzavanje vozacke ili licne karte
- kradu poslanici u skupstini na lazne racune za benzin i hotel
- kradu ministri u milionima gurajuci zakone po porudzbini tajkuna
- kradu gradske vlasti , dajuci gradsko gradjevisnko zemljiste tajkunima za dz......
- kradu sanitarni , trzisni i inspektori rada, koji za kilo kobasica gledaju kroz prste svakome
- kradu mesari na vagi
- kradu precvele gospodje po samoposlugama
- kradu profesori na fakultetu koji za 1000 evra prodaju ispite ili diplome
- kradu gazde zakidajuci radnicima i na plati i na zdravstenom i penzionom
- kradu babe na kalenica na kantaru
- kradu pumpadzije kada krajcuju za benzin
- kradu kelneri kada ti uvale racun za rucak
- kradu taksisti na taksimetru
- kradu ............................................

Elem, ja ne verujem da na kugli zemaljskoj ima zemlje gde je kradja, mito, korupcija i "snalazenje '........bukvalno normalno......nacin zivota........nesto cime se ljudi ponose....

Yebes zemlju gde posten lopov ne moze od postenih gradjana da dodje na red da se bavi svojom osnovnom delatnoscu:evil:
:
Ko o cemu kurwa o postenju :thumbdown:
Taj lopovski sistem je proizvod nekadanjeg brozovog rezima (koga obozavas) i sadasnjeg tadicevog (za koga si glasao). Odakle tebi i slicnim primercima bilo kakvo pravo da se na nesto zalite i nekome spocitavate?
 
Pa u srBskoj naciJonalnoj svesti je jedna od bitnih stavki.....: " ukradi sve sto ti zivot pruzaaaaaa............danas si cvet, sutra uvela ruzaaaaaaaa"

:hahaha:
А јес' и то што кажеш.............само што су ови постпетооктобарци.........на неким вишим облицима живота и нивоима свести
НЕ ЗАДОВОЉАВАЈУ СЕ МАТЕРИЈАЛНИМ ...................САМО ДУХОВНИМ ЛОПОВЛУКОМ!
 
To se radi u celom svetu.
Shta mislish, da na zapadu nema korupcije, kradje i podmicivanja?

Vidi se da si od zapada video samo "Rio Grande " sa Dzon Vejnom.....:roll:

Bila nedavno neka emisija o korupciji sudija u Finskoj.......i ministar , mrtav ozbiljan kaze u kameru.

" imali smo jedan slucaj pre tri godine.......i to smo resili. Umalo da padne vlada, ali s obzirom da je sudija uzeo samo 100 evra.......vlada je opstala......jedva."

:worth::worth::worth:
 
Vidi se da si od zapada video samo "Rio Grande " sa Dzon Vejnom.....:roll:

Bila nedavno neka emisija o korupciji sudija u Finskoj.......i ministar , mrtav ozbiljan kaze u kameru.

" imali smo jedan slucaj pre tri godine.......i to smo resili. Umalo da padne vlada, ali s obzirom da je sudija uzeo samo 100 evra.......vlada je opstala......jedva."

:worth::worth::worth:

ovde si u pravu

nigde nema lopovluka u evropi vise nego u srbiji i eventualno bugarskoj
 
Ko o cemu kurwa o postenju :thumbdown:
Taj lopovski sistem je proizvod nekadanjeg brozovog rezima (koga obozavas) i sadasnjeg tadicevog (za koga si glasao). Odakle tebi i slicnim primercima bilo kakvo pravo da se na nesto zalite i nekome spocitavate?

Brozovog???...........:hahaha::hahaha:

Kod tita se za kilo krompira iznetih preko zice u fabrici islo na robiju........
Ko proneveri drzavne pare, bolje da se sam obesi.........
A polticari su imali po tri vile i cetiri stana, kao i po 50 lokala, kada bi se zayebavali.....:hahaha:

Vidim , ispustio si izmedju broza i tadica.........slobu milosevica??
Dal sto si glup, dal sto mislis da je kod slobice bilo cool..........tada su smeli da kradu samo JULovci iSPSovci......a sada moze ko god hoce......:hahaha:
 
Vidi se da si od zapada video samo "Rio Grande " sa Dzon Vejnom.....:roll:

Bila nedavno neka emisija o korupciji sudija u Finskoj.......i ministar , mrtav ozbiljan kaze u kameru.

