RUSIJA - TVRĐAVA

Titus.

Ističe se
Banovan
Poruka
2.276
Naslov ove teme uzeo sam sa jednog hrvatskog foruma. Ucinilo mi se zanimljivim da pogledate kako pojedini Hrvati dozivljavaju Rusiju i sta o njoj misle jer ovde vladaju razni stereotipi o Hrvatima, a ja skoro nesto afirmativnije o Rusiji nisam procitao.

Prenosim delove komentara:

Važna tema.

RUSIJA SPREMA NAJVEĆU VOJNU PARADU svojeg obrambenog arsenala
http://otvoreniforum.com/showthread....8551#post28551

Obavezno da se postira što više kvalitetnih fotografija na ovoj temi. Rusija se sprema... Zar to ne pišem ovdje i na sijelu - već godinama. Rusija neće nikoga prva napadati, Rusija nikomu u svijetu ne prijeti... ali osjećam da Car putin blago govori... jer iza leđa veliku batinu nosi! Bog Nebeski te blagoslovio Care Putinu! I dao ti mudrost, snagu i pobjedu... da neprijatelji tvoji budu otirač pod tvojim nogama!

Nitko na svijetu nije svijestan (osim kome Bog pokaže) što je Rusija i za Šta se sprema Rusija.

Rusija se sprma za rat u kojem bi bila napadnuta od cijelog svijeta, svim oružjem koji cuijeli ostali sviejt posjeduje, i u tom najvećem ratu u povijesti čovjeka, Rusija se ne sprema smao opstati, nego pobijediti i stati nogom za vrat svojim dušamanima! Mislim da sma vam dovoljno rekao.

U vezi ove teme:

Značenje PORUKE možete svi (koji imate makar 2 grama mozga ) razumjeti.

... znaju da ne mogu progalsiti svoj novi svjetski poredak ako ne pobijede Rusiju i na unište Rusiju, opljačkaju, razore... razbiju, rasele... Oni znaju, da ne mogu izravno prići tvrđavi, jer bi bili otkriveni i dočekani... oni pokušavaju ugovoriti s izdajnicima UNUTRA, da im lukavo otvore vrata (kroz politiku) i da onda oni ušunjaju se unutra i iznutra, pobiju (maknu prave ljude s vlasti) razore (unište ruski napredak, gospodarstvo) opljačakaju (prigrabe ogromna ruska prirodna bogatstva, od nafte, plina preko vode do drveta, ruda itd.) i da pobiju (da truju ruski narod i uništavaju ga niskim standardom i namjernim puštanjem bolesti, epidemija, raseljavanjem...)

Rusija je konstantno pod pritiskom. U prošlom vijeku je dala silne žrtve. Kazarčine su ostale neokaljane, barem u literaturi ih se ne spominje. Kazarčine su vazda čiste, jagnjad, mučenici. Oholi u blagostanju, miševi kad stisne. Tako je uvijek bilo. Ali Rusiju nitko nije pobijedio niti će to moći učiniti. Zapad će se prije raspasti u svojoj perverziji i razvratu, baš kao onomad stari Rim. Znaju to bijednici. Zato im se žuri s ratovima. Neka... daće Bog pa da doživimo kako skaču iz takozvanog Izraela u more, te kako se zemlje jedna za drugom oslobađaju kuge, ovoga puta konačno!

Uspješan test Bulave! Konačno je Bulava spremna! Ognjeni užas iz dubina... oceana... o je, i od kojeg nema zaštite... osim Boga, a Bog nije na strani nepriajtelja Rusije, nego je Bog s Rusijom!

http://otvoreniforum.com/showthread.php?t=2863

Sta kazete, je l' se ovaj forum razlikuje znacajno od nekih srpskih nacionalistickih - hard core foruma po svojoj privrzenosti za Rusiju i veri u nju?
 
Poslednja izmena:
Sta je tu cudno . Hrvati imaju odlicne odnose sa Rusijom . Uvek i u svako doba .
Nikada neces cuti u Hrvatskoj nekoga ko se bavi politikom da kaze nesto pezorativno o Rusiji . U opste , oni imaju politicare , koji vole svoju zemlju , i svoj narod .
Vreme Rusje tek dolazi .

Srbi imaju pileci mozak. I zato ce mo mi Srbi da nestanemo sa lica zemlje. A Nasa Drzava Srbija , ce takodje da nestane . Prvo ima da se rasparca , ne jos sitnije komade . To ce , prvo Canak da odvioji Vojvodinu , pa ce lancana reakcija .
 
Sta je tu cudno . Hrvati imaju odlicne odnose sa Rusijom . Uvek i u svako doba .
Nikada neces cuti u Hrvatskoj nekoga ko se bavi politikom da kaze nesto pezorativno o Rusiji . U opste , oni imaju politicare , koji vole svoju zemlju , i svoj narod .
Vreme Rusje tek dolazi .

