Kod nas su zene najlepse, da li su?

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sad cu najverovatnije biti osudjen zbog ovoga, ali to je moje subjektivno misljenje.

Meni se retko kad svidi neka cura i danas sam provalio zasto mi se retko kad to desi.

Upravo zato sto su kod nas cure (izuzev jedne:heart:) namontirane i uglavnom nisu lepe. E sad bas danas u Rodicu vidim curu koja nije imala ni malo sminke na sebi, niti je frizura nesto sredjena sasvim obina cura ali jako lepa, i lepo gradjena ma sve je super.

Sad me zanima jedna druga stvar, cesto se tu pisalo i optuzivalo muske, "A vi volite samo namontirane cure" A ustvari ispada da nema kod nas stvarno lepih zena ili ih ima jako malo.

E sad da ne bi ja tu nesto grintao, nju sam video u prolazu i vidi se da je sva u kompletu lepa od glave do pete, a nije sminkom zamaskirana.

Da li se istinski lepe zene ustvari ne sminkaju, jer ih sminka samo kvari?
 
kako oceniti kako oceniti
lepota se vidi i to je to
manite se te neke kao subjektivnosti i lepote u oku posmatrača
to važi za slučaj kad je žena ružnjikava ili obična, a posmatraču je iz odredjenih razloga lepa
a kad je žena stvarno lepa, lepa je i to je to, ružna može postati ako je izobliči unutrašnja ružnoća

a i ja se slažem sa sinketom
lepih žena kod nas ko i svugde
samo se ovde mnogo montiraju
verovatno da prikriju nedostatak prave lepote
pa furaju kilo šminke po svakakvom licu
šta li je
 
Sad cu najverovatnije biti osudjen zbog ovoga, ali to je moje subjektivno misljenje.

Meni se retko kad svidi neka cura i danas sam provalio zasto mi se retko kad to desi.

Upravo zato sto su kod nas cure (izuzev jedne:heart:) namontirane i uglavnom nisu lepe. E sad bas danas u Rodicu vidim curu koja nije imala ni malo sminke na sebi, niti je frizura nesto sredjena sasvim obina cura ali jako lepa, i lepo gradjena ma sve je super.

Sad me zanima jedna druga stvar, cesto se tu pisalo i optuzivalo muske, "A vi volite samo namontirane cure" A ustvari ispada da nema kod nas stvarno lepih zena ili ih ima jako malo.

E sad da ne bi ja tu nesto grintao, nju sam video u prolazu i vidi se da je sva u kompletu lepa od glave do pete, a nije sminkom zamaskirana.

Da li se istinski lepe zene ustvari ne sminkaju, jer ih sminka samo kvari?

Lijepa osobo je lijepa osoba! Sa dodacima ili ne,mada vazan faktor igra i kako se obuce mora se reci,sasvim obicno ali s ukusom,nije potrebno uvijek napucati se niti sminkati,da bi muskarac okrenuo se za dijevojkom! Dobra cica je cica :)
 
е ја не мислим да јесу
ја мислим да су оне тропске лепотице
јер једу много рибе и меса
од тога бели зуби
уски кукови
и чиста кожа

од чега ове наше да буду лепе

:mrgreen:
 

Back
Top