" imali smo jedan slucaj pre tri godine.......i to smo resili. Umalo da padne vlada, ali s obzirom da je sudija uzeo samo 100 evra.......vlada je opstala......jedva."

:worth::worth::worth:

Pavijane, ja zivim na zapadu 16 godina.
Koje ti primere navodish...
Ti si taj koji nije izashao iz Srbije a pametuje ovde celom forumu kako je na zapadu.
 
Poslednja izmena:
Finska je inace na severu :mrgreen:

A kad smo kod Finske nije bilo pre tri godine i malo vise od 100 evra je u pitanju:

Finska policija počela istragu u Sloveniji o aferi Patria
Autor: Beta | Foto:Yle.fi | 26.03.2009. - 16:29
Finska policija je u saradnji sa slovenačkim kolegama izvela prve kućne istrage kod osumnjičenih u aferi "Patria" u Sloveniji. Finski istražitelji su doputovali u Sloveniju u utorak, a prve istrage su sprovedene juče i predstavljaju završni čin istrage u celom slučaju.

Afera "Partia" je izbila u javnost nakon što je finska državna televizija YLE objavila reportažu svog novinara, koji je konstatovao sumnjive poslove u narudžbi oklopnih vozila finskog proizvođača "Patria" za slovenačku vojsku, i pritom za korupciju optužio i tadašnjeg premijera Janeza Janšu.
Prema navodima u emisiji tadašnji slovenački premijer je za zaključenje posla primio višemilionski mito u evrima.
Finski i slovenački istražitelji su obavili istrage i u Ministarstvu odbrane, kao i u firmama Kolesnik i Rotis koje su učestvovale u tom poslu.
"Nezvanične informacije govore da akcija nije bila usmerena samo prema vrhu osumnjičenih, već da su meta bili i pomoćnici u sprovođenju krivičnih dela", konastatuje ljubljanski list Dnevnik.

Pa ovde su Finci potplatili nasu bracu slovence.....koji su malo manja gomna od nas.....
A i nista nije jos dokazano.......

I napokon......svuda se na svetu mulja i kraducka.......

Ali, neka napise neko jednu jedinu oblast zivota i jedno jedino zanimanje u srbiji, gde se ne krade na angro???

U Srbiji je kradja nacin zivota, za razliku od ostalih zemalja gde je kradja inicdent....
 
Pavijane, ja zivim na zapadu 16 godina.
Koje ti primere navodish...
Ti si taj koji nije izashao iz Srbije a pametuje ovde celom forumu kako je na zapadu.

:hahaha::hahaha::hahaha:.....pa ja sam , bre, za tebe "izbeglo lice".......Marko fckn Polo:hahaha:

Ja nisam izasao iz Srbije??........svasta si mogao da lupis , ali ovo je ocajnicki vapaj "izbeglog lica " .........pozdravili te oni iz "crvenog krsta" i " karitasa" sto su vas odveli preko crte........:hahaha:
 
Brozovog???...........

Kod tita se za kilo krompira iznetih preko zice u fabrici islo na robiju........
Ko proneveri drzavne pare, bolje da se sam obesi.........
A polticari su imali po tri vile i cetiri stana, kao i po 50 lokala, kada bi se zayebavali.....

Vidim , ispustio si izmedju broza i tadica.........slobu milosevica??
Dal sto si glup, dal sto mislis da je kod slobice bilo cool..........tada su smeli da kradu samo JULovci iSPSovci......a sada moze ko god hoce......
Mozda sam ja nesto ispustio ali srecom ti si tu da pri'vatis :P
Inace Broz je bio ideal postenja, jedini masinbravar koji je postenim radom stekao svoj voz! I ergele. I palate. I ostrva. I... td.
Sad da l si glup il si glup nije ni bitno.
Makro sam i danas.....

A za tebe sam Mafijas , sa veliko M........
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9451029&postcount=33

Sa druge teme... samoproklamovani mafijas i makro koji ovde baljezga traktate o postenju i stanju nacije :roll:
Lepo rekoh - ko o cemu, makro o postenju... "makro i mafijas" :lol:
 
Poslednja izmena:

Back
Top