Srbi imaju pileci mozak. I zato ce mo mi Srbi da nestanemo sa lica zemlje. A Nasa Drzava Srbija , ce takodje da nestane . Prvo ima da se rasparca , ne jos sitnije komade . To ce , prvo Canak da odvioji Vojvodinu , pa ce lancana reakcija .

To cemo josh da vidimo. :besan2:
 
Mislish? :think: Rusi su i njihovi prijatelji. I oni ih, kao i mi, vole. Mada, istinia ovo meshanja Boga... Kao on je na strani Rusa i te fore... Stvarno je malo bezveze... A Rusi su inache pravoslavci.
 
Poslednja izmena:
Ako pogledamo hrvatske ankete o pristupanju evropskoj uniji,pa zatim članke u novinama,poglede na globalizam,na mesto USA u Svetu,videćemo da veliki deo ljudi ima mišljenje koje bi naši globalisti nazvali ''patrijotskim''
Zato ništa od toga meni nije novo niti čudno.
 
Ako pogledamo hrvatske ankete o pristupanju evropskoj uniji,pa zatim članke u novinama,poglede na globalizam,na mesto USA u Svetu,videćemo da veliki deo ljudi ima mišljenje koje bi naši globalisti nazvali ''patrijotskim''
Zato ništa od toga meni nije novo niti čudno.

I ako pogledas njihove forume, takodje. Postoji kod njih izuzetno izrazeni smisao za prepoznavanje zamke zvane evropska unija i njima slicni globalisticki projekti, te jasan otpor takvom porobljivackom konceptu.
 
I ako pogledas njihove forume, takodje. Postoji kod njih izuzetno izrazeni smisao za prepoznavanje zamke zvane evropska unija i njima slicni globalisticki projekti, te jasan otpor takvom porobljivackom konceptu.
Slažem se.Ali kretanja jedne države diktiraju oni koji imaju političku moć i novac.To su i kod njih i u Srbiji ljudi koji gledaju isključivo lični interes i onog momenta kad loše krene pobeći će u zemlje zapada koje su verno služili i gde lageruju pare.Rusija nema dovoljno jak aparat da bi uspostavila bipolarni svetski poredak i kao što naslov kaže najviše se brine za sebe samu.
 
Poslednja izmena:
I ako pogledas njihove forume, takodje. Postoji kod njih izuzetno izrazeni smisao za prepoznavanje zamke zvane evropska unija i njima slicni globalisticki projekti, te jasan otpor takvom porobljivackom konceptu.

lako je njima kad su im politicari samo hrvati a kod nas sve sami crnogorci kojima je stalo do srbiju kolko do lanjski sneg.
 
Sta je tu cudno . Hrvati imaju odlicne odnose sa Rusijom . Uvek i u svako doba .
Nikada neces cuti u Hrvatskoj nekoga ko se bavi politikom da kaze nesto pezorativno o Rusiji . U opste , oni imaju politicare , koji vole svoju zemlju , i svoj narod .
Vreme Rusje tek dolazi .

Srbi imaju pileci mozak. I zato ce mo mi Srbi da nestanemo sa lica zemlje. A Nasa Drzava Srbija , ce takodje da nestane . Prvo ima da se rasparca , ne jos sitnije komade . To ce , prvo Canak da odvioji Vojvodinu , pa ce lancana reakcija .

al malo mi cudno sto ovako pisu jer je njiova zemlja u nato. u slucaju velikog rata oni bi pucali na rusiju.
 
jes, hrvati su neki slobodari, ceo smisao ovog njihove diskusije je onaj primitivni katolicki antisemitizam.
nema tu niceg iskrenog.

pa da vidis po to pitanje su na pravu stranu. da nece mozda da su na cionisticko americku stranu.
kolko god za tebe bio primitivan taj hrvatski katolicki antisemitizam ipak je mlogo moderan jer
vreme semitizma ko sto vidis nestaje sa nestankom amerike
 
lako je njima kad su im politicari samo hrvati a kod nas sve sami crnogorci kojima je stalo do srbiju kolko do lanjski sneg.
Бре Милуне,као да си ми исчупао мисли: и ја мислим да нема среће за српског Србина док су у врху државног апарата, већина црногорских Срба и Црногораца. Намерно или ненамерно али не мисле и не раде добро Србији. Ево и ти који читаш ово шта сам написао, претури мало по сећањима, па види ко је сада и ко је све у скорој прошлости био у врховима државе, од Председника републике,Владе,полиције,судству, до директора већих предузећа и вођства политичких странака.Ови последњи ту чуче и чекају тренутак да се попну у државну вртешку.
 
Poslednja izmena:
Sta je tu cudno . Hrvati imaju odlicne odnose sa Rusijom . Uvek i u svako doba .
Nikada neces cuti u Hrvatskoj nekoga ko se bavi politikom da kaze nesto pezorativno o Rusiji . U opste , oni imaju politicare , koji vole svoju zemlju , i svoj narod .
Vreme Rusje tek dolazi .

Srbi imaju pileci mozak. I zato ce mo mi Srbi da nestanemo sa lica zemlje. A Nasa Drzava Srbija , ce takodje da nestane . Prvo ima da se rasparca , ne jos sitnije komade . To ce , prvo Canak da odvioji Vojvodinu , pa ce lancana reakcija .

Ako je Canak ( ovaj i ovakav Canak) toliko mocan da odvoji Vojvodinu od Srbije onda to odvajanje zasluzuje i Srbija i Vojvodina i mi kao narod...
Strasna misao! :eek:
 
Naslov ove teme uzeo sam sa jednog hrvatskog foruma. Ucinilo mi se zanimljivim da pogledate kako pojedini Hrvati dozivljavaju Rusiju i sta o njoj misle jer ovde vladaju razni stereotipi o Hrvatima, a ja skoro nesto afirmativnije o Rusiji nisam procitao.

Prenosim delove komentara:









http://otvoreniforum.com/showthread.php?t=2863

Sta kazete, je l' se ovaj forum razlikuje znacajno od nekih srpskih nacionalistickih - hard core foruma po svojoj privrzenosti za Rusiju i veri u nju?

Naravno da vladaju stereotipi. Znam Hrvate od kojih nikad lošu reč nisam čuo o Srbima. To su oni koji su svesni i ponosni na zajedničko slovensko poreklo.
Seċam se Hrvata koji su protestvovali tokom Bušove posete Hrvatskoj.
Pre nekoliko meseci sam se zaprepastio kada je jedan Hrvat iz Novog Sada pričao kako je svojevremeno rekao kolegama ,,Praviċete vi Srbi Rankoviċa od blata, pazite šta vam kažem.”
 
Naravno da vladaju stereotipi. Znam Hrvate od kojih nikad lošu reč nisam čuo o Srbima. To su oni koji su svesni i ponosni na zajedničko slovensko poreklo.
Seċam se Hrvata koji su protestvovali tokom Bušove posete Hrvatskoj.
Pre nekoliko meseci sam se zaprepastio kada je jedan Hrvat iz Novog Sada pričao kako je svojevremeno rekao kolegama ,,Praviċete vi Srbi Rankoviċa od blata, pazite šta vam kažem.”

Ovo boldovano je veoma diskutabilno....
 
Ako je Canak ( ovaj i ovakav Canak) toliko mocan da odvoji Vojvodinu od Srbije onda to odvajanje zasluzuje i Srbija i Vojvodina i mi kao narod...
Strasna misao! :eek:

Nije on sam ni malo mocan . On je samo dovoljno drzak , a iza njega je Nemacka , Hrvatska , Vatikan , Svi bivsi pripadici Gradjanskog saveza , jedan deo DS, , LDP .

Mada mislim da je presudna Nemacka , Hrvatska .

U ostalom , zivi bili pa videli . Korak po korak , ka tome se ide ...

Kod nas se ne razmislja glavom , i strasno je lako nasesti na bilo kakve ideologije . To je tako kod nas , od kako nismo Monarhija .

Za kog to naseg politicara , bi sad mogla dakazes ( a da je u vlasti ) , a da znas da voli srbiju b. Pa jel ti vidis da se ovde sprdaju sa rodoljubljem . da je , po mnogima krajnje primitivno voleti svoju zemlju .
 
al malo mi cudno sto ovako pisu jer je njiova zemlja u nato. u slucaju velikog rata oni bi pucali na rusiju.

Njihova zemlja jeste u nato paktu , al to ne znaaci da su odjednom svi Hrvati postali glupaci .

Kaso sto vidis , i dalje vode racuna sta ce da kazu . A kad je u pitanju neki konkretan interes Hrvatske , nema disonantnih tonova . Sa druge strane , mi smo zapravo , zamenili Demokratiju za Kakafoniju . Ne mozemo da se orijentisemo , jer smo po karakteru i prirodi zapravo Rojalisti . treba nam Kralj . Kad nema kralja , vrlo brzo se izgubimo u sveopstoj buci svih mogucih politikanata ,( jer politicara nemamo .
E pa vidis oni imaju . A mi eto nemamo . Poslednje potencijalne politicare , koji su mogli da vode ovu drzavu , smo pobili , to jest , pobili su im oceve 1945.

Ovde je cak i sin titovog likvidatora , Canak , politicar . I to odlican politicar ( samo ne nas , nego Hrvatski ) . Ovde imamo Hrvatsko-Siptarsku TY B92, koja je stetna koliko i Sremski Front . Sto im nasa Vlada ene uzme Licencu . Znate li koliko bi takva TV trajala u Hrvatskoj . . Manje od 24 sata . Sto je jjedino nirmalno . Mislim da je vreme da se pogledamou ogledalo , u kolik zelimo da nam drzava opstane , i ako su male sanse . Koju bi stranku , u hrvatskoj mogli da izvucete ,, i da kazete da je pandan LDPu , ili onim Cankovim stetocinama ?
 

Back
Top